Opinie Królowa Stoków

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 13 grudnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. gosiunia007

    gosiunia007 Wyjątkowy talent

    U mnie też to samo. 28 zamiast 42. Mogliby się pomylić czasami na korzyść farmerów8)
     
  2. sensi3271

    sensi3271 Ekspert forum

    A ja z kolei nie mogę w ogóle odblokować automatów
    :(

    A nie już poszło
     
    Ostatnie edytowanie: 15 grudnia 2022
  3. kudlaty147

    kudlaty147 Komandor forum

    u mie wszystkie automaty odblokowane i dzialaja gram na googlach
     
  4. ena0307

    ena0307 Fanatyk forum

    Halo na stoku nr1 nie dziala jeden automat :(
     
  5. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    U mnie tak samo 1 zablokowany
     
  6. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    powinny już działać ...jest post dopisują 28 szt.
     
  7. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    u mnie dopisało 28 i doszły rachunek mi się już zgadza :)
     
    krasnoludek10, kudlaty147 oraz grania. lubią to.
  8. margaretazet

    margaretazet Stały bywalec

    Właśnie, niby naprawione - a nie mogę dalej wpłacić do jednego automatu. Myślałam, że to tylko u mnie.
     
  9. grania.

    grania. Wyjątkowy talent

    Teoretycznie jakby wszystkie automaty działały prawidłowo wystarczy 5 pełnych zbiorów, czyli można do niedzieli poczekać czy dadzą obniżki. Ja tam czekam do końca, bo na 3 planszy aż tak mi nie zależy, a z SP jestem spłukana i z zasady nie kupuję. Dadzą obniżki robię event nie dadzą nie robię...8)...chyba...;) Zobaczę co wpadnie jeszcze z prezentów i ile muszę dorobić , może na styk wystarczy
     
  10. kudlaty147

    kudlaty147 Komandor forum

    jeszcze 2 zbiory automatow i wszystko zamkne licze ze jutro rano pozdrawiam wszystkich i zycze wytrwalosci
     
  11. kacper0310

    kacper0310 Czeladnik forum

    Czy wiadomo,kiedy bedzie kolejny baby boom? Wczoraj zabrakło mi dosłownie godzinki:)
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Moim zdaniem jeżeli BP by się zdecydowało, to najprawdopodobniejszy jest weekend:) Ale tak naprawdę mogą je dać w każdy dzień tygodnia - spodziewaj się niespodziewanego i po prostu śledź dział oficjalnych ogłoszeń;)
     
  13. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    jeszcze 84 przepustki i koniec eventu ,było nerwowo i dużo błędów dobrze że to końcówka :)
     
  14. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Event ok wreszcie trafiłem OcelotyxDxDxD
     
  15. kisia22

    kisia22 Forumowy żółtodziób

    Nic nie jest napisane - czy warto dalej zbierać przepustki po skończeniu 3 pola ??????
    Kończę 3 pole o 0.50 !
     
  16. ola88888

    ola88888 Stary wyjadacz

    Ja nie mialam SP na ten event.
    Zrobilam troche misje i babcia mi powiedziala, ze SP jest w skrzynkach, bo ja zapomnialam. Mialam bardzo duzo tych skrzynek z SP :)
    Zrobilam za 2SP, ale to nic :)
     
  17. kudlaty147

    kudlaty147 Komandor forum

    ewnt skonczony pozdrawiam wszystkich graczy jurek
     
  18. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    no i po evencie :D biorę się na poważnie za zadanie "uwaga,złodziej" temu kto to wymyślił kazała bym siać i zbierać ręcznie ;) ilości takie że ręce opadają ;) zostały mi trzy 3cie zadania xD
     
  19. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Tu mogli sklepik zrobic juz mam nadwyzke kuponow
     
    22vader, krasnoludek10 oraz kudlaty147 lubią to.
  20. Mikkaja19

    Mikkaja19 Koneser forum

    A mnie wciąż brakuje kijków :p Mam nadzieję, że jeszcze będzie BB lub dzień obniżek. Ostatnio zabrakło mi paszy i teraz kombinuję w spółdzielni jak mogę, żeby coś tam zgarnąć. Jeszcze tylko 34 kijki, 12 rękawic i 9 gogli i będzie po evencie ;):p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.