Ktokolwiek widział, cokolwiek wie.

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika felixuss, 21 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Ile odcinków serialu potrafisz obejrzeć przez jeden dzień?

  1. 0-1

    18,8%
  2. 2-4

    25,0%
  3. 5-8

    29,2%
  4. 8-20

    31,3%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Taa, jeszcze parę sezonów i Doktor będzie podróżował w towarzystwie wielopokoleniowej rodziny 8)
    Towarzysze towarzyszek (no bo jak inaczej można by przetłumaczyć "companion"...?) mnie osobiście zniechęcają, wolę układy dwójkowe.
    A co do nóg to ja nie wiem, jak mogłeś nie zauważyć, dziewuszysko merda tymi odnóżami po całym ekranie przecież 8)
    Są co najwyżej średnie i naprawdę nie warto czymś takim aż tak merdać 8)
    I to jeszcze po Amy - nie przepadałam za nią, ale jedno jej muszę przyznać: nogi naprawdę baaardzo, a nawet jeszcze bardziej xD

    A wracając do mojego serialu #1, to 6 października, czyli na dzień przed premierą dziesiątego sezonu, będzie retrospektywa xD
    Mam tylko nadzieję, że jakiś szlachetny fan szybko to wrzuci tam gdzie trzeba ;)
     
  2. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Wiesz, może Doctor zechce przedłużyć swój gatunek:p a do tego ładne nogi nie są potrzebne8)
    Póki Clara i nowy nie będą chcieli sobie czegoś zmajstrować to ujdzie, ale jak będą chcieli skopiować też to to się powieszę>:(
     
    zzizzie lubi to.
  3. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ładne nogi zwiększają szansę na przedłużenie gatunku wyposażonego w ładne nogi, same korzyści z tego płyną ;)
    A jeśli chodzi o majstrowanie, to zarezerwuj na wszelki wypadek sąsiednią gałąź, sznur będę miała własny 8)
     
    herbaciarkaAnia lubi to.
  4. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Lepsze ładne niż brzydkie:p

    Oki doki, kopniemy sobie nawzajem krzesła spod nóg:p

    A tak w ogóle to przerwa w Doctorze jest teraz przez 2 tygodnie na BBC Entertainment, nie wiesz przypadkiem czy w Anglii też jest przerwa??
     
    zzizzie lubi to.
  5. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Sprawdziłam u źródła czyli na stronie BBC One - 04.10 - Kill The Moon [Zabić Księżyc - choć nie mam pojęcia, jak to się będzie nazywało u nas), 09.10 - Mummy On The Orient Express [Mumia w Orient Ekspresie], obydwa powtarzane w niedzielę i czwartek. Wygląda na to, że polski zespół translatorski ma poślizgi.
    Ech, trzeba będzie zassać te odcinki - nawet lepiej będzie, bo bez głupawego lektora ;)
     
  6. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Ja niestety muszę czekać, choćby i tylko na napisy, w ang wersji zrozumiałbym może 80% góra, na pewno nie więcej:(
     
  7. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ja nie lubię brytyjskiego angielskiego - dziwny jakiś ;)
    Brzmi tak, jakby oni nie za dobrze znali ten język xD

    Jednak wyrosłam na kinematografii amerykańskiej, a teraz mam dodatkowo do czynienia z europejskim angielskim (jakościowo średni, ale łatwiejszy do zrozumienia ;)).
    W ramach solidarności klubowej (klub samobójców...? 8)) mogę nie oglądać tych dwóch odcinków, chcesz? xD
    A jeśli już obejrzę, to obiecuję nie spoilować ;)
     
  8. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Najlepszy i tak jest angielski polski (hello my name is potato(cześć mam na imię ziemniak)):D

    Wytrzymasz dla mnie(klubu)??:D
     
  9. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Wytrzymam, zwłaszcza że jutro muszę zassać retrospektywę Supernatural, a we wtorek inaugurację dziesiątego sezonu :D
    Nareszcie :D
    Dean jako demon to będzie prawdziwa uczta dla ducha (że o oku nie wspomnę) :D
    Oj weź wykorzystaj jakoś rozsądnie tę przerwę w Doktorze i zerknij przynajmniej na parę odcinków Supernatural ;)

    Polski angielski znam niestety bardzo dobrze ze słyszenia i bardzo źle go znoszę (w pracy 95% ludzi w razie tzw wyższej konieczności posługuje się czymś takim, a mnie uszy więdną tak, że z ramion spływają aż do kolan 8)).
     
