Opinie Książki Eleonory

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 23 maja 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Danusiu , aż tak daleko pamięcią sięgać nie trzeba, by sobie tą mechanikę przypomnieć :) Pierwszy raz w styczniu (w ewencie Urodzinowym ) nas nią uraczono, tylko tam były ciasteczka do przekładania w pudełeczka, a tu mamy książki w stosiki przekładać w te i nazad , aż je odpowiednio ułożymy :music:
    Większość Farmerów nie była zachwycona tą ,,nowością,, , ze względu na zbyt krótki czas dany na tą segregację - też w tej większości byłam, choć na koniec uznałam, że nawet to ,,zjadliwe,, byle tylko tak co najwyżej raz do roku było nam serwowane:p a tu masz, ledwo kwartał roku minął i... i nie dziwne , że Farmerzy wolą na hamakach indywidualnie sobie ,,coś na ząb,, znaleźć ( misje, uzupełnianie stodoły, czy inne) niż ten Olimpijski specjał kilka dni z rzędu bez apetytu przeżuwać .
    Też bym się w to nawet nie wgryzała, ale sezon robię ( dla tych czerwonolicych, których dotąd potencjały mi nie dały, a już chyba z pół setki tych potencjałów miałam -.-) i dla PNS-ów trzeba mi się przełamać i wgryźć chociaż do połowy :music:. A gdyby szło mi gorzej niż z ciasteczkami, to... zostawię takie nadgryzione i dołączę do grona hamakowiczów :p
     
  2. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    Nagrody nie powalają, ale podłubię deko. Tylko po co mi kolejny młyn czy kolibry?
     
  3. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Eventy z coraz gorszymi nagrodami.
    Pnącze do zbioru co trzy dni.
    Odpoczywam, eventu nie robię.
     
  4. bury.wilk

    bury.wilk Czeladnik forum

    Przepraszam wszystkich czytających, że tak z buta, ale czy nie dałoby się gdzieś otworzyć wątku Hamaczek? Co event trzeba się nagrzebać w poszukiwaniu konkretów.
     
  5. vencja

    vencja Młodszy ekspert

    Popieram.
    szarłat posiany czekamy na ewent, powodzenia dla robiących:):)
     
  6. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    a widzisz Kalinko oswieciłaś mnie juz wiem :) cos tam zrobie dla sezonu ;) szrłat sobie dojrzewa
     
  7. MiszkaM

    MiszkaM Koneser forum

    Witam.
    Event robię, ciasteczka bardzo mnie wciągneły, obecnie grafika wygląda gorzej ale zobaczymy.
    Poprzednio bardzo pomagały zrzuty układów, już o schematach kolejnych kroków nie wspomnę, mam nadzieję że teraz też damy radę.
    Miłego dnia.

    Myślę że tak jak makaronikach. Stopień trudności będzie wzrastał.

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj" przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 24 maja 2023
  8. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    coz za zgodnosc z moim podejsciem;):)
     
  9. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Greciu farma to za chwile bedzie przeszłośc,eventy takie same non stop,mechanika również,zero pomyslunku przez informatyków i BP,nic nowego nie ma -mechanika,nagrody,nudyyyyyyyyyyy.
    Za chwile wejdą nowe lvl w Alpach i myslą,że nam gęby i klawiatury zamkną,ja więcej siedze na hamaczku niż cosik robie bo i po co ,po co sie wysilać dla tych marnych PD :cry::cry:

    Jak zwykle w dalszym ciagu hamaczek :p albo BP i informatycy przemyslą i dadzą hity aby nas wreszcie ruszyć z tych hamaków albo po cichu bedziemy odchodzić 8)8)
     
  10. rico666666

    rico666666 Forumowy żółtodziób

    Nagrody dla graczy o niskim lvl ale pobawić się można,
     
  11. Matisiek200

    Matisiek200 Zaawansowany

    Młynu nie mam. Kolibry tylko jedna zagroda, więc można się pobawić. Na start już 230 wylotek z hortensji pięknie. Wszystkiego dobrego dla odpoczywających jak i walczących.:)
     
  12. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    u mnie 419 wypadajek z trzciny posieję trochę ale nie wiem czy zrobię całość nocka w pracy więc z telefonu można siać i zbierać
     
  13. ShaGGy778

    ShaGGy778 Analityk forum

    Ja zacząłem, zobaczę ile będzie mi się chciało. Na Bahamie ostatnio pokonały mnie wypadajki i na znak focha na grę miałem tym razem nie robić, ale jednak coś poklikam xDxD

    Powodzenia wszystkim :)
     
  14. babula40

    babula40 Komandor forum

    Gretka, sowa na płocie wisi!
    a w temacie, wypadło 65 żarówek, czytam Wasze posty i też idę na hamak.
    Poza tematem, kręciłam 60 razy imprezowym kołem, ani jednego bonusu! szlak.
     
  15. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    No cóż, rozegrałam darmową gierkę i była tylko na dwóch stosach książek.
    Z tego wynika że mamy "powtórkę z rozrywki"- układanie książek zamiast makaroników
    pod presją czasu. Mi osobiście taka forma - a raczej presja czasu- nie odpowiada.
    No cóż przeżyję bez tych dodatkowych punktów sezonowych a w Firmie niech
    się dobrze bawią mini-gierką bo ja nie zamierzam.
    Pozdrawiam wszystkich cieplutko:).

    Ps
    Trochę się dziwię że nikt z MOD-ów nie raczył odpowiedzieć na wcześniej
    zadane przeze mnie pytanie w tym temacie, no cóż, można i tak.
    Mogłam zadać je w innym wątku ale nie chciałam dublować pytania.
     
    Ostatnie edytowanie: 24 maja 2023
  16. abask

    abask Komandor forum

    Na początek 402 wypadajki. Muszę teraz poczytać co i jak w tym evencie.

    Qrcze... O jaki młyn chodzi w tych nagrodach bo mam zaćmienie?
     
  17. ShaGGy778

    ShaGGy778 Analityk forum

    Młyn jako warsztat dla wiewiórek :)
     
  18. babula40

    babula40 Komandor forum

    Haniu :inlove: też nie wiem, co to za młyn. 8)
     
    bogusiania, Matisiek200 oraz gretag lubią to.
  19. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dawno odpisałam :)
    Koło od dawna ma u mnie wolne. Zbieram imprezówki :)
    Nie wiem dlaczego BP daje takie eventy. Gdyby więcej farmerów robiło eventy to i wpływy centrala by miała większe. Z moich obserwacji myślą o Alpach, o tym, że tam to będą mieć duże dochody a Farma to takie koło u wozu. Tyle, że jak znam życie to na Alpach mocno się zawiodą i w końcu zaczną Farmę traktować lepiej...albo wszystko razem padnie. Zauważcie jak mało farmerów robi ostatnio eventy a BP nie reaguje... Tylko tej Naszej Starej Farmeramy szkoda :(
     
  20. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Zaczęłam z delikatnym opóźnieniem, na wylotki dopiero dzisiaj rano posiałam jagodę. Na początek mam 232 żarówki.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.