Ktokolwiek widział, cokolwiek wie.

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika felixuss, 21 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Ile odcinków serialu potrafisz obejrzeć przez jeden dzień?

  1. 0-1

    18,8%
  2. 2-4

    25,0%
  3. 5-8

    29,2%
  4. 8-20

    31,3%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Jeszcze nagrywam sobie na bieżąco "Oucast".od 2 tygodni zbieram się żeby zacząć oglądać ale może poczekam aż nagram cały sezon.:p
     
    toDzasta i Marrylan lubią to.
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Supernatural oglądałam od samego początku ale po 11 latach przydało by mi się odświeżenie początkowych sezonów. Colta też pamiętam, może kiedyś jeszcze się znajdzie :p
    Byłam przekonana że 10-ty to będzie ostatni sezon. Mnie ciekawi gdzie się podział Lucek? I moje pierwsze wrażenie co do Deana to to, że Amara go przeniosła w czasie, ale teraz myślę, że przywróciła jego matkę do życia w obecnych. Nie wiem co Kripke i spółka wymyślą, ale mam nadzieję, że poziom nie spadnie ;)

    Grimma też lubię oglądać. Ale po ostatnim sezonie nie wiem, co tam jeszcze mogą wymyślić (oprócz nowych rodzajów wesenów (różne fantastyczne stwory))
     
    toDzasta, zzizzie oraz Sookie lubią to.
  3. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Lucka pewnie znowu zamknęli..
     
    toDzasta, Marrylan oraz zzizzie lubią to.
  4. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Lucek faktycznie powinien wrócić, lubiłam go ;)
    No i cała ta banda aniołków, Gabriel na przykład... byle nie ta Hannah co się do Casa przyczepiła 8)xD
    I jeszcze więcej Crowleya zamawiam, po Deanie najbardziej lubię Crowleya xD
    Dean z mamusią to będzie takie liryczne brrr... może oni chcą w ten sposób zniechęcić te dwunastoletnie fanki i skończyć tę zabawę?
     
    TrissMerigold. i toDzasta lubią to.
  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Z powrotów to ja bym bardzo Śmierć chciała, by wrócił no i Gabriela też. Lucka też lubię niech by się chłopak trochę rozerwał po tych latach w klatce. Coś mu się od życia też należy ;) Lucek z Crowleyem jak się spotka to może być interesująco :p
    Mam nadzieję, że Dean z mamusią to nie będzie za bardzo lirycznie brrr :p
     
    TrissMerigold., zzizzie oraz toDzasta lubią to.
  6. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Lucek to specyficzna postać, też go bardzo lubię:) Fajnie było też jak na Bobby'ego trafiali:)
    Jeszcze Rowena, coś z nią pewnie będzie
     
    zzizzie lubi to.
  7. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    O tak, Śmierć był rewelacyjny :)

    Zabawne, oglądam sobie czasem jakieś starocie tu i ówdzie i co chwila trafiam na postaci z SPN - Śmierć miał doskonałą rolę w tym mini-serialu Szpital Królestwo, a taki na przykład Lucek pojawił się chyba ze dwa razy w CSI... miło spotykać znajomych xD

    EDIT: właśnie, Rowena - świetna postać, powinna się jeszcze pojawić :)
     
    Marrylan i toDzasta lubią to.
  8. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    A Crowley grał w którymś z odcinków X-files:D
    A śmierć to gniewa się na nich. Ostatnio grała ją przecież babeczka
     
    zzizzie lubi to.
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    O tak Rowena powinna się kręcić w pobliżu, ale gdzieś czytałam, że ma przystopować :( Oby nie. Lucka to miałam okazję obejrzeć w chyba w drugim i trzecim sezonie amerykańskiego "Being Human" - Być Człowiekiem. Potem obejrzałam kilka odcinków czwartego i jakoś przestałam. Ale "Skarb narodów" dziś o 20.00 leci tam też miał rólkę ;)
    Ta to żniwiarz, Śmierć był jeden jedyny ;)
     
