Opinie Książki Eleonory

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 23 maja 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Ja się pobawię, bo coś trzeba na tej farmie robić. Samo patrzenie na łagodnie kołyszące się modrzewie w Dolinie Szarotek mi nie wystarczyxD
    Trochę szkoda, że na dwóch łąkach, bo nie chce mi się znów rozbrajać dzikiej łąki, ale trudno...
     
  2. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dzień dobry.
    Ja mam pytanie; czy tych stosów będzie więcej w miarę robienia mini-gier
    tak jak było przy makaronikach,
    czy zawsze będzie ich trzy?. Od odpowiedzi zależy czy w ogóle zacznę
    ten event czy pobujam się w fotelu kilka dni.
     
  3. jacekf

    jacekf Półbóstwo forum

    aby nie zasnac na moim hamaczku to wystawilem na dzika lake i glowna farme wielkie drzewa. troche zielonych kropelek , smigielek i skarpet zawsze sie przyda.............;):p.
     
  4. SuperWioska

    SuperWioska Mieszkaniec forum

    Przeleżałam dwa eventy na hamaku i nie chce mi się złazić. Misje w spółdzielni się same robią bo rano i wieczorem obrabiam farmę kombajnem. Oj....jak się rozleniwiłam. Bez większego żalu przeleżę i ten event, może na następny już wstanę.
     
    Ostatnie edytowanie: 23 maja 2023
  5. zielonygroszek83

    zielonygroszek83 Baron forum

    Nie robię :)
    Pierwszy event od dłuższego czasu który odpuszczam.
    Jestem ciekawa wrażeń z hamaka ;)
     
  6. szary_ludzik

    szary_ludzik Wielki mistrz forum

    Robię!
    Punkty sezonowe same się nie zrobią i gwiazdki do zdobycia.
    A na pnączu skrzynka z monetami i PD.
    Ciągle mi brakuje jajek, a drzewko jajeczne do zdobycia.
    Kto może zejść z leżaczka, hamaczka lub po prostu robi event, proszę wrzućcie jak zrobić na drzewko jajeczne.
    Proszę tak na wszelki wypadek. :)
    pozdrowionka
     
  7. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    Tym razem odpuszczam, dołączam do ekipy hamaczkowej:D:D:D
     
  8. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Uuuu...Wychodzi na to,że cały maj przeleżę na hamaku...:p
     
  9. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Ja chyba zrobię tylko tyle aby wykupić nowsze zagadkowe rzeczy ze sklepiku i położę się na hamaku. Szkoda mi ściągać tego co mam na polach. Gdyby event był na polach wyspy to bym się pokusiła o całość.
     
  10. bogusiania

    bogusiania Analityk forum

    Posiałam najdłużej rosnącą hortensję na wypadajki, ale nie mam nadziei na dobrnięcie do pnącza. Ostatni taki ewent z tą mechaniką wcale mi nie pasował - pomimo najszczerszych chęci i super rozpiski kochanych farmerów - nieraz kilka razy próbowałam bezbłędnie ułożyć i przejść minigrę, ale i tak popełniałam pomyłki. Teraz pewnie nie będzie lepiej, choć z zasady jestem optymistką. Postaram się powalczyć do końca :)
     
    Ostatnie edytowanie: 23 maja 2023
  11. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Nawet nie mam zamiaru siać szarłatu. Przed chwilą posadziłam fiołki, a wieczorem może posieję hortensję. Bez spiny :) Mam nadzieję, że mi się w końcu uda nie robić całości xD.
     
  12. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Witajcie ja też odpuszczam ten event jak pozostali ;) nagrody nie warte jak dla mnie :p a i mechanika na czas niezbyt w moich oczach ;) powodzonka dla wszystkich grających i pozdrawiam hamaczkowiczów ;) oby pogoda Wam dopisała :)
     
  13. grania.

    grania. Stary wyjadacz

    Ostatnio podobało mi się układanie, zrobiłam nawet kilka schematów dla szacownych kolegów i koleżanek, ale tym razem chyba odpuszczę z braku czasu. Ogólnie mechanika mi się podobała, logiczne myślenie a nie losowość, ale wiązało się to z potrzebą poświęcenia większej ilości czasu i niektóre schematy niestety wymagały dokupowania czasu, więc niestety po raz pierwszy odpuszczę sobie piccolo i ewent (poza odpuszczeniem gry na trzy lata xD). Akurat czas na spółdzielnię z długorosnącymi. Sezon skończyłam, więc PNS też nie potrzebne. Hamaczek - ciekawe jak będę się na nim czuła xDxD. Realny ogródek wzywa.
     
  14. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Widzę,że trzeba otworzyć Klub Leniwca xD:cry:xD Zdecydowałam,że nawet fabryczka kocyków nie jest warta tego miłego bujania w hamaku i patrzenia w gorę :inlove: No i może w końcu ogarnę realny ogródek jak grania. Ale i tam mam ostatnio lenia więc nie wiem jak bedzie ;) Powodzenia wszystkim zaczytanym i udanych porządków w bibliotece życzę ;)
     
  15. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    Ja także dołączam do klubu hamaczkowego.Czy BP nie może wysłać Nas na wczasy gdzieś na Rajskie Wyspy,abyśmy po ciężkiej pracy,mogli nacieszyć sie nagrodami za wykonanie nieskomplikowanych zadań? Siew tysięcy roślinek zabroniony,tylko plaża ,pląsy ,śpiewy. ;)Dla Farmerów z zasobniejszym portfelem extra nagrody.Wilk byłby syty i owca cała.Mam serdecznie dość siania.:p:)
     
  16. Fellana

    Fellana Forumowy żółtodziób

    nie wiem czy jestem tak zmęczona po pracy czy tak tępa ale nic z mechaniki tego eventu nie rozumiem nagrody też nie porywają więc na razie siać coś tam będę i obserwować co mądrzejsi ode mnie napiszą
     
  17. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Yyyy... Nie tym razem. I wyspowego też nie skończyłamxDxDxD
     
  18. anna0089

    anna0089 Książę forum

    A ja trochę się pobawię:D dla samej zabawy . Nie będę patrzyła czy mi się to opłaca . Lubię tą mechanikę i będę
    miała okazja na spontanie poukładać książki bez myśli że muszę dojść do końca. Wreście spokojna zabawa :p
     
  19. ola88888

    ola88888 Stary wyjadacz

    Ja nie robie tego eventu, Nie lubie tego ukladania.
     
  20. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    witam wszystkich :) jak długo gram a gram od poczatku tej mechaniki sobie nie przypominam :wuerg:no cóż starosć nie radośc młodośc nie wieczność :cry:ale spróbuje moze coś sie oświetl :D
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.