Ktokolwiek widział, cokolwiek wie.

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika felixuss, 21 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Ile odcinków serialu potrafisz obejrzeć przez jeden dzień?

  1. 0-1

    18,8%
  2. 2-4

    25,0%
  3. 5-8

    29,2%
  4. 8-20

    31,3%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Oj nie te ;)
    Zupełnie niepotrzebnie eksponowane, te poprzednie (choć za ich właścicielką też nie przepadałam) były o niebo lepsze xD
     
  2. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Przyszła mi do głowy pewna myśl, bo ty z pewnych źródeł wiesz że Clara zginie(btw dzięki za spoiler>:(). Myślę że wiem dlaczego może zginąć, bo przecież Dalekowie prawdopodobnie już nie istnieją, a ją na samym początku poznaliśmy jako Daleka właśnie więc ona po prostu może wyparować poprzez paradoks w linii czasu. Co ty na to??
     
  3. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Wystartowały Arrow, Flash, AHS <3. Nareszcie : D.

    A przez weekend muszę nadrobić zaległości, które powsstały przez wyjazd do Pragi xD, a przede wszystkim obejrzeć Scream Queens : D i The Amazing Race.

    Dzisiaj sobie włączyłem nowy odcinek Agents of Shield i po prostu jak na razie to uwielbiam ten sezon, były dwa odcinki, ale fabuła nakreślona do tej pory bardzo mi pasuje. Tylko oby końcówka sezonu nie była słaba, ale jestem dobrej myśli.

    No i nowy odcinek Survivora : D. Ten sezon jest taki nieprzewidywalny, jak ktoś nie oglądał nigdy to bardzo polecam. No I Abi <3 Ja po prostu ją kocham : D "Tasha is telling sweet nothing to my ears" <3. Tekst odcinka.


    *Tasha mówi mi słodkie nic.
     
    patrycja9922 lubi to.
  4. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Ja nie mogę doczekać się, aż oglądnę nowy odcinek świeżutkiego sezonu American Horror Story. Napisów na razie nie ma, ale cierpliwie czekam;) Oby ten sezon był ciekawszy niż poprzedni:wuerg:
     
  5. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Pewnie już po fakcie ale zawsze coś:p http://vidto.me/cbujuj37wnkr.html
     
    toDzasta lubi to.
  6. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    pierwszy odcinek AHS Hotel za mną i....jest klimat. Początek bardzo mi się podobał. Lady Gaga naprawde pasuje do motywu tego serialu. Wiele niewiadomych, tyle niedopowiedzeń, straszny hotel, nic nie wiadomo. Aż sięchce oglądać dalej.
     
    patrycja9922 i toDzasta lubią to.
  7. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Rónież oglądnęłam pierwszy odcinek. Klimat niesamowity, jestem bardzo ciekawa jak to się rozwinie. Może będzie to jeden z lepszych sezonów?:)
     
  8. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Na to liczę, sezon ma duży potencjał; po drugim odcinku jeszcze bardziej to widać x D.
    Historia hotelu, szaleniec, znowu motyw duchów : D. Lady Gaga stawia na swoim no i wreszcie pokazano wampiry w inny niezmierzchowy sposób xd, I mam wrażenie, że w tym sezonie jeszcze bardziej niż wcześniej widać groteskę, klimat horroru + czarny humor ( scena jak policja przyjezdza do hotelu, a praczka rozmawia z tym szaleńcem ), chyba tylko trzeci sezon był bardziej rozbudowany pod tym względem, ale on ogólnie był specyficzny xd.

    A propo 3. sezonu to jak ktoś jest fanem Emmy Roberts to gorąco polecam czarną horror-komedię: Scream Queens. Wcześniej już o tym pisałem, ale po 6 odcinkach po prostu kocham ten absurdalny serial xD. Nic tak nie poprawia humoru jak bractwa na kampusie po którym grasuje morderca w stroju czerwonego diabła, a ludzie zamiast siejednoczyć...no jak to bywa w czarnych komediach- mają cięty jezyk xD.

    Agencie Tarczy też się super zaczynają, obok SQ, AHS i Survivor to jedyny serial który ogladam na bieżąco.
     
    patrycja9922 i toDzasta lubią to.
  9. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Cytat zupełnie z czapy, ale chciałam Cię przywołać, do tego zakurzonego wątku, bo mam problem i jak ty mi nie pomożesz to już nie wiem kto...

