Opinie Królowa Karnawału

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 2 lutego 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    Ja juz wystawiłam wszelkie fabryki,godzinowo pasujace do rozpoczecia eventu,doloze zagrody dlugie,jutro zbieram je i sieje sieje sieje ,uzupelniam wypadajki z cebulki i stawiam juz same zagrody by sie bawic w gierke.To są moje plany ale co wyjdzie nie wiem,pewnie ten u gory wie i sie smieje ;)
     
  2. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Mnie również wszystko się podoba:)
    Podoba mi się to,że znów trzeba wyciągnąć zwierzaki,warsztaty,kombinować z paszą itp.
     
  3. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam

    Event robię. Dzisiaj wieczorem stawiam wszędzie oprócz lasu deszczowego fabryki i zagrody te, które sprawdziły mi się podczas eventu rybnego. Jutro wieczorem zbiór i rozsianie rośliny eventowej i nazbieranie wypadajek z użyciem pnącza kasztankowego. Potem tylko sianie rośliny eventowej. Taki mam plan o ile nic się nie zmieni.
     
  4. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    No jaka cudna agitacja xD.
    Też zapraszam a co :p.
    Jest przepięknie słodki i taki fikuśny , byłbym mega szczęśliwi mając go większej ilości u siebie ;).
    Nie nakładać , nie wystawiać.

    Event zrobię właśnie dla niego.
     
  5. Anneloes

    Anneloes Koneser forum

    Ciekawe, ile eventu da się zrobić do piątku wieczorem? W sobotę rano zasuwam na miły weekend z małżonkiem i tak sobie myślę, że moje latanie po farmie mogłoby mu się nie spodobać :p
    Plan jest taki - najpierw same pola i roślinki długo rosnące (+ badyl eventowy oczywiście) a zagrody dopiero jak się uzbiera te 15000 szarłatu i wyleci potrzebny papier. Może, jeśli do piątku załatwię szarłat a od soboty raz na dobę po cichutku wejdę na farmę, rzecz jest do zrobienia? :music:
     
  6. iskierka57

    iskierka57 Okazjonalny autor

    Pazerny Pan V znów nie uwzględnił w nagrodach kombajnu :p Ten kupon na 1h - to tak jakby go nie było. Zaczynam mieć dosyć tej gry , która zamiast zabawy daje lekkość kieszeni :(
     
  7. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Ale uwzględnił w jutrzejszej ofercie :)
     
  8. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    ewent zapowiada się ciekawie oczywiście robię
     
  9. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    Witam :) ewent jak zwykle będę robić ,
    item cukierek b.ładny [​IMG]

    natomiast item : miś karnawałowy stoi u mnie na ozdobnym :

    [​IMG] to będzie podwójny :).
     
  10. Antenka18

    Antenka18 Ambasador forum

    Nie wygląda to tak źle :) Myślę, że na spokojnie da radę go zrobić :) Zarówno ilość roślinki jak i wypdajek jest mniej niż nas ostatnio do tego przyzwyczajono ;)
     
  11. litkajestem

    litkajestem Moguł forum

    a ja tak sobie patrze i mysle, ze kazdy z ostatnich eventow jest raczej nastawiony na wypranie nas ze wszelkich zapasow sp, sn, zoski i skarpet, bo robiac w mlynie do eventu,wiec o ile bede robila to trzeba to rozplanowac nie da sie sp krecic, a pozniej nic ino kup, a od pewnego czasu, nauczono mnie nie kupowac,
    i to jest dobry plan:)
     
