Opinie Królowa karnawału

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 16 lutego 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Mnie też pikolaki florenowca nie dały. Za to mam drużynę piłkarską z kumpli niedźwiedzi.
     
  2. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    A mnie picolak dał bajkowe źródło no taka jestem szczęśliwa, że szok -.--.--.-
     
  3. Mamcia493

    Mamcia493 Mistrz forum

    Witam!!! Podpowiedzcie proszę na jakim polu najlepiej wystawić skrzynki pikolo...pozdrawiam
     
  4. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Witam w klubie, dokładnie to samo dostałam, normalnie szczyt szczęścia 8), taka ta królowa hojna :)
     
  5. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    wydaje mi sie ze to nie ma znaczenia gdzie stoi tez sadziłam juz wszedzie te skrzynie i zazwyczaj wychodził kumpel lub kijek choc inie powiem w latarni wyskoczył jeden florek :)
     
  6. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    U mnie z 2-ch piccolakow tanczacy z liscmi i drzewko ale magiczne, bardzo skapa ta krolowa.
     
  7. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Mnie wyrósł dyniowy co mnie niezmiernie cieszy :)
     
  8. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Skończyłam :D Cudem ,ale skończyłam. Czas piccolo postawic :)
     
  9. incasent

    incasent Ambasador forum

    Jeszcze prawie doba eventu :)
    Cudem, to byłoby jutro 2 min. przed 22-gą ;]
    Skończyłaś z ogromnym zapasem czasowym ;]
    ------------------------------------------------------------------
    Generalnie ten event jest dość prosty, ja zrobiłem go już dwa razy. Mam 128 przejazdów.. jutro pewnikiem zrobię jeszcze z 8.
    Fakt, koło pomogło, ale i bez tego na piechotę, wspomagając roślinki tylko wodą, da się go zrobić z duuuużą nawiązką :)
     
  10. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Ja jestem niecierpliwa :D Chcę jak najszybciej postawic moje zwierzątka na swoich miejscach ;)
    PS. Z piccolo wypadło bajkowe źródło -.-
     
    Ostatnie edytowanie: 22 lutego 2022
  11. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Miałam eventu nie robić - ale jak to ja zmieniłam zdanie :p i szok dostałam z piccolo drzewko florenowe :inlove::inlove:..to moje 3 ze skrzynek . W 2020 był event "wielkie łowy" i tam w nagrodach były 2 drzewka florenowe które zdobyłam , od tego czasu raz do roku dostaję z piccolo florenowca , na obecną chwilę mam 5 ...o kijkach pogo i innych nawet nie wspominam :oops:..tym razem znów warto było :)
     
  12. tomek19031991

    tomek19031991 Czeladnik forum

    Królową jak nigdy żegnam bez żalu i oby następnym razem rzucała skrzynkami picollo albo skrzynkami z bonusami bo tak omine ewentxDxDxD
     
  13. grania.

    grania. Wyjątkowy talent

    No pamiętam ten event, wróciłam do gry po 3 letniej przerwie i od razu trafiłam na niego - za ostry był dla mnie, nie zdążyłam się ogarnąć i drzewka przeleciały koło nosa. Teraz bym zawalczyła :)
    Drzewko mam jedno od dawien dawna chyba z zagadkowych sadzonek ale nie jestem pewna. Piccolo mnie jeszcze nie uraczyło, ale za to dość często wypadają mi cylindry co w sumie nieźle wynagradza braki florenowców i tym razem również z picolaka wypadł cylinder - co mnie całkiem cieszy 8)
     
    Ostatnie edytowanie: 22 lutego 2022
  14. skorpion_JM

    skorpion_JM Stary wyjadacz

    Event skończyłam już wczoraj, ale ponieważ Koło okazało się łaskawe i obdarowało mnie bonusem +100 ze zbiorów przez 24 h, to zamierzam z tego skorzystać i dalej latam z koszykiem, żeby wpadło do niego jak najwięcej:D
     
  15. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Dobry wieczór
    Ja tam z królowej jestem bardzo zadowolona i nie rozumiem narzekania . Oczywiście, że pierwsza Królowa była fantastyczna ale na obecną również nie mogę złego słowa powiedzieć :p. W dwa dni wysiałam roślinki na 153 kosze, na wypadajki poczekałam trochę dłużej . A teraz o nagrodach , oprócz picolaka, pnącza i paru drobnych nagród gwarantowanych nałapałam :

    ok. 99 000 000 PD
    ok. 168 300 000 TPD
    ok. 8 110 000SG
    ok. 306 SN
    ok. 578 TNZ
    ok. 398 SNZ
    ok. 324 farmarki
    ok. 21 banan
    ok. 79 ekskluzywne perfumy
    41 różnych skrzynek
    I teraz proszę mi pokazać , w którym z ostatnich eventów były lepsze nagrody 8)?
     
  16. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Gratuluję i podziwiam tak skrupulatne wyliczenia.
    Chyba jestem zbyt leniwa i nigdy nie zapisuję takich zdobyczy.

    Ja zrobiłam tylko 73 przejazdy i to mi wystarczy.
    Bahama od kilku dni jest normalna a nie eventowa .
     
  17. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Gratuluję drzewka :)
    Właśnie jedyne 2 drzewka florenowe mam dokładnie z tamtego eventu, ciężko zdobyte, gwarantowane, bardzo walczyłam o nie, ale od tamtego czasu nie zobaczyłam nawet cienia florenowca ;) szkoda, że nie liczyłam ile skrzyń Piccolo otwarłam, ale było tego mnóstwo, prawie wszystkie wyrywałam z eventów, niestety nie dostałam z nich ani jednego takiego drzewka :( teraz królowa sypła mi bajkowe źródło, nic więcej nie muszę pisać :oops:
     
  18. Wielebnowska

    Wielebnowska Czeladnik forum

    Event skończony, nagrody to porażka :( a nawet katastrofa, królowa uboga i dary jak w polskim ładzie :(
     
  19. MC16n

    MC16n Czeladnik forum

    Event skończony a ja jestem zachwycony. Wystartowałem 02.02.2022 (od poziomu 0 czyli bez dostępu do Baharamy)- dzięki królowej jestem już na 137 poziomie wyspy i 80 poziom farmy. Jedyne czego potrzebowałem to PD i TPD i prawdą jest, że Królowa w zasadzie tylko to hojnie rozrzucała. Pozdrawiam wszystkich :)
     
    Ostatnie edytowanie: 22 lutego 2022
  20. kamder

    kamder Hrabia forum

    Ja już kończę z tym eventem :)
    [​IMG]
    Zrobione 69 przejazdów oraz cała misja ;). Wpadło trochę skrzyń oraz innych fantów.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.