Księga skarg i zażaleń

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika Mateusz, 7 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Głosujcie

  1. Tak

    100,0%
  2. Nie

    0 głos(ów)
    0,0%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    Nie wiem czy w tym wątku pisać ten pomysł czy gdzieś indziej jak źle to proszę o przeniesienie. Proponuje utworzyć taki wątek aby gracze mogli wpisywać co nam się nie podoba i tak dalej

    wiadomo że gry , oraz forum chodzi między innymi o to że my piszemy co nam się nie podoba w grze co jest źle zrobione czego nie ma co nas denerwuje itd wydajemy kupę pieniędzy aby taka farmerama istniała bo wiadomo że gracze utrzymują gry a nie na odwrót
     
    Ostatnie edytowanie: 8 października 2014
  2. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    a czego miałby ten wątek dotyczyć? ogólnej sytuacji życiowej? gry? forum?
    zastanawia mnie też, czemu miałby taki wątek służyć..

    proszę uściślić, o co chodzi, do jutra, godz.8.00

    literówki poprawiłam
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 8 października 2014
  3. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    mamy dział dyskusji o grze i nie tylko:

    Dyskusje o grze i nie tylko

    można tam publikować różne wypowiedzi, o ile zgodne są z regulaminem;

    nie chciałabym takiego wątku (o wskazanym przez Ciebie tytule), gdyż budzi negatywne skojarzenia.. konstruktywna dyskusja, zawierająca krytykę - owszem, ale same narzekania moim zdaniem do niczego dobrego nie prowadzą..

    także proponuję udać się do istniejących tam wątków, aby porozmawiać w temacie, a jeśli Twoje uwagi dotyczą tematu, na który nie toczą się aktualnie dyskusje - założyć taki :) pamiętaj jednak, proszę, by nie namawiać do obrażania - ani Użytkowników, ani Ekipy, ani Programistów Gry, no po prostu nikogo :) pamiętaj też proszę, by wątek taki nie służył jedynie narzekaniom, a dyskusji właśnie - w końcu coś, co się nie podoba jednej osobie, może przypaść do gustu komuś innemu, a szansę na wypowiedzenie swojego zdania powinni mieć wszyscy :)


    jednocześnie przypominam, iż wszelkie skargi lub uwagi na pracę Moderatorów, zgłaszać należy poprzez Pomoc Techniczną, nie zaś w wątkach na forum;

    proponuję więc otworzyć odpowiedni wątek w Dyskusjach.., a tu zamknę :)

    otwierając wątek, w pierwszym poście, zamieść, proszę, informacje o pożądanych w nim zachowaniach i takich, które tolerowane być nie mogą (rozpisałam się o tym wcześniej - możesz wykorzystać fragmenty tego postu jako cytat lub sformułować to wszystko ładnie od nowa ;) )
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 9 października 2014
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.