Ktokolwiek widział, cokolwiek wie.

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika felixuss, 21 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Ile odcinków serialu potrafisz obejrzeć przez jeden dzień?

  1. 0-1

    18,8%
  2. 2-4

    25,0%
  3. 5-8

    29,2%
  4. 8-20

    31,3%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    no kontynuuje wszystko xD ale z moim czasem to roznie bywa, więc różnie i niregularnie i wolno kontynuuje xD
     
    patrycja9922 lubi to.
  2. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Na seriale zawsze można znaleźć godzinę albo osiem:D
     
  3. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    u mnie godzine trudno znalezc : P
     
    patrycja9922 lubi to.
  4. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Zuza udało mi się znaleźć trochę ciekawych informacji na temat 9 sezonu Doctora.

    Steven Moffat: “Jenna [Coleman] is obviously in all of the next series.”(Jenna będzie w następnym sezonie)

    Steven Moffat: “I’ve already asked [Michelle Gomez] to come back. The Master is never dead, no matter what happens to him or her. She’s entirely unzappable!” (spytałem ją czy wróci. Mistrz nigdy nie umarł, nie ważne co stało się jemu lub jej. ona coś tam(nawet w tłumaczu google nie było))

    Steven Moffat: “[The return of River Song will] now be story-driven. If we’ve got an idea that she fits perfectly then there’s no reason why we can’t do it, but I quite liked where we got to at the end of ‘The Name of the Doctor’, with him saying goodbye to her. So we’ll see.”([powrót River Song będzie] jest teraz fabule. Jeśli mamy pomysł, że idealnie pasuje to nie ma powodu, dlaczego nie możemy tego zrobić, ale bardzo lubił, gdy dotarliśmy do na koniec "Imię Doctor ', żegnając się z nim do niej. Więc zobaczymy.(google tłumacz))






    sporo tego ale mam nadzieję że jakoś sobie poradzisz:D

    * tłumaczenie po łebkach ale za bardzo mi się nie chciało tego tłumaczyć z uwagi na późną porę oraz lenistwa, jest ono tylko dla modów żeby nie mieli się do czego przyczepić, zdania mimo wszystko myślę że zawierają główny sens wypowiedzi
     
    zzizzie lubi to.
  5. Przemek031999

    Przemek031999 Mieszkaniec forum

    Joł :D

    O luju, ile ja się tego wątku naszukałem... Panie, aż regulamin i kilka innych, kilku stronnicowych wątków przeczytałem xD

    W końcu coś dla mnie :p Nareszcie mogę się wyżalić i powychwalać DW :D:D:D

    PS. Jacy sadyści co czekają na śmierć Clary xD
     
    Ostatnie edytowanie: 7 lutego 2015
    zzizzie lubi to.
  6. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    unzappable- zap to zastrzelić, więc to pewnie jakaś gra słów oznaczająca, że cokolwiek się stanie ten mistrz jest nie do zabica/zastrzelenia xD. a to drugie tłumaczenie to zbrodnia xD.

    Felcio, a ty wiesz, że ten co kiedyś grał Doktora, Tennant, czy jakoś tak, grał w "HP i Czarze Ognia"? xd Bartemiusz Crouch Junior :D.

    Ja sobie teraz pomału oglądam wszystko co mam na lapku, z nadwyżką BigBrother12. Nie tak dobry sezon jak 13, ale się go fajnie ogląda....i jest Britni! Dodatkowo super pomysł z sabotażystą- osoba, która ma nie wygrać, ale jak najbardziej uprzykrzać życie innym <3.

