Krzew

Temat na forum 'Archiwum - pozostałe działy' rozpoczęty przez użytkownika Mateusz, 13 grudnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Głosujcie

  1. Tak

    50,0%
  2. Nie

    50,0%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    • Informacje ogólne:
      • Nazwa Krzewu:
      • Miejsce (Farma / Wyspa):
      • Zbiór:
      • Poziom:
    • Punkty doświadczenia:
      • Podstawa:
      • Ulepszenie: (Dorodna)
    • Czas dojrzewania:
      • Podstawa:
      • Ulepszenie (Dorodna)
      • Zośka
      • Turbo nawóz zośki
    • Cena krzewu w Galerii Handlowej:
      • Podstawowa:
      • Ulepszenie: (Dorodna)
    • Sugerowana cena na targu:
    * Np. aronia dorodna to jest odmiennik XXL
     
    Ostatnie edytowanie: 13 grudnia 2014
  2. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Wyjaśnij mi proszę czym ten nowy pomysł ma się różnić od tego już istniejącego - Nowość - Krzewy :) I czy konieczne jest otwieranie nowego wątku, jeśli na dopracowanie tamtego potrzebujesz więcej czasu? :)
     
  3. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    Tu jest wzór pomysłu na krzak a ja muszę jeszcze rozpisać pomysł czyli wzór + nazwa krzaku (Aronia)
     
  4. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Ale to możesz sobie chyba zrobić w tym pierwszym wątku, po co tworzyć kolejny, który dubluje ten pierwszy? :)
     
  5. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    Bo tu się znajduje sam pomysł wzoru na krzak podobnie jak jest wzór na drzewa a w tym drugim napiszę krzak już gotowy czyli dokładny pomysł no chyba że tak nie mogę robić :)
     
    Ostatnie edytowanie: 13 grudnia 2014
  6. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    W tym miejscu ten Twój wątek jest już dublem, który zamykam i przenoszę do Archiwum. Nad nową funkcją w grze, którą starasz się zaproponować możesz sobie do woli pracować w podanym, cytowanym przeze mnie już Twoim wątku. :)
    Powodzenia i mnóstwo dobrych pomysłów życzę. :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.