Ktokolwiek widział, cokolwiek wie.

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika felixuss, 21 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Ile odcinków serialu potrafisz obejrzeć przez jeden dzień?

  1. 0-1

    18,8%
  2. 2-4

    25,0%
  3. 5-8

    29,2%
  4. 8-20

    31,3%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Film jak film..z tego gatunku nienajgorszy:)
     
  2. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Ja też prawdopodobnie się wybiorę:D
     
  3. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Hurra xD
    Widzę, że jednak jest nas coraz więcej xD

    A co do Deana w 10. sezonie, to lekko nie będzie - oglądałam gdzieś (a bo to jeden) wywiad z Deanem, który sam określa siebie jako demona takim jednym zupełnie niecenzuralnym słowem w zakazanym języku obcym. W każdym razie przyjemniaczkiem to nasz biedny Dean raczej nie będzie.
    No i oczywiście najgorsze jest to, że on nie został opętany - po prostu jest demonem, jakby z urodzenia. I bądź tu człeku mądry - nie ma jak z niego tego demona wygnać.
    A dodatkowo cieszę się, że Crowley zyskał w obsadzie taki sam status, jak Castiel - darzę Crowleya ogromną sympatią :D

    A właśnie, imię - Zuza oczywiście, na co wskazuje duża ilość "z" w moim nicku xD
     
    Sookie lubi to.
  4. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ja również polubiłam Crowleya ..jest taki hmmm ludzki :pCo do Deana-Sam będzie miał z nim chyba mnóstwo kłopotów
     
    Eudamidas i zzizzie lubią to.
  5. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Dokładnie - świetnie to określasz, ludzki ;)
    Biedni bracia Winchesterowie głównie mają problemy ze sobą nawzajem, więc chyba przywykli xD

    A dla tych, co się wahają, czy to oglądać, znalazłam wiązankę finałów (czyli ostatnich odcinków w każdym sezonie) - Carry On My Wayward Son x 9, polecam:


    Aha, no i oczywiście mój ulubiony Dziesiąty Doktor wraz ze swoim ulubionym zespołem:
     
    Sookie i Eudamidas lubią to.
  6. felixuss

    felixuss Moguł forum

    DobrexDxDxD
     
    Sookie lubi to.
  7. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Wygłupów Tennanta sporo można znaleźć na necie - on jest raczej taki rozrywkowy po godzinach ;)
    Między innymi za to go szczególnie cenię ;)
     
  8. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Genialny aktor i normalny człowiek, gatunek na wyginięciu:D
     
    Sookie lubi to.
  9. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Dokładnie.
    Ale wiesz co, bardzo podobni są też Winchesterowie z Supernatural ;)
    Czyli Jensen i Jared - na ich wygłupy też bardzo łatwo można trafić ;)
    A jeśli chodzi o ich grę, to naprawdę są całkiem nieźli.

    Oczywiście Tennant jest aktorem zdecydowanie bardziej serio, odtwórcy głównych ról w Supernatural to aktorzy serialowi i jak dotąd praktycznie tylko z tego jednego serialu (co skądinąd nie znaczy, że są do niczego - zauważyłeś, że tylko w PL określenie "aktor serialowy" jest zasłużenie obraźliwe? xD).

    Z drugiej strony status serialu Doctor Who w kulturze brytyjskiej jest nieporównywalny ze statusem Supernatural (wiadomo ile całkiem niezłych seriali można znaleźć w USA i okolicach - a Doktor jest w UK jeden i wyjątkowy). Rola Doktora nie przyniosła Tennantowi ujmy - wprost przeciwnie, była zaszczytnym wyróżnieniem. Jensen i Jared wręcz dorastali w serialu (ech te szczeniackie buźki w pierwszym sezonie ;)) - ale za to mają spory udział w jego sukcesie.