    I zgarnąłem w swoje łapy pierwszy sezon American Horror Story :D, ale boję się to włączyć xD
     
    patrycja9922 lubi to.
  7. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Witaj w moim królestwie:D

    Jak to mówią, szukajcie a znajdziecie:p

    Są tacy co jej nie lubią, ale jedna z tych osób dawno tu nie zawitała:D

    Google bardzo często popełnia takie zbrodnie:D

    Felcio wie, jak miałbym nie wiedzieć, ale tylko dzięki Doctorowi ktokolwiek go kojarzy bo w Czarach Zapałki miał z tego co pamiętm mało znaczącą rolę:D

    Tylko się ze strachu nie posikaj przy AHS:D
     
  8. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No nie, jeśli Jenna Coleman zostaje, to ja wybywam 8)
    Po co tam w ogóle ten biedny Capaldi, Clara wystarczy przecież 8)
    Przy okazji to za River Song też nie przepadam 8)

    Za to Supernatural rozwija się przepięknie :inlove::inlove::inlove:

    A pomiędzy kolejnymi odcinkami, czyli pomiędzy kolejnymi środowymi porankami (według naszego czasu) oglądam sobie z pasją coś baaardzo starego... kochany Szpital Królestwo, wprawdzie mini-serial, ale za to jaki, mniam ;)

    A właśnie, oglądacie może In the Flesh...? Ma bardzo dobry rating na IMDB, zamierzam się w to wpakować - warto?
     
  9. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    No właśnie jego rola była znacząca :D, noo w ksiązce bardziej, ale w filmie też :D

    Supernatural...kończę drugi sezon, jej xD zamierzam z nim wreszcie przyśpieszyć :D

    A In the Flesh nie znam, zaraz zobaczę...ale przeczytajcie sobie opis Dead Like Me, koleżanka mi tym spamuje...co jak co...ale wprowadzenie do serialu jest...dość nietypwe xD
     
    patrycja9922 lubi to.
  10. Przemek031999

    Przemek031999 Mieszkaniec forum

    Żem się wtrącę - musiałem aż obejrzeć tą część HP bez dubbingu by przekonać się, że to Tennant xd
    Tu też muszę coś dodać :p

    Ostatnio mam mieszane uczucie do Jenny, ponieważ ogólnie cieszyłem się, że zostaje, ale słysząc, że tyle osób chce aby odeszła to też zaczynam być za nimi, ale... Jeśli Jenna nie grała by teraz z Mattem i Peterem, a np. w 1 sezonie New Who to też byście jej tak nie lubili i ciągle mówili "co za Moffat bez pomyślunku ją tak długo w tym serialu trzymał"?

    River Song?! Moja River?! xD Nie licząc Doctora to moja ulubiona osoba w DW :p Aż się modle by Moffat napisał jakiegoś paradoksa gdzie się pojawi River :p
     
  11. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Jenna się panoszy 8)
    Naprawdę Capaldi (potencjalnie całkiem niezły Doctor) schodzi na drugi plan, bo to dziewuszysko wszędzie musi być najważniejsze.
    Poza tym nogi ma średnie i niepotrzebnie je tak eksponuje, nie ma się czym chwalić.
    Pewnie Moffat uważa inaczej, współczuję mu 8)
    A River... no cóż, jak dla mnie to za stare babsko i też się pakowała gdzie nie trzeba 8)
    Ale od biedy wolę już River od strasznej Jenny ;)
     
  12. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Może i znacząca ale była różdżka zamiast śrubokrętu więc łapka w dół:p

    Co do In the flesh, no cóż nie za bardzo widzę siebie oglądającego ten serial.

    Co do Jenny, no cóż w porównaniu do poprzedniczek kiepsko przędzie:p

    Co do nóg Jenny, no cóż nie ma na co narzekać:p

    Co do River, no cóż Hello Sweetie:D (cześć skarbie)

    Mam zamiar zabrać się za River(serial, żeby nie było:p) bo już na początku edycji mnie korcił ale jakoś tak zeszło:D
     
  13. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    tyle powtórzeń Felcio :D

