Opinie Królowa karnawału

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 29 maja 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    O o właśnie..a czasem jeszcze błocko zasiew zniszczyło..xDxD
    Zrobi się czasu jak marasu..xD
    Oj sałatki to chyba ktoś inny serwował..i zakazali
    Grecia ona jest :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
     
  2. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    kiedys powiedziałam sobie że event z królową jest jedynym na którym wykorzystam więcej swoich zapasów nawozowych.I teraz nadeszła ta chwila i myślę że już wieczorkiem będę łapała słodkości i inne podarki:))
     
  3. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Olka to ile Ty masz tego SN,ja tez chce wykorzystac ale nie mam tego za duzo :(:(,zaczelam siac rosline,chyba mi to dluzej zejdzie niz myslałam :cry:
     
  4. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    ojj tam niedużo ok 8000,na szczescie nie wydałam na psiaki uffffff
    Ale tak obliczyłam że do 3 tys zużyję wiec nie jest źle
     
  5. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    No dobra to i ja coś powiem:p Real pochłonął mnie na całkowicie więc na forum mało wchodzę. Posiałam długie i drzewa ale już zebrałam. Mówi się trudno i zrobi się chyba8) Jestem ostatnio zniechęcona grą którą w sumie lubię ale na ten moment mam przesyt i brak motywacji. Chyba po psim i hodowlanym (którego i tak nie robiłam) ale mniejsza o to.:pDlatego siałam czego mam mało :p Event robię w nadziei że może znowu będzie fajnie ... (głupia ja):p:p:pxDxDxD Wielu fajnych nagród wam życzę:)
     
  6. Jaszczurka88

    Jaszczurka88 Aktywny autor

    Pierwszy zbiór zaliczony, całe 9 koszyczków i 67 pasków.
    Królowa zaskoczyła :) mam nadzieję, że dla wszystkich będzie dzięki temu baaaardzo łaskawa :) Przecież jak się nawiedza "poddanych" bez wcześniejszej zapowiedzi to trzeba być łaskawym, prawda? :)
     
  7. Bronek82

    Bronek82 Hrabia forum

    No masakra jakaś, nic nie pisało a tutaj proszę...
     
    jagódka133, kybek93 oraz usiamik46 lubią to.
  8. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    jednak nie każdy wybacz ale tu się nie zgodzę
    nie w tym przypadku
    podejście podejściem ale jest to co jest
    udanych łowów życzę :)

    a tak na marginesie od kiedy mamy karnawał pod koniec maja :oops:xD

    dali królową by zagłuszyć to i tamto i niesmak po mopsach i tylko dlatego
     
  9. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    nic nie posadzone to i wypadajek po kilka sztuk :D haha
     
    MOD_Yasmina i kybek93 lubią to.
  10. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Andżi zgadzam się z Tobą w 100 %, że dzisiejszy event jest zagłuszeniem wyrzutów sumienia BP po mopsach :)
    Event robię bo taki schemat mi odpowiada i jeśli odpuściłabym go to przestałabym już grać w faremkę. Do Topu jestem za cienka i nie mam po co tam startować .
    Powodzenia Ci życzę z całego serducha :)
     
  11. martab30004

    martab30004 Czeladnik forum

    U mnie z pszenicy już całe 9 sztuk wypadło:) A eventówka się rozmnaża:)
     
    CHUDYJUREK i kybek93 lubią to.
  12. ewanta

    ewanta Komandor forum

    koszyków aż 15- papierków całe....7:) rano zebrałam wszystko a na farmie prawie same drzewa i warsztaty z długim czasem produkcji. no cóż - zacznę z jednodniowym opóźnieniem.... szkoda mi ciąć drzewek
     
    kybek93 lubi to.
  13. RAFIX23

    RAFIX23 Moguł forum

    Wróciłem z pracy wchodzę na farmę a tu taka niespodzianka:p Ja papierków mam 87 szt. ale na farmie brak zagród i warsztatów muszę zrobić demolkę:pale szkoda mi zabierać miejsca na sianie więc chyba zakończę sianie a potem coś postawie z warsztatów zobaczymy jak długo to potrwa. Powodzenia w grze dla wszystkich łapcie wszystko co wam potrzebnexD
     
    Nutka, kybek93 oraz bari06 lubią to.
  14. spikloje

    spikloje Naśladowca mistrzów

    wkurzyłam się trochę, ale już mi w sumie prawie przeszło. Gdybym wlazła na forum rano przed zbiorami to bym wiedziała, ale chciałam szybko zebrać i mieć z głowy bo chłop i dziecko w domu się urlopują więc nie ma czasu na siedzenie i czytanie, szczególnie od rana. Dobrze, że wlazłam przed następnym zbiorem, już miałam klikać ale coś mnie tknęło, i dobrze bo wyczytałam że event za 40 min się zaczyna. Teraz to już nie ma co się wkurzać, straconych wypadajek i tak nie odzyskamy, trzeba zakasać rękawy i brać się do roboty. W poprzedniej edycji nie brałam udziału, mam nadzieję że będzie mi się podobać tak jak wam wtedy:)
     
    Nutka i kybek93 lubią to.
  15. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    Rano zebrałam plony z całej farmy , a tu ewent bez wcześniejszej zapowiedzi :wuerg:, zgadulę czytałam , ale zawsze info o ewencie było z wyprzedzeniem aby można było się przygotować. W kalendarzu też nie ma :wuerg:. Oj nie ładnie :eek:.
    Czyli zacznę z opóźnieniem :oops:.
     
  16. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum


    ja mam ok.1000 i całośc pojdzie :(:(,psiakow nie robiłam bo stwierdziłam,ze nie warto,heheh,teraz juz sieje na małych polach,do tego jeszcze zmiana popoludniowa w pracy,kurcze gorzej niz zle,zostal do wykorzystania na maxa weekend
     
  17. skarbiafik

    skarbiafik Czeladnik forum




    NO u mnie też wypadajek wyjątkowo mało co leci cchyba podarujemy sobie ten eveńcik :sleepy:
     
    kybek93 lubi to.
  18. misza71

    misza71 Czeladnik forum

    Na przyszłość bedziemy sprytniejsi kto kogo Polak potrafi.
     
    kybek93, AnnDżelina oraz bari06 lubią to.
  19. Dotti

    Dotti Wielki mistrz forum

    Nie myślałam, że kiedykolwiek to powiem, ale dobrze, że byłam w pracy - i miałam na dodatek awarię prądu. :D Dzięki temu nie zebrałam niczego przedwcześnie - troszkę się zgapiłam, bo na Bahamach zasiałam zamiast melona orzeszki ziemne, ale poprzestawiałam panów Cytrynowych Johnów i myślę, że dzięki temu i tak zyskałam kilka wypadajek - ot, taka rekompensata za szwankujące w tym evencie drzewko magiczne... :p Póki co mam 136 pasków papieru i 21 koszyków słodkości - co będzie dalej, zobaczymy ;)
     
    Sookie, kybek93 oraz -mala159- lubią to.
  20. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    a teraz zadam pytanie,kto pamieta z jakich zagród najlepiej leciały koszyki dla królowej ??

    siegac pamiecią :oops:
     
    Nutka, kybek93 oraz Mariolka7214 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.