Opinie Książki Eleonory

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 23 maja 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Ostatnie edytowanie: 26 maja 2023
  2. AladdinSane

    AladdinSane Półbóstwo forum

    3-6, 3-7, 4-3, 2-4, 2-7, 5-7, 1-3, 1-7, 1-6, 1-7, 3x 4-1, 4-2, 4-1, 3x 2-4, 2-6, 5-6, 2x 5-7, 5-4, 3x 3-2, 3-4, 3-6
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dzięki, ja niecierpliwa i jakoś poszło, ale szczerze to już mam oczopląs i nie lubię tej mechaniki :(
     
  4. AladdinSane

    AladdinSane Półbóstwo forum

    chyba farmery za bardzo głosowały, że dotychczasowe gierki na poziomie przedszkola
    widzę, że im wyżej tym trudniej, ale cieszy oko farmerska współpraca i udostępnianie rozwiązań
    ja tylko kibicuję
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    No trzeba sobie pomagać ;)
    Ale właśnie tym razem stopień trudności niekoniecznie wzrasta wraz z postępem, niektóre układanki im dalej tym trudniej a niektóre są łatwiejsze albo to mnie się tak wydaje bo mówię, że już oczopląsu dostałam :)
     
  6. kdudek1

    kdudek1 Czeladnik forum

    czy ktoś może podrzucić 14 zadanie?
     
    kencik1983, bogusiania oraz Aisha1969 lubią to.
  7. renia111979

    renia111979 Ekspert forum

    wyżej jest link do niemieckiego forum, a tam jest podpowiedź do 14


    A ma ktos może 19???
     
    bogusiania i Aisha1969 lubią to.
  8. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Dziękuję pięknie :):inlove:
    Na pewno się przyda :music:tym bardziej , że u nas w tej edycji jakoś tak...no jakby mniej chętnych do wstawiania fotek poszczególnych plansz i ewentualnie podpowiedzenia jak się do tych książek zabierać - a niektórzy już kończą, czy nawet skończyli to bibliotekarstwo ...
    No ja dopiero zaczynam - i doszłam do pierwszych PNS-ów, ale niestety nie zmieściłam się w czasie, więc mi przeszły koło nosa :( jak i kolejne tak przejdą, to możliwe że :wuerg:nabędę alergii na bibliotekowy kurz i... zamiast elektrycznych gwiazdek
    zacznę jakie ziółka (na złagodzenie tej alergii) wysiewać :p
     
  9. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    W tym linku co podałam jest też 19 - na samym końcu :)
    Nie ma za co dziękować , utknęłam na 33 poziomie to zaczęłam szukać po innych forach i znalazłam . :) Teraz już z górki mam tylko wypadajek brak . Mało graczy robi event to mamy braki na naszym forum :). W poprzedniej mini grze tego typu było mniej czasu - tak mi się wydaje ? Teraz zaliczyłam prawie wszystkie , 1 skończyłam po czasie ale może do niej wrócę ?
    Powodzenia :)
     
  10. abask

    abask Komandor forum

    A może masz gdzieś rozpiski z kolejnych etapów?
     
    Aisha1969, bogusiania oraz kalinamala lubią to.
  11. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

  12. AladdinSane

    AladdinSane Półbóstwo forum

    na oczopląs proponuję....
    układać z zasłoniętymi oczami


     
  13. renia111979

    renia111979 Ekspert forum

    dzięki ,
     
    bogusiania i Aisha1969 lubią to.
  14. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    zrobiłam 20 kroków za 15min ruszam dalej :)
     
    bogusiania i AngelGina lubią to.
  15. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Niestety ale nie mam. Robiłam na żywioł i zwyczajnie nie miałam czasu, żeby zapisywać czy w inny sposób notować co gdzie przekładam.
    Wyżej farmerka amber♥ podała link do niemieckiego forum, na którym są podpowiedzi.
     
  16. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Witajcie:)
    U mnie z zagadkowych tylko toromiro, którego nie miałam, a tak zero nowości, ale w sumie jak na znikomy wkład pracy własnej to i tak dobre to drzewko :)
    Wciąż udaje mi się nie robić eventu xD Jestem z siebie dumna, ...ale i tak tu zaglądam :p
     
  17. -stamps-

    -stamps- Czeladnik forum

    Witam
    Też stanąłem na 28 zadaniu dwukrotnie zresetowałem grę po poprawnym wykonaniu zadania ! - po zgłoszeniu do PT dostałem odpowiedź [ciach] Ine farmy doprowadziłem do 27 poziomu bez problemu.
    Co o tym sądzić i jak grać dalej - szkoda na darmo tracić wejściówki.
    Pozdrawiam

    Fragment posta z korespondencją usuwam już w kolejnym temacie, przy następnym takim poście otrzymasz punkty karne zgodnie z punktem Regulaminu forum:

    2.19. Korespondencja

    Zabronione jest publikowanie i omawianie treści korespondencji z pomocą techniczną.

    Kara:
    31 pkt

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 27 maja 2023
    oset53, Aisha1969 oraz bogusiania lubią to.
  18. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Masz rozpiskę z niemieckiego forum w poście 121

    Cytat edytowałam zgodnie z oryginałem,

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 27 maja 2023
  19. JJoanna

    JJoanna Książę forum

    Ble i po evencie . Jeszcze mi zostało 6 978 elektrycznej gwiazdy , zero żarówek . Z koła ukręciłam 100 % i 200 % bonusa i jeszcze od siebie dodałam niechcący bonus 200 % , super nawozu poszło prawie 900 - przez te wypadajki . Z skrzyni Piccolo wyszło mi Genialny wielozadaniowiec 8) , a ze skrzyń dwóch bonusów tradycyjnie tpd na wyspę 100 % i na Farmę tp ( których nie wiem jak używać xD ) , wszystkie 40 poziomy mam na żółto - tj. , wykonanie zadań o czasie - z układaniem leciałam po omacku na żywioł bo jakoś nie trafiłam na podpowiedzi - trudno o nie było w tym evencie xD . Z jednym czy dwoma się zablokowałam tj. na 11 poziomie - straciłam na tym 5 wejściówek - za 6 było dobrze - bo ktoś podpowiedział i potem zrobiła mi się blokada na 32 poziomie też straciłam 6 wejściówek za siódmym podejściem przeszłam . Potem już jakoś poszło . I 33 , 34 , 35 , 36 przedłużyłam dodatkowy czas . A od 37 do 40 zmieściłam się już w czasie ( czyli stratna z lampami bankiera byłam - jestem / 6 + 7= 12 x 2 = 23 + 4 tj. 27 lamp bankiera - tyle stratna jestem . No dobra mniejsza z tym . Event u mnie do historii przeszedł , pnącze całe wykupione i sklepik z innymi rzeczami cały też wykupiony . Zagrody i drzewa wystawione i czekam co z tego wyjdzie . A Imprezowych wejściówek ukręciłam prawie 70 .
     
  20. szary_ludzik

    szary_ludzik Mistrz forum

    I pokonał mnie 13 level... :(
    Jutro walczę dalej.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.