Opinie Królowa karnawału

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 29 maja 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. stokrotka891

    stokrotka891 Czeladnik forum

    a czy przeliczyło już cukierkowe wsparcie? bo miałam tego ponad 30 tys. a dzisiaj jakaś ramka wyskoczyła i dostałam pd i siano za parę cuksów ?
     
  2. Rajski_ogród

    Rajski_ogród Okazjonalny autor

    A no właśnie, co z tymi cukierkami? U mnie też były pkt za 2(!!!), a miałam ich sporo więcej:mad:
     
  3. feniks1414

    feniks1414 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Była wymiana na PD i TPD ale tylko rośliny , papier , i kosze...
    cukierów chyba nie wymienią , bo ich nie ma w stodole....pewnie doliczyło PD z automatu....szkoda...
    W podsumowaniu eventu wyszło razem 2627 koszy , 150 tysi cukierów , na farmie 4 lvl wbite ( ok.80 mln PD)
    Baha już bez poziomów 161 mln TPD , SN 12400 , SP 4960 , SNZ 4700 , TNZ 5100 , farmarki 6460 , ZB 1342.
    Sianogroszy nie jestem w stanie podać , bo trochę poszalałam na targu i zarobek był superowy.
    no teraz można sobie pograć...:p;)
    W tym evencie wg mnie ważne były Jaśki , mam ich ochnaście i cały czas pracowały , było to dość męczące ...
    ale co się nie robi dla Królowej...:D
    Gratuluję Wszystkim super wyników...!!!:)
    Najważniejsza jest teraz oszczędność....i umiar.....w....:D
    Byle do następnej....Pięknej....;):p
     
    Ostatnie edytowanie: 7 czerwca 2017
  4. stokrotka891

    stokrotka891 Czeladnik forum

    No to lipa ;/ przelicznik był fajny i spodziewałam się jeszcze przypływu gotówki i pd ..
     
    feniks1414 lubi to.
  5. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    dziękujemy za Wsze opinie w temacie eventu :)
    Królowa karnawału za nami, tak więc zamykam i przenoszę do archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.