Ktokolwiek widział, cokolwiek wie.

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika felixuss, 21 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Ile odcinków serialu potrafisz obejrzeć przez jeden dzień?

  1. 0-1

    18,8%
  2. 2-4

    25,0%
  3. 5-8

    29,2%
  4. 8-20

    31,3%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Z kierownictwem mojej firmy porozumiewam się po angielsku i po niemiecku, więc nie mam wyjścia - muszę znać :)

    Ale zdecydowanie wolę amerykański angielski, więc do Supernatural napisów nie potrzebuję - brytyjski angielski mimo Doktora ciągle brzmi jakoś dziwacznie. To jest jednak zupełnie inny język xD
     
  2. Eudamidas

    Eudamidas Stały bywalec

    Co do Teen wolf druga część 4 sezonu zaczyna się w styczniu.
    Ogólnie oglądam Teen Wolf, Pamiętniki wampirów,Gra o Tron,Supernatural,Nie z tego świata,The walking Dead,Beauty and the Beast,The Orginals,Dexter,Hanibal,True Blood
     
  3. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No nareszcie - ktoś jednak ogląda Supernatural, hurra xD
    Swoją drogą The Walking Dead też całkiem smakowity na długie jesienne wieczory ;)
     
  4. Eudamidas

    Eudamidas Stały bywalec

    Jak można nie oglądać Supernatural Dean i tego jego teskty nie wspomnę o muzyce w serialu AC/DC rządzi
     
    ryzio lubi to.
  5. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Dean i jego teksty, Castiel i jego teksty... a muzyka po prostu wymiata, genialnie dobrana :)
    Zaraz tu przyleci jakiś MOD i wywali, bo w języku obcym - ale Carry On My Wayward Son to ja mam nawet w telefonie jako dzwonek (że już nie wspomnę o Demon Deanie na tapetce ;)
     
    ryzio lubi to.
  6. Eudamidas

    Eudamidas Stały bywalec

    no tak jestem nowy i czytałem dziś regulamin :D faktycznie nie można używać słów w języku angielskim.
    Tego serialu nic nie pobije :D
     
  7. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Moim zdaniem tytuł utworu muzycznego można dać w oryginale, chyba żaden geniusz polskiej muzyki rozrywkowej jeszcze tego nie śpiewa po polsku ;)
    Nie mogę się doczekać 7 października - Dean jako demon, Crowley w stałej obsadzie... sam smak po prostu xD

    Aha, a ten mój avatar to jest właśnie Demon Dean - grafika jakiegoś kolesia z netu, aż się prosi, żeby była oficjalnym plakatem... a ten oficjalny plakat taki jakiś byle jaki dali :(
     
  8. Eudamidas

    Eudamidas Stały bywalec

    Szczerze jeszcze całego serialu nie obejrzałem bo na necie nie chciało mi wyświetlić jednego odcinka a nie chciałem oglądać dalej :D Ale jak już zaczęliśmy temat to do tego wrócę i mam nadzieję że podgonię do 7 października :D
     
  9. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Podgoń koniecznie - serial się robi coraz lepszy ;)
    Ja chwilowo oglądam rozmaite ulubione odcinki z poprzednich sezonów... i liczę dni do 7 października ;)
     
  10. felixuss

    felixuss Moguł forum

    zzizzie, widzisz jednak znalazłaś kogoś kto ogląda Supernaturals:D
    Co sądzisz o tym paradoksie??

    Eudamidas, jak ci się podobało zakończenie 2 sezonu Hannibala i tej połówki sezonu Teen Wolfa??
     
  11. Eudamidas

    Eudamidas Stały bywalec

    Wrzuć na luz ; ) Mów mi Darek ; p
    Hanibala dopiero zaczyna co do Teen Wolf już myślałem że zabiją Scotta nie mogę się doczekać stycznia.
     
  12. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Derek powiadasz8)
    A tak właściwie co sadzisz o jego przemianie??
    I jeszcze jedno, też się nie mogę doczekać:D
     
  13. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Nie mogę uwierzyć we własne szczęście :D

    Ale wracając do Doktora: on chyba nie pamięta tego przenoszenia Gallifrey - już 8 (War Doctor) tego nie pamiętał, więc następne regeneracje tez nie. Czyli nie mógł wiedzieć, że będzie następny Doctor. Chyba nawet nie wie na pewno, że Gallifrey jest uratowane - w każdym razie wykasował sobie te wspomnienia.
    Możliwe, że to wykasowanie wspomnień było właśnie po to, żeby uniknąć paradoksu... ale musiałabym obejrzeć trochę wstecz, żeby sobie poprzypominać, jak to było ;)

    EDIT: No popatrzcie panowie, wszyscy nie możemy się czegoś doczekać :D
     
  14. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    O ranyxD Nareszcie ktoś kto ogląda mój ulubiony serialxD Niecierpliwie czekam na październik bo szczerze mówiąć nie podoba mi się to co zrobili z Deanem w ostatnim odcinku...:eek:
    A mnie ostatni sezon Teen Wolfa podobał się najmniej...:(
     
    zzizzie lubi to.
  15. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Jak już wspominałem oglądałem wczoraj odcinek po urodzinowym i w tym odcinku on pamięta o tym że "uratowali" Galiffrey(on sam nie jest tego pewien tylko co się z nią stało) rozmawia o tym z Clarą, gdy po raz pierwszy widzą wyrwę w czasoprzestrzeni.

    Btw: Może pochwalisz się imieniem:p
     
  16. Eudamidas

    Eudamidas Stały bywalec

    Przemianie w wilkołaka czy przemianę tego czegoś z czachą na głowie ?
     
  17. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Przemianę w wilka.
     
  18. Eudamidas

    Eudamidas Stały bywalec

    Po przemianie bardziej dorósł emocjonalnie. Bo tak to był taki z niego dzieciak jak każdy inny ;p
    A Stiles to on nigdy się nie zmieni :D Chociaż u niego ta mroczna strona była nawet lepsza :D
     
  19. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Stiles wymiata.. przez tę postać poszłam do kina na "Więźnia labiryntu"...
     
  20. Eudamidas

    Eudamidas Stały bywalec

    Ja też idę na ten film :D