Opinie Królowa Karnawału

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 2 lutego 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Dzieci będą sie uczyć miłości a ,ze forum nie może być wulgarne to to będzie miłość w najczystszej, niewinnej postaci:inlove:;)
    Wszyscy ze wszystkimi? Mnie pasuje-tolerancyjna jestem:p
     
  2. Brjeżka

    Brjeżka Naśladowca mistrzów

    to i ja trzy grosze dorzucę - czekając na poradnik zwierzo-miłosny... można na spokojnie grać "za darmo" i kończyć eventy, wiem na własnym przykładzie, za porady forumowe zawsze jestem wdzięczna bo to dużo ułatwia. Co do pytań powtarzających się ciągle i ciągle to pamięta ktoś event piłkarski i pytanie "skąd wziąć kibiców?" powtarzające się na każdej stronie? ;)
     
  3. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Babciu Ewo,wracaj na fotel i się trzymaj mocno bo będzie się działo,oj będzie:pxD

    Zauważyliście,ze właśnie otworzyliśmy watek ,,Event Walentynkowy";)
     
  4. kamilcia83

    kamilcia83 Okazjonalny autor

    To był chyba mój pierwszy event na farmie, pamiętam że grałam byle jak bo za bardzo nie wiedziałam o co chodzi....a forum odkryłam długo później:p
     
  5. -mariola99-

    -mariola99- Naśladowca mistrzów

    to i ja dorzucę cos od siebie
    kiedyś myślałam inaczej o grze, ze trzeba kupic koszyk bo inaczej nie da rady, chlapałam na lewo i prawo sp, sn bo szybko rosło wszystko - nawet nie przy eventach - bo cieszyło
    ta gra nauczyła mnie cierpliwości, nie mam kasztanka, ale radze sobie całkiem dobrze i bez niego, z tym ze trwa to dłużej ale dojde do celu
    przedtem nie kończyłam eventów, no bo nie wiedziałam o darmowych wspomagaczach jakie daje ta gra
    ale w końcu dotarłam do poradnika i to istna kopalnia wiedzy - dziekuje i chyle czoła dla tych co tyle pracy włożyli w jego napisanie

    teraz oszczędzam jak mogę sn, sp - tylko tam gdzie już naprawdę jest potrzebny
    uszlachetniłam wiele roślin bo bez tego wypadajek nie dało by rady uzbierać
    no i puchary poszły na drzewo - od razu więcej tego leci

    no i przede wszystkim cierpliwość, nie musze być pierwsza, ciesze się jak inni już mają to za sobą, przynajmniej wiem co tam z tymi eventami czy warto się spieszyć itp.

    da się bez realnej kasy, bez kasztanka zrobić eventy
     
  6. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    mi utkwiło w pamieci pytanie "skad wziasc wasy?" z Gosia kiedys liczylysmy ilosc pytan o wasy w ogolnych xDxD:cry::cry:
    mowilam ja -madrala xDxD:cry::cry:
     
  7. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    I cytuje się ładnie i elegancko, jak się wszystko podomyka. A jak się cytuje źle, a potem cytat złego cytatu to wychodzą bzdury ;)

    Off-top usunęłam i proszę o rozmowy w temacie. Temat do Walentynek też już jest.

    Co do poradnika o kończeniu szybko eventów to popieram Sookie, niektórym się po prostu nie chce. Bo jak inaczej wytłumaczyć to, że wielokrotnie w dziale pomoc pojawia się kilka wątków z tym samym pytaniem i tym samym rozwiązaniem?
     
  8. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    [​IMG]
    Już oddają za nadmiar słodyczy PD i SG:)
     
  9. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Gratuluję :)
    Wielkie brawa dla królowej...nawet po evencie daje :p

    [​IMG]
     
  10. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Dodam tylko, że tych PD w rzeczywistości daje o połowę więcej, w informacji jest błąd, dolicza prawidłowo :)
     
  11. Brjeżka

    Brjeżka Naśladowca mistrzów

    "wasy" rosną pod nosem mężczyznom (kobietom czasem też ale się do tego nie przyznają)
     
  12. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Milutka królowa daje i daje :inlove::inlove::inlove:


    [​IMG]
     
  13. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    Kolejny event zakończony, dziękujemy za Wasze opinie i tradycyjnie nakładam kłódkę :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.