Opinie Królowa karnawału

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 29 maja 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Ilość słodyczy jeszcze będzie można sobie sprawdzić i dorzucić do statystyk dla Blazersa jak dopiszą PD i SG, zapewne pojawi się okienko z informacją :).
    Nasuwa mi się jeszcze takie spostrzeżenie, że to chyba pierwszy event, kiedy farmerzy cieszą się jak nie została im ani jedna wypadajka po zakończeniu całej akcji:pxD;)
     
  2. nikolcia30

    nikolcia30 Mistrz forum

    Jak dla mnie królowa ok tylko ta końcówka nieszczęsna niestety :(

    Należę do tych szczęśliwców którym się udało i wybiegali wszystkie koszyki ale rozumiem rozczarowanych , choć mi na koniec królowa marnymi nagrodami sypała
     
  3. maria5510

    maria5510 Wyjątkowy talent

    U mnie tez od około 20 h nie można było zalogować się ,mimo to zmieniałam przeglądarki a jeśli już się zalogowało to kwiatek się kręcił i nie dało rady zrobić do końca ewentu.Rozumiem że obciążenie było zapewne wielkie ale pozostaje nie dosyt. A po 22 h gra śmigała jak wariat na dotyk
     
    sabrina0102 i 11eveline lubią to.
  4. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Krolowa mozna podsumowac jednym zdaniem: wielka z niej Dama- temu damy, tamtemu damy :p

    Z dyngsow mega zadowolona jestem.
    Z poprzedniej edycji mam jeszcze zapasy SP, razem z tymi wystarcza na bardzo, bardzo dlugo.
    Do tego w ilosciach kapielowych wpadly farmarki, SN, inne nawozy. Miodzio :inlove:

    [ciach]

    Post edytowałam.
    Fragment nie w temacie usunęłam.
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 5 czerwca 2017
  5. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

  6. hasiokos

    hasiokos Młodszy ekspert

    mnie zostało do wybiegania 38 koszyków na składzie, faktycznie u mnie ostatnia godzina (bo wcześniej nie miałam czasu) to ciągłe zawieszanie, error i kręcący się kwiatek.
     
  7. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Nie chcę się skarżyć, ale całą noc biegałam z koszyczkami:eek: Złotych bananów szczególnie dużo wypadało. Jakiś znak czy cóś?. Wstałam przez to o dość obłąkanej (nawet jak na mnie) porze. Kocham Królową:inlove:, już za nią tęsknię, ale jest to uczucie, które zbyt częste i intensywne spotkania mogą zniszczyć. W każdym razie, niezależnie od gorących uczuć, wolałabym aby mi się nie śniła:p


    A w ogóle to event klasa sama w sobie. Ani przez moment nie zakładałam, że Królowa wróci. Sądziłam, że to takie pożegnanie właściciela BP z nami - wkrótce po pierwszej wizycie Królowej pojawiła się informacja o kupnie gry przez Chińczyków. Prowadziłam dość dokładne statystyki przy pierwszej i bieżącej edycji Królowej. Obecna jest bardziej szczodra. Nie mówię o FM, których poprzednio nie było, ale wypadało więcej (średnio na koszyk) SP, nawozów i szczególnie TPD. ZB było trochę mniej, a może to kwestia tego, że nie miały już u mnie najwyższego priorytetu i pierwszej kolejności łapałam SP i FM?

    Generalnie jestem bardzo, bardzo zadowolona z tego eventu:D Uzbieranych dóbr starczy na długo. Zresztą nawet jak braknie, jakoś łatwiej mi będzie teraz sięgnąć do kieszeni;) Jeszcze gdyby z BB i przeskokami coś zrobili...
     
  8. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Pożegnałam królową z ulgą :p. Moje ciało i oczy nareszcie odpoczną :DxDxD.
    I bardzo, bardzo naszej miłościwie panującej królowej dziękuję :inlove::inlove::inlove::inlove:. Takich dóbr moja farma jak długo istnieje nie widziała o_OxDxDxD. Oby był następny raz :music::music::music:.
     
  9. brzustinka

    brzustinka Fanatyk forum

    jestem mega zadowolona:D:inlove: takich ilosci SP i SN to jeszcze na mojej farmie nie bylo;):p w inne dobra tez sie obłowiłam:D Stan słodyczy na koniec to 41397 szt ale łapałam je tylko jak same wpadały;)
     
    Ostatnie edytowanie: 6 czerwca 2017
  10. Tenia54

    Tenia54 Okazjonalny autor

    Mimo że Królowa nie była zbyt hojna i gra muliła to i tak jestem bardzo zadowolona.Wszystkie koszyki zapełnione a tyle dobroci to jeszcze nigdy nie miałam.Brawo Królowa.
     
  11. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    po nocy jakoś niedosyt pozostał u mnie wczoraj przed pracom nie mogłam ganiać z koszyczkiem ot złośliwość rzeczy martwych mieli przycinać drzewa przy mojej ulicy i brak dostawy prądu a o dwudziestej brak możliwości biegania z koszyczkiem jak u większości z was zresztą i tak sobie pomyślałam,że jeśli nas odwiedzi jeszcze kiedyś królowa to pewnikiem będziemy mieli trzy iventy na raz a jak oni będą wymieniać te nie wykorzystane koszyczki ktoś mi powie
     
    eliza9070 i empatyczna lubią to.
  12. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    w poradniku jest informacja na ten temat

    [​IMG]
     
    leloszek373 i empatyczna lubią to.
  13. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Dzień doberek...
    I sobie pojechała...królowa na urlop...W zeszłym roku po wizycie królowej dowiedzieliśmy się że będzie zmiana właściciela gry..czyżby teraz była powtórka z rozrywki????:eek:
    Podaje ilość słodyczy do statystyki....101 965 000 ....:oops::oops::oops:
    Jeśli chodzi o wszelkie dobra to ach i och...xDxDxD
    Stan koszyczków 0,0 byłam przewidująca i przystosowałam sobie koszyczki tak by nie łapać po 20-stej ale i tak kilkanaście sztuk jeszcze wpadło przed 21-szą to była masakra...:cry::cry::cry:w sumie to było do przewidzenia... że tak będzie...
     
