Opinie Królowa karnawału

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 29 maja 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Jedna_na_milion

    Jedna_na_milion Ekspert forum

    Hej hej witam wieczorkiem tak tak udało mi się poskakać jeszcze przed zakończeniem Eventu.
    Królowa była bardzo dobra..... że odkryłam drzewo i roślinkę na Bahamie :p
    SP również mam troszkę.... ale aż tyle co Wy Szanowni Farmerzy to nie mam :eek:
    Ilości macie ogromniaste...przed końcem gry .... bo nie wiedziałam że jeszcze poskacze...
    dostałam od Miłych Sąsiadów ...koszyki.. 3 szt i poleciałam...ale gra zawiesiła się koszyk
    latał jak ruszyłam ale Królowa chyba miała dość ... :p Po takiej jezdzie to można dostać
    choroby lokomocyjnej.... także nie dziwię się tyle że urwało mi jeden koszyk :p:p:p
     
  2. basia4473

    basia4473 Forumowy żółtodziób

    moderatorzy gdzie się pochowaliście ? co z naszymi koszykami których przez wasze problemy nie mogliśmy wykorzystać proszę nam wszystkim odpowiedzieć no chyba że uważacie że wszystko było wporządku - no to jak jest dowiemy się ????????
     
  3. 11eveline

    11eveline Książę forum

    Event był fajny do dzisiaj do godz. 19,30. Najpierw nie mogłam się zalogować, jak się udało to królowa nie chciała wystartować, itd .... Aż w końcu zostałam z koszykami, które zgodnie z poradnikiem wymienią na 10 PD i SG za sztukę. A pisanie,że można było wcześniej zebrać - jest nie na miejscu. Każdy miała prawo zebrać koszyki wtedy, kiedy chciał. A do 22.00 gra powinna być sprawna. Ja starałam się zbierać na bieżąco, ale i tak koszyki zostały.
    No właśnie - a teraz cisza. Koniec eventu - koniec problemu - tak pewnie sądzą.
     
    Wójt_Jędrek, babydelfi oraz nikki2676 lubią to.
  4. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ktoś naiwny , acz zadowolony z dotychczasowego przebiegu mógłby zaplanować ostatnie zbiory zagród/warsztatów np. na 19-tą , bo event do 22-giej.
    Tak wiem, że gramy już tak długo że każdy powinien się przyzwyczaić , ale osobiście bardzo nie lubię niedoróbek i bylejakości.
    Można było liczyć , że jak się starają ostatnio naprawić niedawne słabe posunięcia to jest szansa , że obędzie się bez lagów i zawiech.
    Nie udało się , trudno to i tak mega event był.
    Nieustanie proszę o końcowy stan słodyczy jak ktoś ma screeny , albo pamięta swój wynik.

    Teraz trochę kontrowersji : Cieszę się jak tralala , że Królowej odjechała w siną dal , mam nadzieję , że da nam chwilę odpocząć.
    W tym szalonym pędzie do kolejnych pikseli niebawem zupełnie bym oszalał i obawiam się , że nie tylko ja ;).

    Bry wieczorową porą.
     
    Ostatnie edytowanie: 5 czerwca 2017
  5. Lena0702

    Lena0702 Czeladnik forum

    To gwiazdki też leciały?!
    Chyba nie u wszystkich...nie widziałam ani jednej, ale na nich mi nie zależy.
    Żal jednak, że prawie 70 koszyczków przepadło, bo nie dało się zbierać słodyczy od 19-tej....
    I niech mi tu nikt nie wyskakuje z gapiostwem, ostatnią chwilą i takimi tam podobnymi
    Gra powinna działać płynnie cały czas

    Post edytowałam. Poprawiłam cytat, jak w oryginale.
    MOD_Zła
     
  6. niunia-misia

    niunia-misia Czeladnik forum

    Mi przepadly 128 koszyki. Od wczoraj gra ciagle mulila, albo sie zawieszala. Probowalam na tablecie, laptopie, kompie i niestety nie udalo sie dokonczyc mini eventu-a szkoda, bo jestem bardzo zawiedziona.
     
    Wójt_Jędrek, babydelfi oraz nikki2676 lubią to.
  7. leloszek373

    leloszek373 Hrabia forum

    ot mądrego warto posłuchać,dobre,kupuję to,się uśmiałam buuuuahhahahah:inlove:
     
    Wójt_Jędrek i Tralanetka lubią to.
  8. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    zrobiłam screena o 20-ej, miałam 80 127
     
    MaDzo i leloszek373 lubią to.
  9. 19xxx90

    19xxx90 Czeladnik forum

    Wasze wyniki są imponujące, pozazdrościć! niestety bardzo daleko mi do Was, ale i tak jestem mega, mega zadowolona :) droga Królowo jak dla mnie możesz wpadać co miesiąc w me skromne progi, oczywiście nie z pustymi rękoma... :D
     
    toDzasta i leloszek373 lubią to.
  10. aisunel

    aisunel Generał forum

    I zgodnie z nasza tradycja zolc na poczatku i jej wiaderka na zakonczenie.Obawiam sie,ze moze to byc labedzi spiew krolowej.Po raz pierwszy po prawie 7-mio letniej grze dzieki mojej krolowej zaoszczedzilem czyt.zarobilem co najmniej 1000pln.Jest to kwota,ktora przeznaczam przez 2-u letni okres na zakup SP,a tyle jej zdobylem.Do rozliczenia pozostaja banany niewymierne i SN,ktorego nie kupuje+ inne.Myslicie,ze bedzie jeszcze taka powtorka.Oczywiscie nie kazdy tyle inwestuje,a wielu jest takich,ktorzy inwestuja o wiele wiecej.Domyslcie sie teraz ile firma zarobila na mopsiku i topiku skoro dala takie prezenty.Oczywiscie nie oznacza to,ze teraz nie bede sponsorowal gry,poniewaz pozostaly jeszcze florki bez zakupu ktorych mozna w tej grze jedynie wegetowac.I pamietajcie tej krolowej nie powinno byc i tylko dobra wola Fonhamburga ja stworzyla i jakiekolwiek narzekanie jest tutaj niestosowne.Niech zyje krolowaxD
     