    A wracając do seriali BBC - co powiesz o Sherlocku Holmesie...? Mnóstwo ludzi to lubi, a mnie ten nowoczesny Holmes okropnie irytuje :(
     
    Sookie lubi to.
  10. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    No tak..w pierwszym sezonie Jared nie był jeszcze tak rozrośnięty... szczerze mówiąć średnio mi się podoba to,że zrobił się z niego taki mięśniak:( Zdecydowanie wolę Deana..:inlove:A Sherlock też mnie trochę irytuje. Oglądam jeszcze również "Pamiętniki wampirów", "Grimm","Witches of East End","Jeźdźca bez głowy."..xDxD A co.. widziałam też pierwszy sezon" Agentów tarczy" I "Originals":p. A "Gra o tron"-póki co przeczytałam całość. Bo czytanie to moja pierwsza pasja... Odnośnie wygłupów Winchesterów to wrzuciłam 2 kawałki w temacie "Czego właśnie słuchacie" Ups. Rym wyszedł..
     
    Ostatnie edytowanie: 23 września 2014
    zzizzie lubi to.
  11. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Jared jest mięśniak i fryzurę ma coraz dziwniejszą... ale to się pewnie młodocianym fankom podoba ;)
    Moim faworytem też jest Dean (ta sama emotikonka: :inlove:), wyjątkowe z niego ciacho i z wiekiem tylko zyskuje ;)
    Ja w sumie nie przepadam za serialami oglądanymi na bieżąco - za długo trzeba czekać na następny kawałek ;)
    No więc oczywiście robię sobie maratony (Winchesterów oglądam regularnie w ramach maratonu, choć ostatnio już tylko moje ulubione odcinki).
    Biegnę oglądać wygłupy Winchesterów xD
     
  12. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ja raczej też nie oglądam na bieżąco..zbieram sobie ..albo całe sezony albo po 2-3 odcinki ...
     
  13. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Obejrzałam wygłupy xDxDxD

    Eye of the Tiger już kiedyś widziałam (genialne, do tego te rechoty ekipy w tle), ale tego drugiego nie znałam - dzięki, będę się śmiać do końca dnia, a może i tygodnia xD
    Szukam jednego genialnego gifka - jak znajdę, podrzucę linka ;)
     
  14. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Doctor dla Brytyjczyków(i nas) to jak moda na sukces dla naszych babćxD tyle ze Doctor jest 100 razy lepszy:D
    A z Sherlocka oglądałem tylko filmy co do serialu się na razie nie przekonałem. Ale coraz bardziej przekonuje się do Strain(Szczep) genialny serial pokazujący wampiry trochę inaczej.
     
  15. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Filmy z Sherlockiem były w sumie spoko... w porównaniu z serialem ;)
    A co do Strain to ja jednak wolę większe urozmaicenie - same wampiry to nudne, w Supernatural jest zdecydowanie większy wybór xD
     
  16. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Obejrzyj chociaż jeden odcinek Strain to się przekonasz że same wampiry nie muszą być nudne, poza tym jest też Żyd eksterminator, Rusek szczurołap i Eph z Centrum Chorób Zakaźnych:D
     
  17. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No może kiedyś obejrzę... ale to już wolę zombie, wampiry kojarzą mi się z tą trylogią dla dwunastolatek, jak to się nazywało, Zmierzch...? 8)
     
  18. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Sądzę że ten serial zmieni twoje skojarzenia w stosunku do wampirów.
    Tu zwiastun:
    Narobili mi smaka:
     
  19. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Fakt, obydwa trailerki prezentują się całkiem smakowicie ;)
    Może w oczekiwaniu na 10. sezon Supernatural w coś tam się wciągnę ;)
     
  20. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Jakie może, to jest na liście musów do obejrzenia:p


    Dla zainteresowanych, zaczął się drugi sezon
    Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.(Marvelowi agenci Tarczy)
     
    Ostatnie edytowanie: 24 września 2014
    Sookie lubi to.