Opinie Królowa karnawału

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 29 maja 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ***kacper***

    ***kacper*** Baron forum

    Kiedyś Poradnik był razem z ewentem i też było OK. Nie ma się co denerwować. I warto czytać Zgadulę, Wielka Wróżka Gretka przepowiedziała. Radości i optymizmu wszystkim Farmerom.
     
  2. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    No ja też rano zebrałam , siedzę jak sęp i czekam na poradnik ..wyjęłam fabryki z paska takie co długo się robią - nie dojrzałam daty ze event się dzisiaj zaczyna :p;)xDxD..no i kicha jedynie na baśce i w lesie coś tam roślin rozsadzę..:) tak to jest jak człowiek do poradnika dzień wcześniej się przyzwyczaja..:oops:..mam obawy tylko o wypadajki z zagród..te drugie kasztanem podgonię (dobrze ze topiku nie robiłam)
    Powodzenia wszystkim:)
     
  3. janekkostuchna

    janekkostuchna Chodząca legenda forum

    Witam.
    Nagrody podstawowe takie sobie :sleepy: cieszą mnie jedynie biedronki i 30 SP
    trochę martwią mnie te paski papieru :sleepy: dużo potrzeba a zebranie 2500 słodyczy w mini grach to już przesada :mad:
    Powodzenia wszystkim :)
    ps. mamy nowego tłumacza czy jest ten co poprzednio tłumaczył wypadanie farmarek xD
    Dziękuję Greta za podpowiedź w zgaduli :inlove:
    Zapomniałem :( dlaczego drzewa magiczne są dyskryminowane?xD
     
  4. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Na początku gry też tak było i ludzie dawali radę - teraz też damy , mamy tyle udogodnień i dopalaczy .
     
  5. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    kiedyś poradniki były wraz z rozpoczęciem eventów...i to było normalne...
    A zeby zajrzeć do zgaduli wystarczy kilka minut-dodać do obserwowanych i od tego zaczynać czytanie forum...

    Ja sobie zasiałam wczoraj turecką melisę i miechunkę, ale ze rano i tak nie mialam czasu zeby zebrać to i do 14 poczeka...zagród też mam jakichś tam wystawionych to moze coś wypadnie. tylko planu dalszego nie mam na event.... :D no ale najpierw eventowka i tak :p
     
  6. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    Zgadzam się z Toba w 100000000% jakieś durne wyprzedaże to piszą kiedy ale o evencie nie łaska poinformować !!!!! Skandal i tyle!

    Rzadko kiedy narzekam. Ale tym razem muszę.
     
  7. kkwaczka

    kkwaczka Okazjonalny autor

    Kto ma to ma, a kto cała kasę musi wydać na dopalacze , młodzi gracze
     
  8. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Wszystko da się zrobić , tylko trzeba chcieć i mieć czas . :)
     
  9. Azile

    Azile Komandor forum

    Doberk, znowu event :(? A ja rano zebrałam całą farmę ;(
     
  10. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    witam wszystkich
    to co teraz zrobili że poradnika nie dali to jest nie fair
    nie każdy lata do zgaduli i po całym forum
    owszem cieszę się że jest królowa ,ale powinni wczoraj dać poradnik
    lub królową dać od jutra każdy by się przygotował
    i co teraz zebrałam wszystko, wszędzie mam zagrody brawo BP
     
  11. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Pewnie, że się da, a tu akurat warto się przyłozyć ;)
    Ja sobie myslę, że chcieli nam zrobic tym eventem niespodziankę, prawie im się udało.
    A że po drodze licza na zyski ze sprzedazy sn i koszyków, no cóż, nic nowego ;)
    Spłukałam się z nawozów przez mopsa, teraz trzeba nieźle pogłówkować, żeby z tego eventu wyciągnąć ile wlezie ;)
     
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja mam sn tylko na rozsiew i się nie martwię . Mam za to dużo czasu i to jest na + u mnie .
    Niespodzianka miała być , a ludzie znowu nie zadowoleni . :p
     
  13. piechanna

    piechanna Analityk forum

    Właśnie miałam zbierać, ale dobrze, że akurat wczoraj wieczorem zajrzałam do zgaduli
    i przeczytałam zapowiedź Gretki. Coś mnie tknęło i zamiast zbierać odwiedziłam najpierw
    forum i rzeczywiście nasza Grecia nie zawiodła w przeciwieństwie do "twórców gry".
    Mimo, że się cieszę z tego eventu, to uważam że to nie jest w porządku w stosunku
    do graczy. Czyżby powrót do dawnych czasów, kiedy eventy były nie zapowiadane, a poradnik
    podawany był równocześnie z jego startem ?
    Jestem zła, bo inaczej bym się przygotowała na jego start, a tak to nie będę miała chyba
    za wiele wypadajek na początek, bo mam dużo drzewek XXL, a zauważyłam że z nich
    mało wylatuje. Dobre chociaż to, że jednak nie zdążyłam zebrać, bo chyba bym się podgryzła.
     
