Opinie Królowa karnawału

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 16 lutego 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. grazyna19547070

    grazyna19547070 Naśladowca mistrzów

    krolowa przeszla do historii,picolo poczeka na swoj czas,powodzenia w dalszej grze,pozdrawiam
     
  2. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    Gratulacje:D, super, to może i ja swoją skrzynkę wystawię:)
     
  3. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    po cichu liczyłam na dyniowego bo koło zardzewiało ,więc ratuję się często dyniowym a tu florenowiec wyskoczył :D
     
  4. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    szczerze gratuluję mi raz też ze skrzynki trafił się floren owiec
     
  5. kgcygan

    kgcygan Hrabia forum

    to co robić misje czy w młynie
     
  6. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    misje...pozdrawiam
     
  7. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Jak uzbieram te 7500 róż będzie juz z górki... Na razie człapię :D Kolo fortuny jak zwykle sypie jodłami i oliwkami :D Byle do przodu ;)
     
  8. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Gratuluję :)
    Szybciutko dzisiaj zbierałam plony, żeby pobiegać za niby królową, a właściwie, żeby zdobyć Piccolo i wystawić, a nuż i do mnie szczęście się uśmiechnie... chociaż od początku istnienia skrzyń Piccolo niestety nie dostałam ani jednego drzewka Florenkowego :sleepy:
     
  9. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    A mi się udało raz,a raz z jakiejś zkrzynki wyskoczył florenowiec. Tak samo było z drzewkami nawozowymi :) A teraz człowiek gra i z napięciem czeka na następnego farta ;)
     
  10. gosiaczek7991

    gosiaczek7991 Okazjonalny autor

    Dzień dobry. Mam problem z koszyczkami. Co siac lub sadzic, żeby poleciały w większej ilości?
     
  11. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Ja sieję tylko eventowkę. Na pierwsze koszyczki siałam iksorę.
     
  12. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Gratuluję tych fartów i oby więcej :), za każdym razem mam nadzieję ;), nawet raz uzbierałam ponad 20 skrzynek, wystawiłam i nic, próbowałam na różnych polach je ustawiać, bez oczekiwanego rezultatu, tak że nie ma tutaj sposobu, taka losowość.
    Czekam na to jedno dojrzewające Piccolo od królowej, byłoby miło jakby (w końcu) pięknie obdarowało :D

    P.S. No i mam miło, jak nie wiem co :D, z Piccolo wyskoczyło bajkowe źródło, ale bajka ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 21 lutego 2022
  13. gosiaczek7991

    gosiaczek7991 Okazjonalny autor

    No mi z tej eventówki słabo koszyczki lecą. Ale nie poddaję się, walczę dalej:p
     
  14. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    To zostają tylko znajomi ( tu wieki ukłon i podziekowania dla moich znajomych ) i ewentualnie zakup. Chociaż jak z eventowką się wyrabiasz a brakuje wypadajek moze warto posiać coś długorosnacego ? I podsypać nawozami ?
     
  15. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Prawidłowe podejście do tematu :D
    Ja też na początek miałam iksorę, czyli roślinkę o długim wzroście, teraz tylko eventówka i starcza koszyczków :)
    Można posiać sobie np. kolczocha, albo wspięgę z maską Tiki (ona skraca rośnięcie), oczywiście podlewając wodą i nawozem.
    Jeżeli nie masz Maski Tiki, to daj znać, a podeślę :)
     
  16. gosiaczek7991

    gosiaczek7991 Okazjonalny autor

    Ja jeszcze ani iksory, ani kolczocha nie mam jeszcze odblokowanych. Radę zapamiętam, będę siac na przyszłośc np. karnegię przed eventem.
     
  17. incasent

    incasent Ambasador forum

    Jeśli masz zapas SuperPaszy, to wstaw zwierzaki do oaz. Prawie za każdym razem wypada koszyczek. Tylko z drugiej strony pamiętaj, że w weekend 3-cia część misji hodowlanej i trzeba będzie zdobywać odznaki :)
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------
    Ja mam zrobionych 119 przejazdów, byłoby więcej, ale też brakuje koszyczków. Wczoraj wieczorem już siałem paprykę, a na noc kolendrę zamiast róż, żeby choć troszkę podgonić z koszyczkami.
     
  18. hanzos

    hanzos Ekspert forum

    ja również już zakończyłam przygodę z królową. Kiedyś nie rozumiałam narzekań na wypadającego z piccolo - kumpla niedźwiedzia, teraz rozumiem. Wypadł mi 4 z rzędu, to już naprawdę przegięcie,żeby 4 po kolei wypadły.
     
  19. hana82

    hana82 Hrabia forum

    U mnie królowa ze mną w kotka i myszkę się bawi . Już przykręcili nawet kurek z tymi TPD , większość to wypada cukierków . Zaczełam się zastanawiać chyba królową dopadła inflacja hehehe
     
  20. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Na mojej farmie też losowość się "zacięła" i najczęściej wypada mi Inwazja robali i Tańczący z liśćmi
    a tych skrzyń było naprawdę dużo. Z innych to 5 parasolek
    2 dyniowe , 3 chomicze, 8 kumpli, 3 bajkowe źródła , 2 cylindry i 5 kwiecistych no i jeszcze jakieś inne fanty.
    Florenowca na oczy nie widziałam :wuerg::cry:.
    No cóż, taki los biednego farmera:(.
     
    Ostatnie edytowanie: 22 lutego 2022
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.