Opinie Książki Eleonory

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 23 maja 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    witam
    ja też tak mam , od niedzieli
    sprawdziłam u siebie na dwóch przeglądarkach i jest to samo
    zatrzymałam się na 34 rozgrywce oczywiście z kilkoma potknięciami
    rano jeszcze coś spróbuję ułożyć i do pracy na cały dzień idę
    więc wszystkiego nie zrobię
    pozdrawiam
     
  2. bogusiania

    bogusiania Stary wyjadacz

    Już w niedzielę doszłam do 40 poziomu, dzięki pomocy graczy, a zwłaszcza farmera post nr 3 z bezbłędnymi rozpiskami na forum niemieckim. Do poprawy miałam tylko poziom 22 i 34. Niestety, zostawiłam Eleonorę na ostatnim poziomie, zdziwiona, dlaczego to nie te poziomy, których czasy miałam poprawić, i straciłam 4 lampy. Ech, nie lubię pośpiechu. Poziom 34 - poprawiony, 22 - nie. Obliczyłam, że na 34 poziomie średni czas na 1 ruch to 4 sek,. a na 22 - niecałe 2 sek, i dlatego trudno zmieścić się w czasie. Może jeszcze zdążę poprawić czas tego 22 poziomu. Do hlnrys-ia - "wyjątkowo" Twoja propozycja odniosła sukces. Jestem zadowolona i ogromnie Ci dziękuję:)
     
  3. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    22 do poprawki....ciekawe czy uda mi się ...wszystko zaliczyłam a to jak na razie dla mnie nie do pokonania ...już kilka razy podchodzę i kaszanka ...
     
    Anetta41, bogusiania oraz AngelGina lubią to.
  4. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Też miałam z tą 22 planszą problem, nawet z gotowym schematem musiałam dokupić dodatkowy czas, czyli poszły 3 lampy na ten układ ;), nie licząc wcześniejszych potknięć, bo na tej planszy najpierw się zablokowałam, później robiłam z planem, ale czasu mi brakło i na koniec wróciłam do niej, żeby zgarnąć sp (w sumie 22 pochłonęła mi 7 lamp) :)
     
  5. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    a ja już nie wiem ile tych lamp...poszło..teraz czekam do 13 ...bo na na stanie 2 lampy a to za mało czasu ..żeby to zrobić ... trudno zrobię albo nie ...więcej nie sieję ..
     
    Anetta41, bogusiania oraz AngelGina lubią to.
  6. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Nie podchodziłabym do tej planszy tylko z 2 lampami, lepiej mieć 3 i pod koniec czasu przedłużyć, wtedy się uda :) i z planem w ręku :)
     
    Anetta41, bogusiania oraz IRENOWO lubią to.
  7. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ewent mi się podobał, lubię takie układanki, skończyłam bez większych problemów, kilka układanek musiałam powtórzyć, w tym ten nieszczęsny 22 poziom. Ale jest ok., z pikolaka od Eleonory wykluło się dawno nie oglądane na mojej farmie drzewko florenowe.:)

    [​IMG]
    Mam nadzieję, że po latach chudych teraz nadeszły lata tłuste.;)xD
     
  8. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    gratulacje ...
    Dzięki wielkie ... czekam do 13...bo na stanie 2 i się nie uda zmieścić w czasie...już mam rozpiskę od naszych graczy chyba od Ewuni ..tylko tam czas tak szybko leci ,że nie myślę jeszcze o przedłużeniu ...teraz już się skupię na tym żeby dodać + 1 ..
     
  9. michal01096

    michal01096 Wyjątkowy talent

    Po wykonaniu wszystkich 40 kroków nie można już zdobywać talarów? Bo mam nadstan lamp i nie wiem co z nimi zrobić
     
    IRENOWO i bogusiania lubią to.
  10. babula40

    babula40 Komandor forum

    Poziom 36 zrobiony. I co ? poleżałam na leżaczku? kobieta zmienną jest :p
     
  11. vanielfra

    vanielfra Forumowy żółtodziób

    Jeśli nie zaliczyłeś gry z 'sukcesem', to możesz do niej wrócić, wtedy za zdobycie nagrody dodatkowej, dostaniesz i talary.
    Jeśli wszystkie zaliczyłeś... to po co ci dodatkowe talary?
    800 jest do zdobycia za gry z 'sukcesem' i 800 możesz wydać w sklepiku, dodatkowe talary przepadają, a raczej są podobnie jak lampy wymieniane na symboliczne PD I SG.

    Nie ma za co. Ja tylko "kopij wklej".:) A przyznam, że nie wiem czy nawet były prawidłowe (chociaż ufam źródłu, że musiały).
    Osobiście... samodzielnie mi się lepiej układało. ;)
    Chociaż wiadomo, czasem trzeba coś zaliczyć i to jak najszybciej - innej opcji nie ma.
    Również pozdrawiam.:)
     
  12. bogusiania

    bogusiania Stary wyjadacz

    Dzięki za przypomnienie o tym dodatkowym czasie. Za dużo tych informacji i choć są podane w poradniku, to gdzieś umykają. Udało mi się zdobyć nagrodę po przejściu poziomu 22, oczywiście z dokupionym czasem. Tylko trzeba go odnowić, czyli nacisnąć przycisk zresetowania przed upływem tego podstawowego, szybko biegnącego czasu. Powodzenia dla farmerów jeszcze zdążających do celu :)
     
    Anetta41 i AngelGina lubią to.
  13. michal01096

    michal01096 Wyjątkowy talent

    Wykręciłem za dużo lamp i po prostu mam ich nadstan i nie wiem co z nimi zrobić :/
     
  14. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Tak coś myślałem, że za łatwo mi poszło xDxD badyla przerobiłem w młynie na 44 gierki, pff to jeszcze zapas mam :D
    Tylko trzeba dobrze czytać poradnik: Wejściówkę każdorazowo stanowi 2 x Lampa bankiera. xD:cry:
    I? i nie wypożyczyłem książki xD:cry:
     
  15. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Dziękujemy za opinie. Temat zamykam i przenoszę do archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.