  14. grachaj

    grachaj Czeladnik forum

    Jak Karnawał w maju to Wielkanoc w grudniu? o_O
    Albo ktoś z BP przysnął albo chciał wyprzedzić wszystkich...
    Szkoda tylko, że nikt nie pomyślał o tym by wpisać takie wydarzenie w Kalendarz na maj...
    Jaka fajna niespodzianka...TAK TRZYMAĆ!!!
     
  15. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Witam :)
    Ja Zgadule czytam obowiązkowo i co z tego? Wczoraj wystawiłam zagrody i warsztaty.... a rano sobie wszystko ładnie zebrałam :oops: stan wypadajek na początek bedzie "0" Jestem zła na BP i na siebie>:( No cóz, ile dam radę, tyle zrobię, ale tak jak w zeszłym roku to już się nie obłowię :cry:
    W tym wszystkim chodzi o to abyśmy sie spłukali do zera z SN i SP.... no ich niedoczekanie ....jeszcze zapasy u mnie są i kupować nic nie zamierzam 8)
     
  16. Renia1920

    Renia1920 Komandor forum

    Ja też zebrałam całą farmę i jestem zła kiedyś fakt poradniki były z zaczęciem eventu,ale nie było tyle siania i wypadajek do zebrania co teraz. Kpiny sobie z graczy robią >:( Jak mini eventy za realną kasę to OO jest dużo wcześniej napisane oj nie ładnie
     
  17. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Ewa niespodzianka to by była gdyby to nie było zależne od wypadajek np i nie ta forma
    a tu mamy event a nie jakieś zadanie niespodzianka
    a to jest różnica w dodatku nie było go w kalendarzu a ludzie cały rok na niego czekali niektórzy - przygotowalibyśmy się ale po co
    to nie jest tak jak dawniej tylko że poradnik w dniu eventu ale kalendarz się nie zgadza to już nie jest jak dawniej
    ale zawsze można sobie kupić event koszykiem czy wyprzedażą

    to nie jest niespodzianka tylko cios w gracza który nie chodzi po całym forum całymi dniami i nie siedzi na zagranicznych forach

    Gretka ok pisała ale nawet już naszą wyrocznię pogrzebała bo tamta nic nie zapowie
    czyli co jeden gracz ma chodzić na obce fora i przynosić info a my mamy latać biegać i czytać bo szanowne BP nas nie poinformuje na czas

    niespodzianka by była gdyby dali zadanie dla każdego do wykonania i super nagrody a nie event
    zakpili z graczy po całości
    i to na Dzień Dziecka -.- niby - to dzięki za taką niespodziankę
     
  18. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Tez rano zebrałam ale juz na Bahamie stoja wielbłądy-beda wieczorem a na farmie na 1 polu stoją kurnikixD i spodziewam sie ,ze sypną koszami:p
    Dla mnie zabawa zacznie sie dopiero jutro....trudno
    Jest pare dni wiec jakieś fanty wpadna tylko ciekawe jak często te Kosze Słodkości będą wypadać...nie liczyłabym na to,ze z taka intensywnoscia jak w poprzedniej Królowej
    Zeby nie bylo to tych z galerii tez tym razem nie kupie i ...Pozdrawiam:p

    PS.p Varun czytał pan polskie forum podczas TOP-u czy donosik poszedł;)
     
  19. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    A ja uważam, że jest o co. Kiedyś była inna zasada, a teraz była inna. I teraz złamano obowiązującą zasadę.
    Są zasady i należy jej przestrzegać nawet w grze. Zmieniamy zasady informujemy, że zasady ulegają zmianie. Proste?
    I zupełnie nie chodzi mi o to, że nie jestem przygotowana, czy, że nie przeczytałam ZZ.
     
  20. martab30004

    martab30004 Czeladnik forum

    Na innych forach ten event też jest niespodzianką, czy tylko u nas? Podobnie jak wielu innych, wszystko rano zebrałam, więc właściwy start będzie dopiero jutro:(
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.