Opinie Królowa karnawału

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 29 maja 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Ja już do sąsiadów sowy piszę żeby kosze posyłali , te paski papieru kasztanem mogę w razie braku nadgonić...
     
  2. Kasiunia13

    Kasiunia13 Książę forum

    Zgadulę przeczytałam, ale nie wierzyłam, że even od dzisiaj będzie, bo w majowym kalendarzu nie było:) Rano wszystko zebrałam, teraz to tak myslę, co tu począć. Tochę szkoda, ale trudno - to tylko gra. Co się uda, to się zrobi, a co się nie uda to trudno.
    Wypadajności wszyskim życzę!
     
  3. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    Niestety..tez zebralam, ale licze, ze sie odkuje- cebula rosnie na trzech polanach. Na baha malpy i tukany i jakos poleci. Z roslina eventowa nie jest tak zle przy tym czasie wzrostu i potrzebnej ilosci. Bedzie czas po wysianiu, zeby potem wszystko zagrodami obstawic. :)

    Jesli chodzi o brak info na temat eventu w OO, nie wspominajac, ze powinno jak byk stac w kalendarzu - przeciez mamy wciaz maj, jestem wkurzona tak jak wielu graczy. Brzydko! 8)
     
  4. zbyniek12370

    zbyniek12370 Wyjątkowy talent

    sn i kasztanek przygotowane dla jednych wypadajek a dla drugich stoją i czekają mega zagrody i warsztaty około 15 przekonam się jak polecą koszyki słodkości
     
  5. AgentBond

    AgentBond Mieszkaniec forum

    też się ciesze na królową bardzo, ciekawe czy będzie też taka hojna jak ostatnio????
    ale też jestem zła bo zebrałam rano farmę, czytałam zgadule ale nie zawsze sie sprawdza, zapowiedź powinna być wczoraj
     
  6. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Byłam na niemieckim forum, tam tez wrze.... wszyscy "zachwyceni"
     
  7. wyjadaczmarchewek

    wyjadaczmarchewek Stały bywalec

    przyłączam się do podziękowań dla Greci za wcześniejsze info na temat eventu :D oczywiście event robię i to ponad jak trzeba. Z jednego powodu... moim zdaniem najlepszy event w historii farmy (przynajmniej poprzednia edycja) :D
     
  8. martab30004

    martab30004 Czeladnik forum

    Nie dziwię się:) Z samego eventu jestem oczywiście bardzo zadowolona, tylko tego poślizgu szkoda:(
     
  9. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    ..bo tam nikt nie wierzył w nasze i węgierskie przepowiednie..
    ..jeszcze raz napiszę, to miała być niespodzianka ze strony BP, a to,że akurat ja wspomniałam o tym w zgaduli i sprawdziło się to przypadek bo wiele przepowiedni jest z kosmosu..
    Nie można mieć pretensji do Naszej Wyroczni bo żadna inna również nic o tym evencie nie pisała... Widocznie nie miały pozwolenia z góry..
    Cieszmy się.. bo nawet z 1-dniowym opóźnieniem da się zdobyć sporo fajnych fantów..i niech nam więcej robią takich miłych niespodzianek..:)
     
  10. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    witaj w klubie ja też wszystko zebralam i popieram Cię
     
  11. lonli

    lonli Młodszy ekspert

    Też wszystko zebrałam rano... Poproszę o podpowiedzi jakie zagrody teraz wystawić, z poprzedniej edycji już nic nie pamiętam oprócz nagród :p
     
    kybek93, brzustinka oraz gretag lubią to.
  12. Marianka2011

    Marianka2011 Stary wyjadacz

    czy ktoś wie ile trzeba koszyków zebrac i do czego służyć mają?
     
    kybek93, brzustinka oraz gretag lubią to.
  13. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    mi do śmiechu nie jest, bo na dzień dobry nie będę miała wypadajek
    i event zacznie sie u mnie od jutra
    chociaż niech o ten jeden dzień przedłużą event
     
  14. kasia750

    kasia750 Hrabia forum

    jedna wielka ściema>:( i świństwo:mad::mad::mad: to nie mini event:( tylko standart-.- gdzie w kalendarzu był zapowiedziany pytam :(>:(:eek::eek:rano zebrałam:cry: i kicha:cry: wiem ze grecia pisała:sleepy: ale biorąc pod uwagę profity z takiego eventu nie myślałam ze zacznie się dzis buuuuu :cry::cry::cry::cry::cry::cry:
     
  15. małgoos

    małgoos Cesarz forum

    Kochani wszyscy jestesmy rozczarowani i wsciekli ale szkoda nerw trzeba pogodzic sie z tym całym bajzlem zafundowanym nam przez góre
     
  16. tz23

    tz23 Naśladowca mistrzów

    Masz rację. Trochę wkurza fakt, że kilkanaście koszyczków poooszło sobie w niebyt, ale to kara dla niewierzących, w tym i dla mnie. To już se nie wraci i myslę, że teraz warto byłoby podyskutować jak rozplanować event ,by tych koszyczków max zgromadzic. Eventówka i paski papieru to tylko przeszkoda w dobrnięciu do królowej i trzeba sie zastanowić jak ją z możliwie małymi stratami pokonać
     
    kybek93 i gretag lubią to.
  17. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL


    Zapraszam do poradnika >>Królowa karnawału<<
     
    gretag lubi to.
  18. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    • Po wykonaniu wszystkich 18 zadań można rozpocząć mini grę, w której wejściówką jest koszyk słodkości. Oprócz PD, TPD i towarów potrzebnych na farmie do zdobycia są słodycze o różnej wartości. Jeśli zebrana zostanie wartość powyżej 2 500, do konta dodane zostaną kolejne nagrody.
     
    kybek93 i gretag lubią to.
  19. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    To ma być niespodzianka? Tam w BP niezły humor mają jak ten event nazwali niespodzianką, chyba nie wiedzą na czym polega niespodzianka :wuerg:
     
  20. alexander31

    alexander31 Naśladowca mistrzów

    Gretag dzieki za ZZ, warsztaty,drzewa,rosliny czekaja na zbiory :)
    Nie robilem tego eventu ostatnio,poradnik (czarna magia)
    Prosze o rady,czym to sie " je " ? W skrocie :(
     
    kybek93 i gretag lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.