Opinie Książki Eleonory

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 23 maja 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Znasz bibliotekę Eleonory? To idealne miejsce dla moli książkowych i bibliofilów, ale panuje tam permanentny bałagan. Czy stać cię na to, aby zaprowadzić porządek w bibliotece?

    [​IMG]

    [​IMG]
    Środa, 24.05.2023, godz. 14:00

    [​IMG]
    Wtorek, 30.05.2023, godz. 22:00

    [​IMG]


    Pozdrawiamy,

    [​IMG]
    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    gretag i kudlaty147 lubią to.
  2. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    Robić, nie robić ?
     
  3. kudlaty147

    kudlaty147 Komandor forum

    Tez sie zastanawiam
     
  4. vannkama

    vannkama Stały bywalec

    Na szybko bez ewentualnych powtórek na 40 gier potrzeba 25600 badyla i 1440 żarówek.
     
  5. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    No właśnie- robić?nie robic? Z tego co widzę, itemy do pnacza trzeba zakupić. Licząc,ze zrobimy całość i zmieścimy się w czasie,nie będziemy resetować układu potrzebne będzie nieco ponad 25 tys zielska i niecałe 1500 wypadajek. Wśród nagród jest wszystko co mam: i zagrody i drzewka produktowe- więc nie wiem czy potrzebuję więcej. Zastanawia mnie co to jest młyn... Pnącze- jak pnacze,szału nie ma jak dla mnie. Jedna skrzynka piccolo,znou mnie jakoś nie kusi ;) Jesli dobrze zapamiętałam czas wzrostu badyla to z woda i obornikiem rośnie 3h48min,spokojnie mozna zebrać 4 razy w ciągu dnia... No dalej nie wiem czy robić...

    vannkama potrzeba dwa razy więcej eventówki i wypadajek bo wejściówkę do gry stanowią 2 lampy a nie jedna.
     
  6. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Dwa razy tyle roślinki i wypadajek, gdyż 1 mini gra wymaga 2 lamp z młyna :)

    A tak od siebie... nie cierpię tej mechaniki gry, ostatnio przy makaronikach tyle razy się blokowałam, że jakby nie pomoc dobrych forumowiczów, którzy dawali rozpiski planszy, nie dotarłabym do końca.
     
  7. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    No ja nie robiłam tego eventu z makaronikami ale nie wydał mi się trudny ,z tego co widziałam jak gracze pytali jak ruszyć dany układ. Ale w praniu moze wyjsc wiele ;) w tym to,ze wcale nie jestem taka genialna :D
     
  8. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Witam.
    Szarłat posiany ale do jutra mam czas żeby się zastanowić czy w ogóle to ruszać.
    Może włączę tryb hamak.
    Ech trudne jest życie farmera...
     
  9. vannkama

    vannkama Stały bywalec

    Dzięki GreenHills, AngelGina. już poprawione. Zorientowałam się, że to było duuużo za mało i doczytałam FAQ a w międzyczasie ukazały się Wasze posty. Dzięki i przepraszam :)
     
  10. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    No i fajnie, że dali taki event, bo czasu mało, to bez żalu mogę go odpuścić i poleżeć na hamaku;). Chyba że jest coś tak fantastycznego w nagrodach, co przeoczyłem i powinienem jednak event zrobić?8)
     
  11. kudlaty147

    kudlaty147 Komandor forum

    nie ma nic ciekawego szkoda dopingow hamaczek pozdrawiam grajacych
     
  12. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Nmzc :) Ludzki błąd :)
    No ja nie wypatrzyłam nic godnego uwagi ;) Więc skłaniam się do wylegiwania na hamaczku :D
     
  13. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Młyn jest to warsztacik na farmie, gdzie wiewiórki produkują koce piknikowe :) Mało te koce piknikowe są wykorzystywane, ale jak się nie ma tego warsztaciku, to lepiej mieć jeden okaz ;)
     
  14. gosiunia007

    gosiunia007 Wyjątkowy talent

    Muszę się mocno zastanowić, czy robić 8) Poprzednio bez pomocy wspaniałych :inlove:graczy, którzy wrzucali schematy jak przejść poszczególne poziomy sama nie dałabym rady -.-
     
  15. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    hamaczek :) :)
     
  16. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Nie widzę nic dla siebie.

    Ale zobaczmy.
    Całość 40 gier - 78 wejściówek (+2 od firmy).
    [​IMG]

    Badyl na dwóch łąkach:
    [​IMG]
    78 x 320 = 24.960 ~ 25 zbiorów
    Da się na pieszo zbierając x4 na dobę.

    Wylotki też na dwóch łąkach:
    [​IMG]
    78 x 18 = 1.404
    Myślę że na start minimum 200 wypadnie.
    Zostanie 1.200
    Jak z dwóch łąk badyla będzie wylatało min 48 szt (x 25 zbiorów), to też da się całkiem na pieszo.
    A są jeszcze sąsiedzi, drzewka magiczne

    Nie przewiduję trudności.

    Pnącze - hm...
    Dla mnie nie warte zachodu.
    Do zdobycia w sklepiku - komplecik za jedyne 610 GT.
    W kategorii inne towar na 190 GT
    Za udany układ jest 20 GT, czyli w ewencie do zdobycia max 800 GT.

    To chyba pierwszy, w którym zrobienie całości na max, pozwala na wykupienie sklepiku do cna.
    Ale żeby nie było za łatwo:

    Żeby dostać nagrody za postęp (mleczodrzew, jajeczne, pikolo, itd.), to trzeba się zmieścić w czasie.
    Można go przedłużać/odnawiać, ale to kosztuje kolejne wejściówki - lampy bankiera.
    Jak nic nie idzie, to pozostaje nagroda pocieszenia - 5 GT, z tym że:

    Uwaga! Nagroda pocieszenia nie jest przyznawana jeśli zamiast zamknięcia minigry, zostanie ona odświeżona.

    Czyli odpada F5 (chociaż tutaj chyba trenowanie nie było stosowane).
    Jak również wszelkie zawiechy gry, zwiski neta, będą powodowały brak GT.

    Cytując klasyka:

    "Róbta, co chceta!"

    Ja tego nie tykam.
     
  17. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    tytuł eventu Hamak
    [​IMG] xD

    ciekawe ile by było edycji xD o nagrodach nie wspomnę xD



    ostatnio poradniki tak widzę

    leć do schowka piwnicy strychu
    znajdź leżak / hamak /huśtawkę /matę
    wyczyść odkurz napraw ewentualne zniszczenia

    dodaj sok wodę przekąski ( wylotki to podstawa eventu :p)

    rozsiądź się wygodnie
    i aby event był udany \
    trzeba
    leżeć / drzemać / kołysać
    między czasie zachwycać się postępem lenistwa

    [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  18. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Event dla początkujących ,którzy zaczynają swoją zabawe z farmą :)
    Mnie nagrody nie zachęcają w żaden sposób do obranego poprzednio tryby poziomego.
    Pozdrawiam robiących ja robię odwyk od eventów.
     
  19. jacekf

    jacekf Półbóstwo forum

    no i bedzie ciag dalszy na hamaczku........;):p
     
  20. 22vader

    22vader Zaawansowany

    poprzedniej edycji nie ruszałem i to była jedna z lepszych decyzji
    tutaj też nie widzę nic ciekawego więc również nie ruszam :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.