Opinie Kryształowy puchar śnieżny

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 5 grudnia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. modlischka78

    modlischka78 Koneser forum

    U mnie stoi w ozdobnym bo to item i zadne bonusy nie dzialaja (dostajesz tylko 1 sztuke wypadajki co 24h ) . Jezeli masz na mysli Magiczne Drzewo. :)
     
  2. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Możesz postawić wszędzie i w zależności od miejsca drzewko będzie dawało PD lub TPD, a ponieważ to przedmiot ozdobny (item), to działa na nie tylko pnącze "Wielkanoc 2015" skracające czas jego ponownego użycia o 5%.
    Jak się ma więcej drzewek magicznych to czasem pomagają przy skompletowaniu "wypadajek" ale są mocno przereklamowane.:)
     
  3. Mikasek-

    Mikasek- Mistrz forum

    Dokładnie o takie magiczne drzewko mi chodzi. Czyli podsumowując, jeśli są dwa eventy na raz, gdzie jeden na baśce a drugi na normalnej to w zależności gdzie stoi powinno dać taką wypadajkę?
     
    magdusia668 i anna0089 lubią to.
  4. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Nie. W poradnikach zawsze masz informację, czy wypadajka będzie leciała z Drzewa magicznego. Jeśli jest więcej, niż jeden event, to leci tylko jedna wypadajka wskazana w poradniku. Niezależnie od miejsca postawienia drzewa.
     
  5. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Miejsce postawienia drzewka magicznego decyduje wyłącznie o tym czy otrzymamy PD lub TPD, ponieważ pomiędzy eventami drzewko daje wyłącznie punkty doświadczenia.
    O wypadajkach otrzymałaś już informację od Mod_Zła.:)
     
  6. jadwiga67

    jadwiga67 Aktywny autor

    Oj i tak nieraz bywało dzięki za przypomnienie:)
     
  7. anna0089

    anna0089 Książę forum

    A mi się wszystko podoba. Nagrody niezłe. Ilość roślin nie powala. Wypadajki też spoko. Jeśli do czegoś miała bym się przyczepić to do rośliny rosnącej 6h ,już przyzwyczajam się do 5 godzinnej . Ale to drobiazg. Damy radę. Ubieram gumofilce aby było cieplej ,tradycyjnie widły w ręce i do roboty
     
  8. Mikasek-

    Mikasek- Mistrz forum

    Dzięki wielkie za wszystkie odpowiedzi.

    Mam jeszcze prośbę do wszystkich, którzy mogą mieć kłopoty z wypadajkami - prezentami. Nie zostawiajcie próśb do samego końca. Jak widzicie, że coś krucho jest dajcie znać wcześniej. Niektórzy z nas dysponują kilkoma prezentami i możemy się umówić na wsparcie...ale proszę nie za 5min 12ta :)

    W kalendarzu jest kupon na 3h i ... naklejeczka xD:cry:xD. Zatem bez obaw można klikać przed eventem 8)
     
    Ostatnie edytowanie: 5 grudnia 2018
  9. matthero

    matthero Hrabia forum

    Roślina długo rosnąca posadzona. Ciekawe czy wypadalność będzie na podobnym poziomie co z drzew. Co prawda jeszcze z oaz wypadają, ale mam nadzieję, że obejdzie się bez tego :)
     
  10. Zwierzaczek2311

    Zwierzaczek2311 Wielki mistrz forum

    A wczoraj były spekulacje o plus 1 do zbioru hah chyba to producenci widzieli i wcisneli nam naklejke :)
    W temacie nowe roślinki rosną na polu rzepy, włośnica i dzika róża
     
  11. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    też się bałam otwierać ;)a tu proszę taka niespodzianka na mikołajki:inlove:naklejkaxD:cry:xDdzika róża to była kiedyś moja ulubiona roślinka na wypadajki:Dbo i bonusy skracające czas tanie i po 6 szt roślinki z melonową magią zbierałam:inlove::Da teraz króluje szarotka:p
     
    magdusia668, robins71 oraz Mikasek- lubią to.
  12. Zwierzaczek2311

    Zwierzaczek2311 Wielki mistrz forum

    Co to jest melonowa magia? Nie kojarze :)
     
    magdusia668 i Mikasek- lubią to.
  13. ewanta

    ewanta Komandor forum

    pozwoliłam sobie skopiować odpowiedź SMOD Ateny:

    "Melonowa magia
    - niedostępna na targu,
    - planowane jest w przyszłości wprowadzenie do zawodu Specjalisty SPA,
    - zajmuje złoty slot,
    - daje +1 uprawę z kategorii Inne przez 2 h (tylko na Farmie).

    Melonową magię otrzymujemy z rzędu chmur, który był do zdobycia w evencie Melonowe szaleństwo 2017"


    uzbierało mi się wejściówek to poszłam kołem zakręcić a tu: +1 z zagród na 6 h, +1 z budynków warsztatowych na 6 h. oczywiście bonusy się skończą przed startem eventu...
    i jak tu czekać na 14???????
     
    Ostatnie edytowanie: 6 grudnia 2018
  14. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    ja wczoraj tak zrobiłam był kombajn na 24 godz a główna 200% do stodoły więc pomyślałam na te 200 szanse marne ale może chociaż maszyny mi się trafią:inlove: i trafiłam :eek:te 200%8)a dzisiaj to pewnie na kole mi się nawet nie pokarze xD:cry:ale za to zwierzaków trochę rozmnożyłam i słonecznika nasiałam:D
     
  15. ewanta

    ewanta Komandor forum

    zachęcona przychylnością koła w dniu dzisiejszym /o dzięki łaskawco :inlove:/ zakręciłam dalej i wpadło: bonus za żniwa +100% na 24 h i uwaga uwaga ... dwa razy pod rządxD
     
  16. Lunamis

    Lunamis Okazjonalny autor

    No niech już będzie ta 14 :D Cała główna w zagrodach, łąka w drzewach a na leśnej goździki czekają na zbiory żeby wypadajkom dać szansę na starcie ;) A ja z nudów siedzę w tropikach i cynamon sieję :D
     
  17. sisi1973

    sisi1973 Zaawansowany

    ja o 11 wylosowałm +100% do stodoły no i muszę czekać na 14 ach ze 3 mce temu mialam taki plus i powiedzcie na jakie pola te badyle
     
    magdusia668, Mikasek- oraz robins71 lubią to.
  18. rafal451

    rafal451 Czeladnik forum

    To, że ten cały lnicznik można na Baha w tej chwili posadzić to jakiś błąd ?
     
    magdusia668 i Mikasek- lubią to.
  19. Zwierzaczek2311

    Zwierzaczek2311 Wielki mistrz forum

    Mam to samo a wypadajka stamtad nie leci
     
    magdusia668, Mikasek- oraz usiamik46 lubią to.
  20. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Mogę się mylić ale wydaje mi się że to błąd, od jutra na plantacji siejemy cukrowy kwiat do dalszej części eventu Wieniec Zosi - no chyba że coś zmienili ???:)
     
    magdusia668, Mikasek- oraz robins71 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.