  14. JohnLock

    JohnLock Hrabia forum

    Dobry z rana

    Z ewentu cieszę się niezmiernie, to był mój pierwszy z królową i wręcz wyśmienity.
    Na początku ewentu założyłem sobie za cel 200 koszyczków z których był bym i tak zadowolony, okazało się pod koniec, że łącznie wylatałem ich aż 591. Nie sądziłem, że dojdę do takiej sumy i jestem lekko w szoku. Przez kłopoty w ostatnich 3h ewntu zostało mi 32 koszyki, w sumie nie traktuję tego jak strata bo i tak się bardzo ładnie obłowiłem:)
    Szkoda mi tylko osób które nie zdążyły do 22 pozbyć się swoich koszyczków przez problemy techniczne z grą.
    Dobrze by było jak by twórcy poszli jednak na kompromis i napisali skrypt umożliwiający przez dany czas reszcie spóźnialskich dać godnie pożegnać królową.

    Statystyki:
    ZB - 293
    SP - 892
    SN - 3055
    SNZ - 968
    TNZ - 1112
    FR - 1578
    TPD - 21 973 000
    PD - 9 132 00
    Najbardziej zadowolony jestem chyba z baśki bo wbiłem 34 poziomy a to mi da ogromnego kopa z odblokowaniem potrzebnych rzeczy.
    Zdobyte banany + 170 dodatkowych za poziomy to razem 463, o 18 więcej mam, ale nie wiem już skąd i za co.
    SP super i zastanawiam się nad startem w nadchodzącym TOPie, chyba zrezygnuje z niego robiąc tylko podstawkę, ale to się okaże.
    SG nie liczyłem, tak na oko to z 6 lub 7 mln.

    Chyba tyle :p
     
  15. Magdziorka

    Magdziorka Forumowy żółtodziób

    Dołączam swój głos do zawiedzionych. 134 koszyczków zostało niewykorzystanych. Cóż, moja strategia - wobec niedostatków techniki - zawiodła. Koniec eventu zapowiedziany na 22gą, praktycznie przez mulącą grę nastąpił dużo wcześniej. Z zegarkiem w ręku, każdy zbiór słodkości i dobrodziejstw wymagał ok. 2-3 min. Królowa dumająca "ruszyć, czy nie ruszyć", oczekiwanie na podsumowanie zbiorów, które czasem wcale się nie pokazywało, konieczność przelogowania po każdej kweście, odbierało wszelką przyjemność z gry. Czyżby nikt nie przewidział, że tylu graczy zechce skorzystać z karnawałowych dobrodziejstw? Zniechęcające.
     
    kazak9 i morellaa lubią to.
  16. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    Może nie nazbierałm tyle ile niektórzy, ale dwa poziomy w Bahamie przeskoczyłam, bananów uzbierałam 259 szt, takiej ilości na oczy nie widziałam. Farmarek nałapałam 1140, SN 1835 szt. SP 688, słodyczy też kilkanaście tysięcy zostało. I gdyby się nie cięło czsmi, gdyby dzieciki nie odwracły uwagi, to byłoby więcej. Mój osobisty zez i fakt, żem ślepa jak kret też wkład swój miały ;) Kłopotów w grze uniknęłam, bo wcześnie padłam na twarz i przespałam, choć i wcześniej zdarzało się, że królowa stała i trzeba było przelogować, albo nie było podsumowania.
    Teraz z niecierpliwością czekam na jej powrót :)
     
  17. morellaa

    morellaa Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam:)
    Przed końcem eventu miałam jakieś 40 koszyków i szczęśliwie udało się je wykorzystać,chociaż jakim nakładem nerwów to wszyscy chyba wiedzą.Nazbierałam mega dużo bogactw wszelakich w tym prawie 2,5 tys. SP,co najbardziej mnie cieszy:inlove:[​IMG]oraz ponad 2 tys.farmarek[​IMG]
    Cuksy omijałam szerokim łukiem,ale trochę się uzbierało[​IMG](przy wynikach niektórych z Was to jestem uboga krewna).
    Podsumowując,event uważam za bardzo udany i czekam już na powrót KrólowejxD.
    Aha,jeszcze banany,z których chyba muszę zacząć piec ciasta,bo zgniją jak nicxD[​IMG]
     
  18. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    No ja ukończyłem przynajmniej jedno pnącze oraz udało mi się zdobyć baden dla aks coś tam , zostały mi ino 4 farmarek :p i niech już wraca Królowa xD
     
  19. marta44445

    marta44445 Naśladowca mistrzów

    zostało 248 koszyków, więc jednak nieskończenie wielka :D:D
     
  20. BiliJoe

    BiliJoe Forumowy żółtodziób

    Ha ha ha - a co mają gracze zrobić? siedzieć potulnie, uszy po sobie i się nie odzywać? tu się nie tylko krzyk na usta ciśnie w obliczu takiego dziadostwa! Partactwo, kompletne zero profesjonalizmu i jak zwykle gracze na ostatnim miejscu w sferze zainteresowań super twórców.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.