Ktokolwiek widział, cokolwiek wie.

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika felixuss, 21 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Ile odcinków serialu potrafisz obejrzeć przez jeden dzień?

  1. 0-1

    18,8%
  2. 2-4

    25,0%
  3. 5-8

    29,2%
  4. 8-20

    31,3%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Impalę na taki rajd można oczywiście wynająć ;)
    Jest cały przemysł obsługujący fanów serialu, jak to w Hameryce... jak jest popyt, to i podaż się znajdzie ;)
    Są oczywiście nawet opracowane trasy (choć jak wiadomo z faktycznymi planami filmowymi niewiele ma to wspólnego).
    Ale ja chciałam ambitnie sama opracować trasę... z wielu powodów nic z tego nie wyszło, ale jednak troszkę żal ;)
     
    Marrylan i toDzasta lubią to.
  2. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Pomysł genialny!

    Ja może nie aż na taką skale, ale samą Impalą muszę się kiedyś przejechać, kocham ten dźwięk silnika :D Ogólnie ten samochód niesamowicie "robi robotę" w serialu :inlove: Genialny klimat wprowadza, razem z muzyką i skórzaną kurtką Deana (nosi ją nadal w nowych odcinkach? ;P)

    Dzisiaj dzień na powietrzu, więc dopiero się wziełam za oglądanie drugiego sezonu. Aktualnie tatuś powiedział "papa".
     
    zzizzie, toDzasta oraz Marrylan lubią to.
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Narobiłyście mi smaka na te przejażdżki bocznymi drogami w rytm muzyki (genialnej samej w sobie) :D Tylko skąd ja mam impalę wytrzasnąć na tym moim odludziu :p
     
    Ostatnie edytowanie: 24 lipca 2016
    TrissMerigold., zzizzie oraz toDzasta lubią to.
  4. MOD_Erator

    MOD_Erator Weteran forum

    Cześć
    To Wy jedźcie Impalą a ja Was dogonię Black Betty ;)



    Pozdrówko
     
    zzizzie i toDzasta lubią to.
  5. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Ja uwielbiam te jego koszule:inlove::inlove:
    To goń do 11 sezonu;) Mnie śmieszył głosik Deana w pierwszych sezonachxD
     
    TrissMerigold., zzizzie oraz Marrylan lubią to.
  6. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Historię "Baby" można sobie poczytać na supernatural wiki, świetna stronka swoją drogą ;)
    Okazuje się, że chociaż Kripke zawsze chciał, żeby chłopcy jeździli jakimś mięśniakiem (muscle car, czyli bryką o maksymalnych osiągach, z wielkim silnikiem - definicja jest na polskiej wiki jakby co), to najpierw typował mustanga z 1965. Podobno impala została wybrana dlatego, że w bagażniku mieszczą się zwłoki 8)
    Aha, skrzypienie drzwi dodał filmowy akustyk xD
    A w serialu występuje aż osiem egzemplarzy impali xD
    Swoją drogą według plotek ten dźwięk silnika pochodzi jednak z mustanga ;)
     
    TrissMerigold., Marrylan oraz toDzasta lubią to.
  7. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Właśnie coś mi nie pasowało na początku, ale nie zczaiłam, że to to! Rzeczywiście już nawet między drugim, a pierwszym sezonem jest różnica w jego głosie :D Jakby chłopak mutacje dopiero w okolicach trzydziestki przechodził, czy coś :p

    A gonić gonię, 9 odcinek drugiego sezonu właśnie przeleciałam. Pojawił się pierwszy raz motyw zawierania paktów na rozdrożu i ogary piekielne :D dziwno-śmiesznie się na to patrzy, jak się wie co będzie dalej...
     
    toDzasta i Marrylan lubią to.