    zzizzie i toDzasta lubią to.
  10. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    No tak, racja żniwiarz:cry: Śmierć to taki facet z chudą twarzą?xD
    [​IMG]
    A mi jakoś się ubzdurało że jak oni przy znamieniu Kaina ciachnęli go nożem i później się nie pokazywał... Wybaczcie za zamieszanie:)
     
    zzizzie i Marrylan lubią to.
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Hehe tak, to właśnie Śmierć, jedyny i niepowtarzalny, a Billy (żniwiarka) przewijała się już wcześniej w innych sezonach jeśli dobrze kojarzę. Sama się czasem motam, kto był kim i kiedy xDxD
     
    toDzasta i zzizzie lubią to.
  12. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Tak sobie czytam i coś mi się wydaje, że czas na powtórkę ;)
    Tylko się zastanawiam, czy na pewno od pierwszego sezonu 8)
     
    Marrylan i toDzasta lubią to.
  13. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Ja nie dałam rady od pierwszego:( Oglądnęłam 3 pierwsze i przeskoczyłam chyba na 7 sezon:(
     
    Marrylan i zzizzie lubią to.
  14. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ja pewnie od czwartego zacznę bo lubię zmartwychwstanie Deana i pojawienie się Casa ;)
    Ale te dwa ostatnie sezony też zasługują na uwagę, było kilka doskonałych kawałków ;)
     
    Marrylan i toDzasta lubią to.
  15. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Ja ogólnie z SN bardzo lubię

    A jak słyszę

    To smutno mi się robi, bo to ostatni odcinek sezonu:oops:

    Ah! I lubię jeszcze

    :inlove::inlove:xDxDxDxD
    Ale ogólnie cieszę się bardzo, ze Dean słucha takiej muzyki, bo jak mówisz można znaleźć świetne kawałki;)
     
  16. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Muzyka z SPN jest absolutnie genialna :inlove:
    A Carry On My Wayward Son mam jako dzwonek w telefonie xD

    Znasz taką składankę z serialu pod Bye Bye Miss American Pie...?
    Ja tego mogę słuchać na okrągło :inlove:

     
    Sookie, Marrylan oraz toDzasta lubią to.
  17. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    :inlove: A tak!:) Świetne:):inlove:
    Ja jako dzwonek mam

    :inlove::)

    To też pamiętam jak oni pracowali w tej samej firmie:D
     
    Sookie, Marrylan oraz zzizzie lubią to.
  18. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Oj tak, tak, muzyka jest genialna ;D Kawał czasu miałam w samochodzie tylko soundtrack z kilku pierwszych sezonów i niesamowicie przy tym kilometry leciały :inlove:

    Ja ostatnio oglądnęłam całe 8 sezonów doktora Housa, bo mojemu chłopu się to spodobało, a wcześniej jakoś tylko pojedyńcze odcinki widzieliśmy. Ale to zupełnie inna kategoria. Nie że lepsza czy gorsza, ale inna

    ------
    edit:

    skończyłam pierwszy sezon, gdybym pierwszy raz oglądała martwiłabym się, że umarli xDxD:cry:
     
    Ostatnie edytowanie: 22 lipca 2016
    zzizzie, toDzasta oraz Marrylan lubią to.
  19. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Pierwszy sezon to w większości seriali tak się bezpiecznie kończy, żeby można było na tym poprzestać ;)

    A co do muzyki (i nie tylko muzyki) z SPN, to miałam kiedyś (w czasach, o których teraz nie lubię myśleć, ale to inna bajeczka) taki zupełnie szalony pomysł na długi urlop: czarna impala, komplet kawałków z SPN jako akompaniament i nocny rajd tymi amerykańskimi bocznymi drogami, od mieściny do mieściny, z postojami w podejrzanych motelach oczywiście... szlakiem Deana i Sama.
    Sporo ludzi się w to bawi xD
     
    TrissMerigold., Marrylan oraz toDzasta lubią to.
  20. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    :inlove: Żebym mieszkała w Ameryce i miała czarną piekną impalę to bym to zrobiła;) Widziałam w Białymstoku w komisie samochodowym, z 5 lat temu, właśnie taką impalę, ale szybciutko zeszła:cry::cry:
     
    Marrylan i zzizzie lubią to.