    Pare lat temu przerwałam oglądanie Supernatural, chyba gdzieś w okolicach szóstego sezonu, byłam wtedy zakochana w Deanie po uszy.
    W ostatnich dniach z racji miesiąca przymusowego siedzenia na tyłku zaczęłam oglądać od początku, w tej chwili jestem 3 odcinki przed końcem pierwszego sezonu i... jestem przerażona... bo... Dean wydaje mi się być totalnym burakiem xD:cry::cry:xD Jak to powstrzymać? Upadłam w międzyczasie na głowę i mi się postrzeganie samców zmieniło? Przecież to mój kochany Dean, dlaczego mi się nie podoba? Jedyna nadzieja jakiej się trzymam, to że po prostu w następnych sezonach jest "lepsiejszy" niż teraz i dlatego ta początkowa wersja mnie nie rzuca na kolana... Błagam potwierdź to.
     
    zzizzie, toDzasta oraz Sookie lubią to.
  10. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Wprawdzie nie jestem Zuzką ale odpowiem tak: Z sezonu na sezon Dean dorośleje.. Mnie zaczął się podobać w okolicy 5-tego.Ale picia i hamburgerów nie rzucił..;) I póki co nadal ma lekkie podejście do związków. Ja również więc to mi nie przeszkadza..xD
     
    TrissMerigold., zzizzie oraz toDzasta lubią to.
  11. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Jak miło, że wątek się ożywił xD
    W sumie to chyba można go zaliczyć do zombie, jak już jesteśmy przy Supernatural ;)

    Sookie mądrze pisze: Dean dorośleje i z każdym sezonem robi się coraz bardziej smakowity :inlove::inlove::inlove:
    W pierwszym sezonie faktycznie był lekko buraczany... ale pamiętaj, że to było 11 lat temu, moda inna i takie tam ;)

    A co do upodobań naszego idola (mnie ta miłość do Deana po dziś dzień trzyma), to w ostatnich dwóch sezonach chłopina miał tyle roboty, i to roboty na najwyższych obrotach, że nawet do bab nie miał głowy, że o burgerach nie wspomnę.
    Apple pie też jakoś odszedł w zapomnienie xD

    EDIT: Amary nie zaliczam do bab, oczywiście. Paskudna wyjątkowo, dobrze, że już się z bratem pogodziła 8)
     
    Ostatnie edytowanie: 22 lipca 2016
  12. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Tak się zastanawiałam po ostatnim odcinku, o czym będzie kolejny sezon. Coś konkretnego obstawiacie?
    Dziewczyny dobrze mówią;) Dean z każdym sezonem lepiej wygląda;) :inlove:
     
    Sookie, TrissMerigold. oraz zzizzie lubią to.
  13. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    W sumie to właściwie powinni byli skończyć na tym połączeniu rodzeństwa, czyli Chucka i Amary.
    Bo teraz to już naprawdę nie wiadomo, jakim jeszcze kataklizmom Dean z Samem mogliby zapobiegać ;)
    Ale widziałam dość pokiereszowanego Casa na planie filmowym, więc coś tam jeszcze wymyślili - zapewne typowe znęcanie się nad aniołami i demonami ;)
     
    Marrylan, toDzasta oraz Sookie lubią to.
  14. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    No i to spotkanie Deana z nieżyjącą matką ..
     
    zzizzie i toDzasta lubią to.
  15. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Ufff czuje się uspokojona i zaspokojona ;) Dziękuję! Chwile mnie w tym świecie nie z tego świata (nie cierpię tego polskiego tytułu) nie było, więc już mi się zaczeło wszystko zacierać - stąd decyzja, że oglądam od początku.
    Czyli mówicie, że będzie kolejny sezon? Coś mi gdzieś widziałam, ale nie byłam pewna. Skoro tak, to jeśli mocno zepnę cztery litery mam szansę dogonić akcje i oglądać go na żywo :D
     
    zzizzie i toDzasta lubią to.
  16. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Do października masz czas;)
    I tak na prawdę ani Dean ani Sam na koniec sezonu nie umarł....o_OxDxD
    EDIT: Troszkę poczytałam i mniej więcej już wiadomo o czym będzie. Sookie dobry trop
     
    Sookie, zzizzie oraz TrissMerigold. lubią to.
  17. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Spytałabym niewinnie: którego sezonu? Ale, że odpowiedź się tyczy każdego to jeszcze pamiętam xD

    Właśnie zobaczyłam po raz pierwszy (no pierwszy tym razem) wampiry i wszystkozabijającego kolta, pamiętacie go jeszcze?
     
    zzizzie, Sookie oraz toDzasta lubią to.
  18. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Chłopaki są nie do zdarcia.xDA ja w "ogórkowym sezonie" wciągnęłam się w "Criminal minds" Jest 11 sezonów. Jestem przy 9 .
     
    Marrylan, zzizzie oraz toDzasta lubią to.
  19. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Pamiętam taki jakiś mem: "We don't die often, but when we do, we don't" xD
    Szkoda, że to lepiej brzmi po angielsku... po polsku to byłoby mniej więcej "Nie umieramy często, ale jak już umieramy, to nie umieramy".

    Prawie każdego sezonu, od trójki ;)

    A pamiętam kolta... taka jedna go ukradła, a później Crowley gdzieś go szukał w oceanie...
    ... o kurcze, z Latem wraków mi się skojarzyło, brrr xD
     
    TrissMerigold., toDzasta oraz Sookie lubią to.
  20. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    Ja w X-files się wciągnęłam, kończę 9 sezon i czekam na kontynuację 10:) Ale długo będzie trzeba czekać... a przez wspomnienie parę razy serialu Lucifer w Supernatural postanowiłam sobie oglądnąć i nie żałuję;)
    No tak Kolt sporo zabawy z nim było i szukania:)
     
    TrissMerigold., Sookie oraz zzizzie lubią to.