Kto jest kim - gracze

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika est-orka, 7 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    Mam pytanie odnośnie prywatnego wątku gracza:
    Czy można w takim wątku zaprezentować swoją ofertę wymiany na G&T .... i umawiać swoje wymiany w nim?
    Bardzo proszę o odpowiedź.
    I
     
  2. est-orka zapewne nie muszę przypominać że wątek do chwalenia się Swoją farmą jest tutaj :)

    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/zaprezentuj-swoją-farmę.10540/

    A jeżeli chodzi o umawianie się na na wymiany w prywatnych wątkach to sama wiesz że luźne rozmowy typu "Hej jak nie masz zagrody... to Ci podeślę " lub " Odezwij się podczas najbliższego G&T " nie są przez nas usuwane chyba że łamią regulamin . Chodzi o to żeby prywatne wątki nie stały się Słupami Ogłoszeń.:)
     
  3. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    Oj Modkoo_O co ma wątek "Zaprezentuj swoją farmę" do mojego pytania .... chyba nikt, nigdy nie umieszczał tam screenów farmy jako ofertę na G&T.

    Co do prywatnych wątków...a właśnie nie wiem jak tam jest , bo nigdy nie pisałam w takich wątkach i nie czytam ich z uwagą.
    Dlatego zadałam pytanie tutaj.
    Dziękuję za odpowiedź :)
    Miłego dnia życzę :)
     
  4. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Dziękuję i skoro jasne to zamykam:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.