Opinie Królowa karnawału

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 16 lutego 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Bunia po raz kolejny rzuca przepysznymi słodkościami! Dołącz do zabawy i złap tyle łakoci, ile zdołasz!

    news.PNG

    [​IMG]
    Czwartek, 17.02.2022, godz. 14:00

    [​IMG]
    Wtorek, 22.02.2022, godz. 22:00


    [​IMG]


    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam

    pierwsza :)

    podsumowanie misji,potrzebujemy 59 koszyków:

    wszystkie misje srebrne +całe zadanie 2 i 4 wychodzi,ze zdobedziemy 59 koszyków a potrzeba :

    14600 rośliny i 900 wypadalców :)

    jak ktoś zdecyduje krecić w młynie i nie robić misji to potrzeba:

    19175 rośliny i 1121 wypadalców


    Jeśli ktoś bedzie chciał robić tylko do pnącza to robi misje tylko srebrne,zdobywa 50 koszyków dla królowej a potrzebuje :

    13550 rośliny i 810 wypadalców
     
    Ostatnie edytowanie: 16 lutego 2022
  3. ponderoza70

    ponderoza70 Stary wyjadacz

    14600 roślinki - mam nadzieję że uda się wysiać na 2 łąkach- szkoda mi demolować wodospadów:)
    i piccolak wrócił w nagrodach ;)
     
  4. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    he he w nagrodach +1 do imbiru cytwarowego... ukłon w stronę osób mających odpowiednią liczbę opryskiwaczy żeby im paszy nie zbrakło dla ważek -.-xDxD
     
  5. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    Czeka nas dewastacja wyspy, szkoda.
    Pnącze i skrzynka, warte grzechu :)
     
  6. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Baha była zawsze dla mnie łaskawa ;) Ale trzeba zauważyć,że event trwa od czwartku do wtorku... Gdyby mieć zapas SN... A tak na piechotę może być czasu na styk jak dla mnie. Zakłądając,że nie zdemoluję moich tropików.
     
  7. Rufinka2

    Rufinka2 Aktywny autor

    Pnącze ciekawe nie powiem...
    U mnie już wszędzie karnegia posiana :)
    Teraz tylko trzeba uważać żeby jutro rano z rozpędu wszystkiego nie skosić xD
     
  8. gosiunia007

    gosiunia007 Wyjątkowy talent

    Ale bonus % wszędzie poza Bahamą. Trochę bez sensu 8)
     
  9. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    ja na wyspie mam wszędzie drzewa i i parę zagród i tak zostanie,podczas eventu zdemoluje tylko Plantacje i Las a Wodospady zostają tak jak są,chyba,ze zobacze,ze idzie marnie to wtedy zrobie demolke na Wodospadach 8)
     
  10. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    U mnie na Wodospadach same zagrody i drzewa. Demolka wchodzi w grę na Plantacjii i w Lesie Tropikalnym. Musiałabym nieco oczyścić Plantację i chyba by poszło,nawet z samą qpą. Na razie się zastanawiam co zrobić. Patrząc na czas dojrzewania : około 19.00 musiałabym wysiać iksorę.
     
  11. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Pamiętajcie,ze koszyki też bedą lecieć z Oaz a weekend mamy misje z Gadami w oazach ;) :)
     
  12. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Pnącze mi się podoba, więc zrobię podstawę, ale chyba raczej nie będę kręcić dodatkowych koszyków, nic szczególnie specjalnego w nich nie widzę, no i nie uśmiecha mi się demolować wodospadów
    [​IMG]

    no chyba, że w nagrodach będzie dodatkowe pole na itemy z koła :cry:xD

    Ech gdzie ta stara dobra królowa...
     
  13. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Starą królową Bunia ukatrupiła, albo trzyma gdzieś w lochach.:oops::cry:
    Musimy się cieszyć tym co jest, będę polowała na skrzyneczki, a tak ich na początku nie lubiłam.xD
    Też się zastanawiam nad demolką wodospadów, ale chyba jednak zdemoluję wszystko, może dodatkowo jakiś bonus się trafi, będzie trochę szybciej. Tym razem drzew nie zostawiam, nasieję karnegii, zobaczymy jak się spisze.;)xD
     
  14. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Zawsze demoluję łąki przed eventem. Jak jest event na farmie, to wyjątek robię tylko dla drzew nawozowych.:)
    Ponieważ wszystkie drzewa na Wyspie poszły do paska, to na razie wykorzystuję pola i sieję ananasa do ciasteczek.
    A wieczorem posieję iksorę.
    Pnącze to taki dodatkowy Jasiek tyle, że aktywny co 44 godz.;)
    Zrobię tylko do pnącza, bo mi znów Bunia cukierków i batoników nawrzuca.:p
     
  15. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Już to na forum wiele razy padło: każdy gra, jak uważa ;)
    Też zawsze przygotowuję się przed eventami, ale Leśną i Wodospady zwykle zostawiam w spokoju, no chyba, że event jest wyjątkowo wymagający, lub interesujący :)Gdyby to była królowa, to demolowałabym bez wahania, ale dla Buni nie poświecę wodospadów. Wylotki w razie czego dorobię w oazach, a na sianie dwie łąki z Iksorią na start powinny dać radę :). Pnącze podoba mi się ze względu na ten dodatkowy imbir, no i piccolo też nie pogardzę :).
     
    Ostatnie edytowanie: 16 lutego 2022
  16. hanzos

    hanzos Ekspert forum

    gdzie są Forumowi analitycy, którzy policzą czy trzeba demolować wszystko, dwie czy jedną łąkę? to jest hiper ułatwienie, a
    ja z zamiłowania i wykształcenia humanistka jestem, dlatego jeśli chodzi o matematyczne operacje to zdaję się na innych. hlnrys gdzie jesteś? bardzo liczę i jak zapewne inni farmerzy z niecierpliwością czakamy na Twoje wyliczenia.
     
    Marzenakruczek, PoloMit oraz hlnrys lubią to.
  17. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Ale Ci zazdroszczę...ja ciągle nie odblokowałam ostatniej części wodospadów... Misje na czas nie są moimi ulubionymi ;)
    Pnacze właśnie kusi...
     
  18. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Do czasowych misji też musiałam się specjalnie nastrajać :) ale są do zrobienia i na pewno Ci się uda :)
    Trzymam kciuki :)

    Drzewka wyzbierałam, Iksorię zasiałam (teraz, bo znając mnie potem zapomnę :p)
    Pozostał czekać na Bunię :p
     
    Ostatnie edytowanie: 16 lutego 2022
  19. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Demoluję dlatego aby wykorzystać ewentualne bonusy i szybko wysiać roślinę eventową.:) Im szybciej to zrobię tym prędzej wrócę do ulubionego zalesienia.:) Ale tak jak piszesz każdy gra jak uważa.:)

    A Twoje postrachy budzą respekt, nie wiem czy usunęłabym je tak łatwo, jak drzewka.:) Moje stoją na Wybrzeżu Rozbitków i tam są nie do ruszenia.
     
  20. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    też nie lubie czasówek i długo zwlekałam aby odkryć ostatnią część Wodospadów,w sumie zmusił mnie TOP,zawsze to miejsce na drzewka sie przydaje i wreszcie zrobiłam tą czasówkę i odkryłam ostatnie pole ;)

    Jednak zrobiłam przemeblowanie na Plantacji i w Lesie,na jednym posiana karnegia na drugim iskora.Wodospady nie ruszone :) :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.