  12. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    Witam.
    Event zapowiada się całkiem fajnie... :)choć osobiście nie przepadam za kombinowaniem, zagrody - pola - warsztaty - drzewa...-.--.- co kiedy wystawić co kiedy zbierać...o_O od ostatniego tego typu eventu, który był całkiem niedawno mój młyn zamiast kręcić super paszę kręci tylko paszę dla zwierzaków...:wuerg: a do odrobienia strat w super paszy po ostatnim hodowlanym jeszcze lata świetlne... -.--.-cieszę się że kolejny raz są złote banany do wygrania,8)8) trochę mnie to niepokoi bo niby rafa stała się już tylko fatamorganą ale zwykle jak czegoś dają więcej niż zwykle.. to zwykle w wkrótce jest to potrzebne bardziej niż zwykle...;);) .Tak było przy ostatnim hodowlanym, przed nim pasza była nagrodą w siewnych eventach i to w sporych ilościach, wcześniej jako nagroda pojawiała się rzadko i niechętnie i w jakiś symbolicznych "sztukach"....:p Irytuje mnie tez ostatnie skąpstwo pana V w kuponach na kombajn, albo ich nie ma albo są jakieś ochłapy, jak tu 2 kupony po godzinie na wysianie 15 tysięcy rośliny... trochę mało.:mad::mad: Nie kupuje kombajnu i kupować nie mam zamiaru, zachomikowanych kuponów ubywa... nowych nie przybywa.:eek: Ja wiem, rozumiem że kasa kasa kasa... ale pazerność nie popłaca, jak my ręczni zbieracze przestaniemy grać bo znudzi nam się klikanie w 1000 małych pól podczas eventów i odejdziemy to i Ci stali bywalcy wyprzedaży z kombajnem nie będą mieli komu sprzedawać miliardów marchwi i sałaty i to może wybalansować targ... ;);)
     
    Ostatnie edytowanie: 2 lutego 2016
  13. AsiaPelasiax

    AsiaPelasiax Wielki mistrz forum

    Witam.
    Małe pola z goździkami u mnie na dwóch łąkach już są.
    Na trzeciej łące zagrody reniferów- sprawdziły się w poprzednim evencie.
    drzewa- gdzieniegdzie miiędzy polami.
    Na Bahamie duże pola z papryką, kilka drzew.
    Zagród na wyspie nie wystawiam bo poprzednio nie było z nich nic.
    Pozdrawiam :)
     
  14. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    A ja dzisiaj zasieje gożdziki i imbir a z zagrod zostawie to co mam-jutro wszedzie (oprocz drzew po bokach) zrobie pola, potem dosieje na wypadajki i pozniej zagrody wystawie zeby miec na koszyki ;)
     
  15. Arek77

    Arek77 Czeladnik forum

    Event prościutki, tu żadna strategia nie jest potrzebna, niemalże sam się zrobi.
    Ale dziwię się tej nagrodzie Miś karnawałowy.. 275 PD ? To chyba żarty na tym etapie gry. Chce robić event, ale na tą nagrodę nawet nie spojrzę.
     
  16. maksymilian29102002

    maksymilian29102002 Forumowy żółtodziób

    Nie widzę farby (ponoć poprawione) a w poradniku nie ma ....?
     
    Wrzosowisko3 i patrycja9922 lubią to.
  17. marocco

    marocco Stały bywalec

    uffff mam w spiżarni 42 farby :p
     
    Wrzosowisko3 i patrycja9922 lubią to.
  18. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    farba, to wypadajka, szukaj w "inne", to nie palety;)
     
    Wrzosowisko3 i patrycja9922 lubią to.
  19. RAFIX23

    RAFIX23 Moguł forum

    Dla mnie event całkiem spoko ,\ważne ,że jest tylko jedna roślinka do siania . Zawsze tam gdzie potrzebne są narzędzia w tym przypadku farby powinien pojawić się nowy mini event z wymianą narzędzi bo jedni gracze mają w nadmiarze farb np ja ( 475 szt.) zaś inni nie posiadają wystarczającej ilości a ze skrzynek nie zawsze wypada to czego akurat w danym momencie potrzebujemy .

    Jeśli ktoś potrzebuje skrzynki ,chętni dziś wyślę :p
     
  20. Goldmaster82

    Goldmaster82 Moguł forum

    Witam.
    Natura człowieka przewrotna jest, bo jakoś męczą mnie ostatnio te udziwnione eventy. Chyba tęskni mi się za "klasykiem" czyli posiej i wrzuć. :)
    Event może i łatwy ale ustawianie zagród doprowadza mnie do pasji, bo w pasku okropny bałagan jest.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.