Opinie Kryształowy puchar śnieżny

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 5 grudnia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No to i u mnie koniec wyścigów.:D

    [​IMG]
    Na mojej farmie sama ewentówka nie wystarczyła, musiałam raz posiać cebulę.
     
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    W sygnie mam linki do roślin i zwierzaków.
     
  3. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Jeżeli sieję eventówkę na SP z SN, to wolę nie mieć włączonego "kasztanka". Sieję wtedy również eventówkę na małych polach, po bokach tylko z wodą i zwykłym nawozem. Wszystko rośnie tyle samo, a gdyby użyć kasztanka, to na SP rosłoby szybciej i zbiory nie byłyby zsynchronizowane.
     
  4. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Gratulacje :) Ja dalej walczę...eventówka posiana na noc... zaczynam rano piąty wyścig :)
     
  5. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    Witanko...no i jest meta:Dkoniec zadania, teraz zajmę się przez dwa dni układaniem menu na święta to już relaksik;)powodzenia ścigającym się jeszcze i miłego dnia życzę wszystkim:)
     
  6. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    .magdalenka.86, Twój post usunęłam. Widzę, że swoją prośbę o wypadajki umieściłaś jednak gdzie należy ;)
     
  7. niebo016

    niebo016 Generał forum

    :cry:Nie wiem o co chodzi z tym zachwytem nad tym pnączem kasztanowym- szału nie ma. Wysiałam sobie 10 lnicznika, aby chociaż wpadło po ewencie parę sg i pd.
     
    miwi45 i Mikasek- lubią to.
  8. Mikasek-

    Mikasek- Mistrz forum

    Skończyłam i ja:D:D ... wreszcie 8)
     
  9. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    No taki jest szał,że masz roślinkę,uszlachetnioną oczywiście,w sekundę i 100% pewność wypadajki z pola.

    Event skończyłam kiedyś tam,nie pamiętam :)
     
  10. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Właśnie szał taki że ho ho, bo kasztan nie działa na 6 godzinna ewentówkę roślina rośnie aż 3:24, więc .........
     
    Mikasek- lubi to.
  11. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Ale kasztanek jest przede wszystkim na wypadajki,nie na roślinkę.Sianie nieuszlachetnionych roślin z kasztankiem,jest zupełnie bez sensu.Przynajmniej moim zdanie.Kasztanek+krestol+ biała+ uszlachetnienie na super polach z sn, tylko takiego zestawu używam i tylko na wypadajki.
     
  12. Armageddon64

    Armageddon64 Aktywny autor

    Skończone Event łatwy i przejemny.:D
     
  13. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Może dla tego, że ewentówki nie mają ulepszenia ze szklarni:;)

    Miłość do SN - 25% zwiększona efektywność SN
     
  14. nawiedzonyrolnik

    nawiedzonyrolnik Zaawansowany

    No powiem, że ilość wypadajek z zasadzonych wczoraj wieczorem malin mnie powaliła. Do tego stopnia, że dłuższy czas turlałem się po podłodze ze śmiechu. No 100 wypadajek z 3 pól ... dajcie spokój.

    Ok to już się wyżaliłem, teraz idę siać dalej. Dam radę!
     
  15. Lunamis

    Lunamis Okazjonalny autor

    No to faktycznie powalająca ilość... ;) Swoją drogą ciekawe od czego to jest uzależnione bo ja dzisiaj dla odmiany z jednego pola malin rano dostałam 74 kanistry... może omyłkowo Twoje wypadajki u mnie wyleciały :D :D
     
  16. -senait-

    -senait- Hrabia forum

    strasznie mnie ten event sfrustrował właściwie to nie event sam w sobie ale "forumiarze"pojechali mi po mózgu tym swoim ...skończyłam/łem w zasadzie od samego początku jego trwania:eek:ale i ja teraz mogęę napisać ...skończyłam wylewając zielone kropelki ,śmigiełka i łzyxDxD
     
  17. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    No to po co się frustrujeszo_O Rób event swoim tempem, tak jak Tobie wygodnie. Grunt, żeby w czasie się zmieścić (o ile masz życzenie zrobić event w całości, a nie częściowo).
    Ja skończyłam sianie wczoraj wieczorem, ostatni wyścig zrobiłam dziś rano i jestem zadowolona, bo wszystko poszło zgodnie z planem, o żadnym zasiewie nie zapomniałam i już wyglądam kolejnej imprezy :D
     
  18. Alairë

    Alairë Generał forum

    Ja już na te przechwałki przestałam zwracać uwagę. Nie ma w zasadzie eventu, aby nie obyło się bez tych prezentacji i ekspresowych meldunków. Ale nie mnie oceniać - każdy robi jak lubi. Idę sobie zawsze swoim tempem na spokojnie, nigdzie mi się nie spieszy, kropelki daję tylko na pierwszy rozsiew i zupełnie się nie stresuję. Eventy kończę, w ramach czasowych się mieszczę. Daj na luz i nie przejmuj się zupełnie, rób eventy swoim krokiem, z nikim się nie porównuj a zdrowsza będziesz ;)
     
  19. Mikasek-

    Mikasek- Mistrz forum

    To znaczy, że i do mnie dzisiaj trafiły wypadajki nawiedzonegorolnika ;) U mnie dziś poleciało na 4 XXL i jeszcze 74 zostało o_OxD
     
  20. nawiedzonyrolnik

    nawiedzonyrolnik Zaawansowany

    To fajnie, że chociaż Wam się poszczęściło ;)

    Spokojnie, mnie już wiele nie potrzeba - jeszcze jakieś 90 sztuk a te zbiorę choćbym miał siać marchewkę cały wieczór :p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.