Opinie Królowa Stoków

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 13 grudnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Narciarskie przepustki potrzebne są jedynie do zadań na 3. pokładzie, nadwyżka zostanie wymieniona na PD i SG.
     
    krasnoludek10 i kudlaty147 lubią to.
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  3. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    a u mnie z 3 planszy wszystkie wsady zginęły, co to się dzieje????
     
  4. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Królowa stoków skończona.;)xD
    Automat na pierwszym stoku napsuł trochę nerwów, plansze trochę trudne, dobrze, że odróżniam niebieski od różowego, a po za tym, lekko, łatwo i przyjemnie.:)
     
  5. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    mówisz [​IMG]
    a jo mom z tym problem ;)xD nie znajdę drogi ? ale jak to xD włączę gps xD
     
  6. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Ide sobie medal powiesic... chociaz raz bylem szybszy od Rysia xD
     
  7. Mikkaja19

    Mikkaja19 Koneser forum

    No i będzie BB:D Jeszcze by się wcześniej przydał dzień obniżek bo SP mało. Na szczęście już sobie wyhodowałam troszkę żółwi :p
     
    Aisha1969 i krasnoludek10 lubią to.
  8. olek619

    olek619 Czeladnik forum

    Witam. Dlaczego nie mam wypadajek z zagrod?
     
    Aisha1969 i krasnoludek10 lubią to.
  9. zielonygroszek83

    zielonygroszek83 Baron forum

    No to dali BB, co za uje muje :mad:
    Przepustki trzeba zebrać 5 razy by skończyć event, więc czekając na BB i robiąc event w niedzielę mogę zebrać jeden raz w niedzielę, dwa w poniedziałek i jeden raz we wtorek, bo event kończy się we wtorek o 14stej :mad: Chyba, że się wstanie w nocy, co za... :mad:
    Ale pojechali :mad: Zawsze było BB przez weekend od piątku, a teraz kiedy trzeba jest od niedzieli :mad:
    Łaciną lecę, bo inaczej się tego nie da skomentować :mad:
     
    Aisha1969 i krasnoludek10 lubią to.
  10. kowboy

    kowboy Forumowy żółtodziób

    A ja jeszcze nie zacząłem jak wy się poruszacie po tym paskudztwie?
     
    Aisha1969 i krasnoludek10 lubią to.
  11. anula-42

    anula-42 Forumowy żółtodziób

    jak zdobyc nozyce
     
    Aisha1969 i krasnoludek10 lubią to.
  12. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Ponieważ przedmioty eventowe są otrzymywane z hodowli w Oazie miłości. Zależnie od przedmiotu jest to hodowla Ssaków, Stawonogów lub Gadów.
    [​IMG]

    Nożyc nie zdobywasz. Musisz tylko odblokować pole, na którym się one znajdują, aby otworzyć sobie przejście na kolejny stok. Na Stoku 1 do odblokowania pola z nożycami potrzebujesz 10 x kijki narciarskie, na Stoku 2 - 2 x gogle narciarskie. Oczywiście, aby odkryć te pola musisz do nich dojść, odblokowując pola wcześniejsze. Jak to w labiryncie:)
     
    Aisha1969 i krasnoludek10 lubią to.
  13. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    No to event przeszedł u mnie do historii.
     
  14. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Może i zacznę jak mi sąsiedzi rękawice podeślą :)
     
  15. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    Zaczelam, skonczylam i juz. Jakos mnie ten event niczym nie zachwycil. Te niby stoki/plansze to kolorystyczna porazka.
    Event typu zapchaj dziury...Z oczoplasem w tle...
    Slabo oceniam, choc lubie hodowlane.
    Jesli kolejny bedzie w tym stylu to odpuszczam.
    Gra ma sprawiac przyjemnosc a nie powodowac bol oczu...
     
  16. MiszkaM

    MiszkaM Forum Pro

    Skończone, faktycznie mało czytelne plansze, odkryte kwadraty mogły by jakoś zmieniać kolor. Po parę razy sprawozdałam czy którejś nie pominęłam. Teraz nadszarpnięte zapasy SP czas uzupełniać. Miłego dnia.
     
  17. Mikkaja19

    Mikkaja19 Koneser forum

    Ja jeszcze walczę:p Automaty odblokowałam tylko 4 ale jeszcze jeden zbiór i będę miała komplet biletów. Rękawic, kijków i gogli jeszcze w sumie 38szt. Jakiś nudnawy ten event;)
     
    krasnoludek10 i hlnrys lubią to.
  18. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    Nudny i nieczytelny(kolorystyka plansz) event.
     
  19. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    wyjątkowo nieczytelny ten ewent. Ja mam 73 sztuki rękawic, kijków i gogli. Nie wszystkie są od sąsiadów. Ile zmarnowałam SP na hodowlę? Oczywiście polityka BP aby kupić nowe za żywą gotówką.
    SP mam obecnie 1777 sztuk i nie kupię więcej. Tej też nie kupowałam. Myślę, że całość skończyłam bo to słabo a właściwie nie widać z plansz.
     
    apulisia72, krasnoludek10 oraz hlnrys lubią to.
  20. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    marynia53 niestety nie są te kolory na planszach zbytnio dopasowane, ale może zaznaczenie na poniższym obrazku Ci trochę ułatwi. I tak przykładowo w tych czarnych ramkach ścieżka trasy jest niebieska - to zadania, które są jeszcze do zrobienia. Ścieżka objęta czerwoną ramką jest różowa - to zadania już zaliczone:

    odblokowanie przejścia.png
     
    gosiunia007, krasnoludek10 oraz hlnrys lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.