Ktokolwiek widział, cokolwiek wie.

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika felixuss, 21 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Ile odcinków serialu potrafisz obejrzeć przez jeden dzień?

  1. 0-1

    18,8%
  2. 2-4

    25,0%
  3. 5-8

    29,2%
  4. 8-20

    31,3%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    O, Dragon Ball Z też oglądasz...?
    Z anime to ja kocham wyłącznie Studio Ghibli czy Miyazakiego, seriali chyba nie robią.
    Zima to już lada dzień... a ja czekam na środę, czwarta rano - ósemeczka SPN S10 xD
     
  2. ryzio

    ryzio Weteran forum

    jestem :D:D oglądam na bieżąco i uwielbiam :inlove: obowiązkowo z napisami... nienawidzę oglądać czegokolwiek (czy to serial, czy film) z lektorem... Niestety z lektorem to już nie ten sam klimat :wuerg:
    A Dean mmmmmm nawet nie chcę o nim teraz myśleć, bo się tak rozochocę, że nie usnę :D:D

    Oprócz tego oglądałam (bądź oglądałam): Trupy, Gra o Tron, Dexter, Nastoletni Wilkołak, Detektywi, Kompania Braci, Rzym, Rodzina Borgiów, Trochę Lie to Me i Mentalista, Pamiętniki Wampirów, Dwóch i Pół, Big Bang Theory, Prison Break :)D), Homeland, Breaking Bad, ktoś tu wspomniał o Dragon Ball (moje dzieciństwo - po prostu kocham :D), American Horror Story (tylko dwa pierwsze "sezony"), z polskich - PitBull, ach i na studiach oglądałam Gossip Girl (aż wstyd się przyznać:D) i trochę Jak poznałem waszą matkę. Więcej nie pamiętam :D

    A przymierzam się żeby oglądnąć: prawo ulicy, synowie anarchii, spartakus, (oglądałam strasznie chaotycznie, raz jeden odcinek z 3 sezonu, raz z 1 sezonu :D) zakazane imperium, Hannibal, House of Cards.
     
    Ostatnie edytowanie: 1 grudnia 2014
    zzizzie lubi to.
  3. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Nareszcie xD
    Już zaczynałam wątpić xD
    Oczywiście, że tylko z napisami... no a Dean to wiadomo :inlove::inlove::inlove:
     
  4. felixuss

    felixuss Moguł forum

    A za niezapamiętanie serdecznie żałuje i postanawiam sobie przypomnieć:p

    Z tego co wymieniłaś to trupy i wilkołak na bieżąco:D
     
  5. ryzio

    ryzio Weteran forum

    haha :D oj no ja tyle tego dziadostwa przemieliłam, że aż trudno spamiętać :D
    no właśnie widziałam, że oglądasz wilkołaki ;) muszę przyznać, że jak na serial MTV to dosyć miło mnie zaskoczył ;) ale strasznie drażni mnie Scott jako Alfa:p strasznie ciapowaty ;D
     
  6. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Oj widzę że mamy podobne poglądy co do Scota jego ciapowatość rośnie wprost proporcjonalnie do mocy:D
     
  7. ryzio

    ryzio Weteran forum

    haha :D no dokładnie :D coraz bardziej denerwujący :p zdecydowanie kogo innego widziałabym w roli przywódcy ;) ja bym takiego lidera na pewno nie traktowała poważnie :D takiej ciapy :D
     
  8. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Derek byłby lepszym liderem:p albo Stiles, nie ma mocy ale ma mózg:D
     
  9. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    widzę, że gadaliście o wilkołaku xd Fajne to to? Opłaca się zaczynac? : D
    Survivor sie kończy, będę cierpiał na nadmiar niespozytkowanego czasu : D
     
    patrycja9922 lubi to.
  10. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Opłaca się, trzyma w napięciu i jest całkiem spoko zrobiony ogólnie.
    Jest tylko jeden minus główny bohater galaretowieje coraz bardziej z sezonu na sezon:p
    Ale mimo to warto obejrzeć:D
     
  11. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Podciągam wątek, bo mam smutną wiadomość :(
    Obejrzałam Christmas Special DW - ta potworna Clara jednak zostaje >:(
    Biedny Capaldi nie ma jak rozwinąć skrzydeł :(
    Moffata na szafot 8)
     
  12. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Nosz kurcze też w sumie liczyłem że w końcu zginie, mogłaby nawet nie ginąć tylko zostać starą:D

    Ale odcinek incepcyjny nawet fajnie zrobiony:D
     
    zzizzie lubi to.
  13. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Odcinek spoko, owszem - ale ta Clara mi humor odebrała na dobre.
    Ona naprawdę przeszkadza Capaldiemu - czy to jest jakaś narzeczona Moffata czy co, że ją tak wystawił na pierwszy plan? >:(
     
  14. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Może będzie ją chciał bardzo spektakularnie zabić i myśli że jak ją tak wyeksponuje na pierwszym planie to się do niej przywiążemy i śmierć tej postaci bardziej nas zaboli:p
     
  15. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    A wiesz, że to możliwe, koleś ma wyraźnie nierówno pod sufitem 8)

    Ale ja naprawdę nie wytrzymam kolejnych odcinków z tym dziewczęciem - to się przecież zrobiła pani Doctor, a Capaldi jak nieudolny służący :(
     
  16. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Pantofel stary jeden, wykopałby ją z Tardis gdzieś koło Plutona:p
     
    zzizzie lubi to.
  17. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    ja tak z innej beczki xD Kamil sobie przez święta dokończył Big Brother US 13 (notabene dobry sezon! ciekawy, zasadzki, super gracze, etc; jesli by ktos byl zainteresowany xD) i zaczął szukac sezonu 12. Przekopał całe setki dziwnych stron na których dziwne wypełniacze kazały mu podawać numer telefonu albo karty xD, aż w końcu znalazł sezon 12....na Youtubie....najciemniej pod latarnią : D

    A i obejrzałem pare odcinków Flasha, i tk jestem do tyłu, ale chyba nie porzucę w zapomnienie, fajne jest :D
     
    patrycja9922 lubi to.
  18. felixuss

    felixuss Moguł forum

    Nom, Flash jest fajny a od razu możesz się za Arrow zabrać bo oba seriale są powiązane:D
     
  19. kamel98

    kamel98 Półbóstwo forum

    Arrow akurat już od dawna oglądam ; p
     
  20. felixuss

    felixuss Moguł forum

    No to kontynuuj Flasha bo seriale są powiązane:p