  10. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Spoko, przerwy nie będzie :D Jutro finał sezonu Strain, czwartek Survivor, niedziela premiera The Walking Dead:D
    A ze zwiędłych uszu możesz sobie zrobić gustowny szaliczek:p
     
    zzizzie lubi to.
  11. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Żywe trupki sobie pewnie obejrzę, mam sentyment do zombies ;)
    Pomysł z szaliczkiem - genialny xD

    A tak przy okazji melduję, że obejrzałam sobie retrospektywę Supernatural, a jutro o 6 rano waruję przed kompem w sprawie 1 odcinka 10 sezonu... znam bardzo uczciwe miejsce, gdzie można to zobaczyć od razu. Później oczywiście kłus na zupełnie inną stronkę - oraz co najmniej pięć powtórek tego pierwszego odcinka xD
    Nareszcie, hurra xD
     
    felixuss lubi to.
  12. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Ja mam same genialne pomysły8)

    Powodzenia ze wstawaniem o 6:p pamiętam jak dwa dni z rzędu wstawałem o 4 rano żeby obejrzeć maraton z Doctorem na BBC:D
    Na sówkę możesz mi podesłać adres uczciwego miejsca;)
     
  13. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Jakoś ogarnę to wstawanie, dziś się udało, to i jutro się uda ;)
    Sówka już leci ;)
     
  14. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Sowa przyszła, widzę że Doctora też mają na bieżąco:D
     
  15. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Dużo mają, świetne miejsce :D
    Szukałam długo i namiętnie - i wreszcie trafiłam na najlepszą opcję ;)
     
  16. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Na pewno skorzystam nie jeden raz:D

    EDIT OFF TOP: Yay zdałem teorię na prawko8)
     
    Ostatnie edytowanie: 12 października 2014
    zzizzie lubi to.
  17. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    OFF TOP: no to gratki :)
    Hmm, zdałeś i z tej radości przestałeś do wątku zaglądać...? Oj nieładnie ;)
    A sporo się ostatnio wydarzyło, zwłaszcza u Winchesterów - drugi odcinek dziesiątego sezonu to absolutna rewelacja xD

    Przy okazji: znalazłam sposób oglądania tego online na stronie stacji... ewentualnych fanów Supernatural proszę o sówkę, podzielę się namiarami na ten sposób ;)
     
  18. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Miałem mały niedobór czasu przez ostatnie dni, dlatego nie zajrzałem tu:oops:

    Pewnie zhakowałaś ich stronę:p
     
  19. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No coś ty, aż taka dobra to ja nie jestem ;)
    Spytaj wujaszka gugielka, co to jego zdaniem jest "hola"... pierwszy rekord i masz, co trzeba 8)
    Zastanawiam się właśnie nad możliwością drobnych testów farmerskiego kina tą samą metodą 8)

    A w temacie: w środę wstaję o piątej rano, nie życzę sobie czekać do szóstej, kiedy SPN S10E03 pojawi się do zassania (tu i ówdzie rzecz jasna). Po drugim odcinku ciągle nie mogę się pozbierać z wrażenia xD
    Naprawdę polecam 8)

    EDIT: a tutaj maleńka zapowiedź trójki... oj będzie się działo ;)

     
    Ostatnie edytowanie: 18 października 2014
  20. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Jak testy wyjdą pozytywnie to daj znać:D

    Uuuuuu to w środę pobudka jeszcze przed ptaszkami na dworze:p