Ktokolwiek widział, cokolwiek wie.

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika felixuss, 21 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Ile odcinków serialu potrafisz obejrzeć przez jeden dzień?

  1. 0-1

    18,8%
  2. 2-4

    25,0%
  3. 5-8

    29,2%
  4. 8-20

    31,3%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Przemek031999

    Przemek031999 Mieszkaniec forum

    Jak myślicie co się dzieje z Doctorem w 9 serii? Oglądam raporty z planu i nigdzie go nie ma... Okaże się, że Moffat zmienił tytuł sierialowi na Clara Who xD Tak na poważnie: myślę że Doctor w TARDIS siedzi i wyjść nie może dlatego go nie ma :/

    Widział ktoś? Mistrz w 100% :p
     
  2. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Myślałem że wrzuciłeś zwiastun 9 sezonu i się zawiodłem:(
     
  3. Przemek031999

    Przemek031999 Mieszkaniec forum

    No weź, wszystko się jeszcze ułoży xD
     
  4. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Co jak co ale zwiastun by już mogli dać:(
     
  5. Przemek031999

    Przemek031999 Mieszkaniec forum

    Racja :)

    Od wczoraj w szkole jak dobrze słucham gada o najnowszym odcinku TWD i zaintrygowały mnie "flaki na samochodzie" i strach przed tym jak jeden bohater, który gra od początku wszedł do lasu i mógł zginąć :p
     
  6. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Fajny odcinek był, chyba pierwszy raz w serii pojawiła się gejowska para.
     
  7. Przemek031999

    Przemek031999 Mieszkaniec forum

    o_Oooo i to też było i mnie zaintrygowało :p
     
  8. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Zaintrygowało cię to że pół szkoły huczy o gejowskiej parze??:p
     
  9. Przemek031999

    Przemek031999 Mieszkaniec forum

    Tak, ponieważ ja na stażu nie mam wielu seriali [więcej filmów] zatem to dla mnie nowość by w serialu była taka oto para.
     
  10. felixuss

    felixuss Moguł forum

    W coraz większej ilości seriali pojawiają się takie pary.
     
  11. Przemek031999

    Przemek031999 Mieszkaniec forum

    Niestety jak pisałem wcześniej - na 'stażu' mam mało obejrzanych seriali ;)
     
  12. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Musisz nadrobić:D
     
  13. Przemek031999

    Przemek031999 Mieszkaniec forum

    No też bym chciał, ale nie mam kiedy i nie wiem od czego zacząć :/ Film to biorę, oglądam i już, a serial musi się spodobać i trzeba mieć na niego jako taki czas, bo ja jak coś oglądam to od razu i tylko to, a nie dzisiaj jeden odcinek, za tydzień drugi, a za miesiąc trzeci...
    Wczoraj wieczorem obejrzałem Zieloną Latarnię, a dzisiaj planuje obejrzeć sobie Kobietę Kot, a jak widać na serial miejsca nie mam mimo, że są lepsze od filmów xD
     
  14. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Biedaczysko, nie mieć czasu na seriale:(
    Współczuje Ci:(
     
  15. Przemek031999

    Przemek031999 Mieszkaniec forum

    Nie bój żaby, wakacje będą to wszystko nadrobię :p

    EDIT: Wie ktoś co to DWFO? Nie powiem, ale zrobiło to na mnie całkiem dobry podziw.
     
    Ostatnie edytowanie: 11 marca 2015
  16. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    ODKOPUJĘ!

    Polecam to co mi polecono- The 100. Wspaniały serial, właśnie takie szukałem! Bardzo mi się podoba.
     
    patrycja9922 lubi to.
  17. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Bądźcie gotowi Da Vinci nadchodzi


    A i ta orkiestra epicka:D
     
  18. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    <ODKOPUJĘ Ę GĘ >

    Ostatnio zauroczyłem się w serialu American Horror Story. Początkowo sobie mówiłem, że za nic tego nie obejrzę, bo będę się potem bał wejść do łazienki i wszędzie będę widział demony łaknące duszy niewinnego karmela, ALE to nie jest straszne! znaczy jest ten nastrój grozy, ale bardzo przyjemnie się to ogląda. Ciekawa fabuła, intrygujące postacie, wątek nadprzyrodzony. Oczywiście mówię tutaj o pierwszym sezonie, który opiera się wokół nawiedzonego domu. Serio fajnie wykonane. Pierwszy odcinek nuży, jest mocno średni, ale potem się wszystko rozkręca. A drugi sezon (Asylum) to podobno majstersztyk o szptalu psychiatrycznym i po nim, podobno można bać się iść nawet po chleb do sklepu 8D. Trzeci sezon to wiedźmy z Salem, czwarty FreakShow cyrkowy, a piąty, który się zbliża nawiedzony hotel, w którym ma zagrać nie kto inny, a sama Lady GaGa 8D.
     
    Ostatnie edytowanie: 4 kwietnia 2015
    patrycja9922 lubi to.
  19. felixuss

    felixuss Moguł forum

    A ja i tak się bojam, moja wyobraźnia mnie nie lubi i wszędzie bym widział coś dziwnego:p
     
  20. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    drugi sezon podobno ryje psychikę, pierwszy to niewinne igraszki, można oglądać bezpiecznie.

    Mówił Kamel, bojący się każdego horroru (ostatni ocalały z nostromo)
     
    patrycja9922 lubi to.