Opinie Książki Eleonory

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 23 maja 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. abask

    abask Komandor forum

    Dziękuję bardzo :):)
    Jak skupią się tylko na Alpach to ja z tego wyciągu wysiadam :) Nie wchodzę tam bo mi się nie podoba. Zrobiłam do 8 lvl ( wcześniej to nawet myślałam, że doszłam do 12 :) )
     
  2. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Dla wszystkich graczy, którzy zaczynają przygodę z farmą i dla tych na hamaczkach, taka informacja ;)
    Wystarczy poukładać 3 gry (z czego jedna jest darmowa, na start), za każdą dobrze ułożoną (a te pierwsze trzy to chyba w miarę łatwo) jest 20 talarów, więc 3 gry= 60 talarów, a za to w sklepiku można kupić 2 zagadkowe zagrody z potencjalnym żółwiem czerwonolicym, 2 z potencjalnymi hienami, do tego 3 zagadkowe sadzonki Bursztyn (możliwy perełkowiec toromiro) i 3 zagadkowe sadzonki Faroe (z możliwym oliwnym św. Heleny), myślę, że warto nasiać chociaż na te 4 lampy:)
     
  3. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    trochę podłubię wykupię co się da za talary a potem się zobaczy ;)
     
  4. grania.

    grania. Wyjątkowy talent

    No właśnie miał być pierwszy hamaczek, ale stwierdziłam, że coś tam podłubię, właśnie dla tych drzewek i zagród. Hieny jeszcze nie mam żadnej, a oliwka też samotnie buja się na polu, a przecież zadania w spółdzielni same się nie zrobią xDxDxD. A jak zacznę to pewnie gdzieś się tam dokulam, sama jestem ciekawa dokądxDxDxD
     
  5. dariodiablo

    dariodiablo Moguł forum

    Drugi z rzędu event , którego nie lubię:( I cyk 2-tygodniowy hamaczek8)
     
  6. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    No i kolejny event, który odpuszczam.
    Nagrody mnie nie przekonują.
    Skupiam się kończeniu zadań ze spółdzielni :)
     
  7. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    [​IMG]

    na tej stronie wykupiłam co chciałam zagrody dojrzewają na polu :) podłubię jeszcze na 1ej stronie jeszcze trochę zostało co może się przydać :)
     
  8. dora4370

    dora4370 Ekspert forum

    Zmarnowałam już ileś wejściówek i za nic nie mogę rozkminić tego układu :
    [​IMG]
    Próbowałam na wszelkie sposoby i ciągle się blokuję . Będę bardzo wdzięczna za pomoc .
     
  9. rumianek69

    rumianek69 Czeladnik forum

    4-5
    1-4
    1-5 x2
    2-1
    3-1 3-5
    4-3
    x2
    4-5
    4-2 4-1
    3-4
    x3
    2-3 2x
    2-4
    2-3
    1-2 x4
    3-1x4
    3-4
    powodzenia
     
  10. vanielfra

    vanielfra Forumowy żółtodziób

    Niebieska książka z 4 na 5 stos
    Książka z okiem z 1 stosu na 4
    Książki niebieskie z 1 na 5 stos
    Zielona z 3 stosu na 1
    Zielona z 2 stosu na 1
    Niebieska z 3 stosu na 5 stos
    Książki z okiem z 4 stosu na 3
    Niebieska z 4 stosu na 5
    Fioletowa z 4 stosu na 2
    Zielona z 4 stosu na 1
    Książki z okiem z 3 na 4 stos
    Fioletowe książki z 2 stosu na 3
    Ksiażka z okiem z 2 stosu na 4
    Fioletowe książki z 3 stosu na 2
    Książka z okiem z 3 stosu na 4
    Fioletowe książki na 3 stos
    Zielone z 1 na 2 stos
     
  11. dora4370

    dora4370 Ekspert forum

    Wielkie dzięki za pomoc :inlove::inlove::inlove: Przeszłam i nawet zmieściłam się w czasie .
     
  12. bogusiania

    bogusiania Stary wyjadacz

    Hurrra ! Ułożyłam w czasie 10 stosów książek i szybciutko wykupiłam pnącze. Jeszcze tylko uzbierać na itemy, na razie prosto, szybko i sprawnie się dało, może nie będzie tak źle :)
     
  13. mahartka

    mahartka Baron forum

    ja nie początkujący gracz :) i miałam nie robić eventu.. ale zagadek nigdy za dużo więc skorzystam z Twojej rady i na te trzy gry posieję i je zagram :) Dziękuję za podpowiedź :)
     
  14. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    który to jest układ ...pozdrawiam
     
  15. dora4370

    dora4370 Ekspert forum

    22
     
  16. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    Wstyd się przyznać staciłam 3 wejściówki na 13-ym kroku z czterema regałami i nie mogę ruszyć będę wdzięczna za pomoc.
     
  17. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    dzięki..
     
    nikolabln i bogusiania lubią to.
  18. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    13 poziom: 3-4, 1-3, 2-1, 4-2, 1-4, 1-4, 3-1, 3-1, 3-4, 1-3, 1-3, 1-3 , 2-1, 2-1, 2-4, 2-1

    Ja poległam już na 11 poziomie, ale 2 kolejne jakoś lepiej. Dotarłam do 19 i już się boję, ale w sumie tak bardzo mi na tych dodatkowych nagrodach nie zależy, byleby udało się w ogóle zakończyć tę minigrę i przejść dalej.
     
  19. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    Dzięki za pomoc
     
  20. pies008

    pies008 Zaawansowany

    Pobiłam wszystkich :cry: Utknęłam na 8 -.- Pomocy.
     
    kalinamala, bogusiania oraz IRENOWO lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.