    Wczoraj sobie zrobiłem mega wieczór z serialami, oglądałem wszystko co mam po odcinku, czy dwóch xD i stwierdzam, że chyba najbardziej lubię Flasha :D, dziś będę kończył swój maraton, kolejne odcinki wszystkich różnosci, a oczatek od Gry o Tron :D
    i zobaczyłem ze mam na laptopie jakies Teen Wolfy i Siły pierwotne, moze tez sprawdze co to xd <a potem nie bede miał czasu na nic>
     
    patrycja9922 lubi to.
  14. Przemek031999

    Przemek031999 Mieszkaniec forum

    Ja na seriale żeby oglądać czekam na wakacje, a szczególnie wakacyjne wieczorki :p
     
  15. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Flash rulez i The 100 i TWD ale oczywiście wszystko to nie sięga Doctorowi do stóp:D
     
  16. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    obejrzałeś tylko jeden odcinek TWD przecież :p ten DoKtor xd ja to bym nawet chciał to obejrzeć, ale zniechęca mnie ilość odcinków xD
     
    patrycja9922 lubi to.
  17. Przemek031999

    Przemek031999 Mieszkaniec forum

    Może się wydaje, ale jak tak zacząć oglądać i jeszcze Ci się spodoba to na prawdę szybko Ci zleci ;) Ja New Who* obejrzałem dwa razy i niektóre odcinki jeszcze więcej :D

    __________
    *New Who - dosłowne tł.: Nowe Kto
     
  18. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Kamelo 1 odcinek i tylko 4 poprzednie sezony:D
    Odcinków wcale nie jest tak dużo(licząc serię od 2005), więcej ma na przykład Friends albo DB
    Przemo nie masz czasem jakiegoś linku albo coś do Classica z napisami??
     
    Ostatnie edytowanie: 10 lutego 2015
  19. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Poprzednia wersja tego postu była okropna xd

    Primeval- fajne : D super dinusie xD trochę ten serial naciągany, ale latający dinozaur, Abby, zapowiedź drugiego odcinka.No może być, może obejrzę do końca (na pewno obejrzę, prędzej czy później). Tylko okropnie denerwuje mnie ten brytyjski angielski : (, nie jestem do niego przyzwyczajony. Na co dzień w uszach mam tylko amerykański, jakoś się przyzwyczaję, ale będzie ciężko.

    Teen Wolf- jaki ten serial głupi xD nadal bede oglądał xd czuję że zostanę wiernym fanem :D nastolatek, pokąsany przez wilka, staje się wilkołakiem. Nowa dziewczyna w szkole, oczywiście sięzakochują i całują już w drugim odcinku pierwszego sezonu. Super xD Zieje głupotą na kilometr, cały ten serial to jedna wielka niezręczność xD Ale podobno z czasem się polepsza. Na razie to mój prywatny odmóżdżacz. Pasuje na niego, odstresowuje : D rozluźnia, ne tak jak Plotkara :D to jest odmożdżacz dla zdesperowanych :D

    A i polecam wszystkim do obejrzenia na YT reality- Whodunnit'? Widać, że jest trochę naciągany, ale dla mnie super pomysł. 13 ludzi w rezydencji- jedna podstawiona, a jedna jest zabójcą. Podstawiona osoba ginie a potem wszyscy rozwiązują zagadkę morderstwa, dostają wskazówki od Killera (nikt nie wie kto nim jest :D), badają miejsce zbrodni, ostatnie miejsca, kostnice. Wymieniają się informacjami. Na koniec odcinka opowiadają w specjalnym pokoju jak myślą co się stało. Potem na oficjalnej kolacji kamerdyner wręcza im koperty- ci co są bezpieczni mają napis "Spared", a ci zagrożeni, którzy byli najdalej od poprawnej wersji wydarzeń "Scared". Pod koniec...osoba, która spisała się najgorzej umiera xDxD a pozostali mają kolejną zagadkę. I te zagadki nie są jakieś łatwe, na prawdęniektóre są zmyślne.

    Oczywiści nikt nie umiera na serio xD.
     
    patrycja9922 lubi to.
  20. Przemek031999

    Przemek031999 Mieszkaniec forum

    Niestety nie :( Tzn. na seansik.tv są na pewno dwie pierwsze historie o ile nie usunęli i nic więcej...