Opinie Królowa karnawału

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 29 maja 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. wakapo

    wakapo Czeladnik forum

    Następny event z totalną klapą, jak tak można traktować klientów, czy w tej firmie pracują [ciach], że nie umieją przewidzieć prostych rzeczy.

    Obraźliwe określenie usunęłam
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 5 czerwca 2017
    Armageddon64 lubi to.
  2. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    mam pomysł dla MODÓW niech postarają się o prostą rekompensatę za niewykorzystane koszyki, zadowoli mnie średnia z wypadajek z moich 88 niewykorzystanych koszy....nie wykorzystanych nie z mojej winy tylko braku możliwości gry ...od 19,30 do 22 oddałem ledwie ok 100 koszy :cry::cry::cry:
     
  3. dodotrzy

    dodotrzy Forum Pro

    Zostałam z 34 koszykami. W ostatniej godzinie eventu nic się nie dało zrobić, tak strasznie muliło grę. Nic się nie ładowało. Królowa nie chciał ruszać z miejsca. Jestem zawiedziona, jak zwykle problemy techniczne zwyciężają.
    Nie wiem, czy ktoś tam z techników myśli, ale sytuacje, ze pod koniec eventu loguje się większa ilość graczy powinny być przewidziane i rozwiązane na bieżąco. Jestem już zmęczona przewidywaniem co się tym razem nie uda i co powinnam zrobić, aby się przed tym zabezpieczyć. Gracze powinni móc grać i jeśli event jest do 22, to powinien być i działać normalnie.
     
    kybek93 i -szalona- lubią to.
  4. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Niech nam miłościwie panująca żyje w dobrym zdrowiu,ale przez najbliższy czas nie chcę jej widzieć :D
     
  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Olga pięknie :Du mnie koło 1/3 tego co Ty jakieś 38 tyś cuksów w nadwyżce ale i tak ledwo wymachałam :p Gratuluje ;)
     
  6. -gottin-

    -gottin- Młodszy ekspert

    Nie wydaje wam się to conajmniej dziwne ? Przecież nadal tu wszyscy siedzimy i sprawdzamy stan
     
    kybek93 lubi to.
  7. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Nie tylko Ty :D przywiązała mnie do komputera na długie godziny :) ale i tak ją lubię :inlove:
     
  8. sabcia7

    sabcia7 Stały bywalec

    aja sie tak cieszyłam ze udekorowałam przed końcem wchodze do krolowej a tu lipa:mad: wstyd i chańba kończe z grą definitywnie:mad:
     
    FarmaNirvany i kybek93 lubią to.
  9. Onna111

    Onna111 Forumowy żółtodziób

    Średnia z wypadajek to dobry pomysł na rekompensatę.
    Mi przepadło około 70 koszyków.
     
    kybek93 lubi to.
  10. edytka1978

    edytka1978 Stały bywalec

    A ja głupia nie chciałam brać udziału w tym evenciexDxD nie znałam tego eventu z innych edycji:p na szczęście się ogarnełam i nadgoniłam...Co prawda nie miałam aż tyle koszyków, ale i tak super ( fakt, gra muli dzisiaj bardzo...:wuerg:)
    Mimo wszystko, i tak jestem zachwycona:D

    Niech żyje Królowa!!!:inlove::inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 5 czerwca 2017
  11. [Zosia]

    [Zosia] Ekspert forum

    Mnie też strasznie gra muliła ciągle się zawieszało i koszyki przepadały,ale event dobry.
     
  12. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Ja ją kocham,ale SP tym bardziej SNZ okuliście nie zapłacę ,a oślepłam totalnie
     
  13. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Dziękuję Bernadko :inlove:
    Tobie również gratki :)
     
    kybek93, Marrylan oraz Mariolka7214 lubią to.
  14. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Walczyłam do końca z 44 zdobytych koszy w ciągu ostatniej pół godziny nie wykorzystałam tylko 4 .
     
  15. Alairë

    Alairë Generał forum

    Zaczęłam o g. 20 ze stanem ok. 80 koszyków z porannego zbioru.
    Niestety wózek królowej wymiękł i nie udało mi się wykorzystać wszystkich.
    Przez zmulenie gry przepadło 66 sztuk. Szkoda, bo to najlepszy event ever :p...
    Oby pojawiło się OO dot. przedłużenia w dniu jutrzejszym. Jak dla mnie może być w tych samych godzinach, w których dziś uniemożliwiono nam zakończenie zabawy do końca.
     
    kybek93 i Rajski_ogród lubią to.
  16. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    tak dobrze żarło i .....zdechło.....to moje podsumowanie tego eventu .ja jestem rozczarowana końcówką, bo miałam 275 koszyków i wygospodarowałam 3,5 godziny żeby je zużyć no i niestety nie zdążyłam z powodu problemów technicznych gry

    teksty w stylu - nie zostawiaj koszyków na ostatnią chwilę - raczej nie są na miejscu
    nie każdy może cały dzień spędzić przed komputerem
     
  17. wyjadaczmarchewek

    wyjadaczmarchewek Stały bywalec

    myślę że coś z tym zrobią gdyż pierwsze problemy z tego co zauważyłem pojawiły się już o ok 19. To sporo godzin, setki tysięcy niezadowolonych graczy, czuję że to jeszcze nie koniec.... :D jakaś rekompensata musi być
     
    Nutka, kybek93 oraz Rajski_ogród lubią to.
  18. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Piękny wynik Olga :) gratuluje :)
    U mnie 108tysi z hakiem i nieużyte 22 kosze...ale jestem baaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo zadowolony z eventu 8)
    Nie sądziłem, że tak ładnie będą te kosze wypadać 8)
     
  19. JohnLock

    JohnLock Hrabia forum

    Dla mnie ewent jak najbardziej udany i to pierwszy z nią
    Boże Błogosław Królową! xD
    Jutro podsumowanie.
     
  20. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    ale po co większość z was czekała do ostatnich minut czy ostatniej godziny - zawsze trzeba wziąć poprawkę na wiele przeciwności
    ja rozumiem tych co nie mogli faktycznie wcześniej
    ale sporo osób czekało na ostatnie chwile - po co?
    wystarczyło nawet choćby zagrody wyliczyć i tak zebrać by skończyć muliło od rana muliło w południe było do przewidzenia że wieczorem będzie dramat - i jak widać był

    ja miałam przerwę neta , burzę i takie tam

    od 18 jeździłam w żółwim tempie ale wyjeździłam ale bez zbierania już żadnej zagrody w ostatnich minutach

    przecież nie włączyli jej dziś do kogo macie te pretensje

    nic nigdy nie zostawia się na ostatnią chwilę :p

    54246 cukiereczków mi zostawili xD słodka królowa pomachałam jej podziękowałam
    mam nadzieję że wróci
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.