Opinie Królowa karnawału

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 16 lutego 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    A to zysk uwzględniający koszty wysiania roślinki na 153 kosze w dwa dni?
    Jeśli tak, to faktycznie fajnie. Jeśli nie... to trochę drogie te złote banany cię wyszły...
    Łapać sobie można - bo się lubi, ale jeśli chodzi o nagrody i o nie pytasz.
    To jeśli w eventach można "grać do oporu" (i za każdą mini grę, dopisują się nagrody), to podejrzewam, że we wszystkich można zdobyć takie same (lub podobne) "łupy", możliwe, że znalazłyby się i lepsze.
    Więc nic ciekawego i wyróżniającego ten event tu nie było.
    I może to nawet i bardzo dobrze, że w przeciwieństwie do mitycznej starej wersji, ta nie rozdaje na prawo i lewo "dopalaczy".
    Ale gdyby zmienić wartość pd za słodycze (a raczej sposób ich naliczania), pewnie byłoby ciekawiej, nie tylko dla (zapewne w większości "przelotnego") nowego gracza, ale dla wszystkich. Ale pewnie tego się zrobić nie da...
     
  2. Luna11.11

    Luna11.11 Aktywny autor

    skończyłam , 95 koszyków, jest ok :inlove::music::p
     
  3. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    95 koszyków,szaleństwa tym razem nie było,bo nagrody mocno zawiodły,piccolo dało wieczne poszukiwanie skarbów ,pnącze dynda dla zasady dyndania a ja powróciłam na wyspie do zagród ,wspamaganych pnączem dożynkowymxD
     
  4. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Zwykle poświęcam najwyżej 2 dni na event :p. SN mam z dwóch łąk różnych drzew nawozowych , imprezowe wejściówki ( używam najwyżej 100 szt. na jeden event ) mam z pnącza a teraz akurat mam 4 aktywne dyniowe (+ 8 na pole ) więc kołem nie kręciłam wcale;). Bananów mam aktualnie ponad 8500 i na nich mi najmniej zależało . SN zużywam kilka tysięcy na event ( bo mam ) , a reszta to trochę roboty i przyjemności z obcowania z jakąś tam królową ;).
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Event przeszedł do historii, dziękujemy za opinie. Wątek zamykam i archiwizuję.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.