kradzież

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by Ninka71, Jun 25, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Ninka71

    Ninka71 Forumowy żółtodziób

    chcialam zgłosic kradzież orchideii szablozębnej ktoś wyczyścił mi całe pole proszę zwrócić uwagę
     
    krasnoludek10 likes this.
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Wydaje mi się, że to może być wina gry.
    Z różnych przyczyn nie zawsze zapisuje działania.
    (Chwilowe wahania w transmisji internetu, przeciążony serwer)
    Sam niejednokrotnie padałem ofiarą takiej "kradzieży".
    Wszystko ładnie, pięknie posiałem, wchodzę zebrać, a na polach pusto.
    Teraz sieję wahadłowo i takie "kradzieże" się nie zdażają:

    1 łąka siew, 2 łąka siew
    2 łąka woda, 1 łąka woda
    1 łąka nawóz, 2 łąka nawóz

    Przechodząc na kolejne pola gra się "przeładowuje" i widać, czy czynności zostały zapisane.
    Dla pewności robię jeszcze rundę farma-wyspa-farma, sprawdzam czy wszystko gra i dopiero wychodzę.
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    hlnrys dziękuję za fachową pomoc.

    Dokładnie takie możliwości są, tyle że to nie do końca wina gry bo wystarczy, że mamy kilkusekundową przerwę w połączeniu z internetem i wykonamy w tym czasie jakąś czynność w grze to my ją na poziomie naszego komputera czyli na farmie widzimy ale ze względu na tę przerwę z połączeniem taka czynność nie dotarła do serwera gry i nie została zapisana co w rezultacie może skutkować np. nie obsianymi polami, jednak ukraść nam roślin z pól nikt nie ma możliwości. Bardzo dobre metody na takie "przypadki" stosujesz, po takim sprawdzeniu nic nie powinno umknąć naszej uwadze i sytuacja nie zapisanych danych nie powinna mieć miejsca dlatego warto sprawdzać czy wszystko jest w porządku zanim wyloguje się z gry.

    Ninka71 ten dział dotyczy pytań o forum, dlatego też wątek przenoszę do właściwego działu.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
    krasnoludek10 likes this.
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dalszych pytań nie ma, temat zamykam.
     
    krasnoludek10 likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.