  11. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Problemy z grą zostały zgłoszone.
    Wszystkie informacje, jakie otrzymamy w tej sprawie zostaną zamieszczone w Ogłoszeniach Ogólnych.
     
    -szalona- i leloszek373 lubią to.
  12. -szalona-

    -szalona- Wyjątkowy talent

    Nadal jestem trochę zła, ale zadowolona jestem z prawie 40 poziomów na wyspie, w sumie 515 bananów, około 1000 SP, 1500 farmarek, 2500 SN na jakieś 550 koszyków chyba. To przybliżone wartości, nie chce mi się dokładnie sprawdzać.
     
    leloszek373 lubi to.
  13. babydelfi

    babydelfi Ambasador forum

    królowa już odjechała a problemy w grze są nadal

    ciekawa jestem stanowiska góry
     
    leloszek373 lubi to.
  14. pazuzu666

    pazuzu666 Okazjonalny autor

    Ja się tak nie bawię 118 koszyków w kocioł od 19 królowa zastrajkowała
     
    -szalona- lubi to.
  15. jooy69

    jooy69 Książę forum

    Nie uważam się za gapowicza, po prostu ciężko pracowałam na koszyki, wczoraj w nocy trochę pojeździłam ale zasnęłam prawie na kompie, mam też życie i pracę realu i tam nie mogę grać na Farmie ( w pracy), tak ustawiłam czas żeby lekko skończyć, nie z mojej winy przepadło mi 180 koszy, od 18 tej do 22 ustawiłam sobie czas wolny , niestety BP nie dało mi takiej możliwości. Utopiłam sporo kasy w paszy dla zwierzaków, bo była masakrycznie droga, ale uważałam że dla koszyków warto, jadłam sporo przetworów i nie żałowałam na kombajn, trochę nie wyszło BP, ale i tak event bogaty, niepotrzebnie tylko tak walczyłam o koszyki :)
     
  16. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Posty nie będące w temacie eventu usunęłam.
     
  17. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Nie mam i nie pamietam bo do ostatniej chwili próbowałam popychać na wszelke sposoby jej Wysokosci tyłek żeby ruszyła z miejsca.Na końcu zobaczyłam małpę pokazująca język i stan koszyków - 0
    Z 10 razy włączałam i wyłączałam internet bo myślałam,ze to u mnie problem a to znowu coś skopali.Muszą...no po prostu muszą8)Az sie chce:wuerg::wuerg::wuerg:
    Po TOP-ie/ostatnie 18h/czułam sie jakbym przebywała w innym wymiarze rzeczywistości a po królowej mam po kokardki tej farmy.
    Gifty super ale mam taki przesyt a wręcz farmowstret ze planuje dłuższy odpoczynek
    Mam przeczucie graniczące z pewnością,ze w momencie kiedy firma podjęła decyzje o przybyciu Królowej cały sztab ludzi rzucił sie do planowania jak nas pozbawić tych dóbr wszelakich.Pytanie jest tylko -jak szybkoo_ONa pocieszenie zostaną nam tylko słodycze.
    To kiedy TOP 100 na Bahamie z .... przedziałami:p
     
  18. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Jeżeli ktoś rozegrał ten event z głową i miał wystarczająco dużo czasu /mega ważne/ to na zapasach obrobi wszystkie kolejne hodowlane i zwykłe eventy przez następny rok , na luzie.
    Oczywiście nie można wychlapać całej SP przy pierwszej lepszej okazji i dalej ją mielić w młynie , kropelki i inne dobra też należy dozować , ale dzięki temu można grać przy naprawdę niewielkim nakładzie finansowym , albo wcale ;).
    Dalej jestem w szoku , że Królowa tak długo trwała i dawała bardzo godnie , bez skręcania kurków.
     
    Ostatnie edytowanie: 5 czerwca 2017
  19. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Nie robiłem aż tak zaawansowanych notatek (bo nie miałem na to czasu, a i chęci:p), ale spisałem sobie stan początkowy przed rozpoczęciem eventu i stan po, zrobiłem szybkie obliczenia i jeśli chodzi o przeliczenie wypadania wszelkich dóbr na 1 koszyk to mam bardzo podobne wyniki do Twoich (SN identyczne), jedynie PD i TPD mam średnio o 1/4 wyższe :)
     
    leloszek373, Mariolka7214 oraz gretag lubią to.
  20. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    pamiętam, że było w tralalala:p
    foty nie zrobiłam, wyniku nie zapisałam, nie wiem, ile miałam w sumie koszyków, nie prowadziłam statystyk:p
    Ale było dobrze:p
    koszyki wyjeżdżone do 0, udało się ;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.