Opinie Królowa Karnawału III

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 10 listopada 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No tak, ale to nie losowość jest, tylko błąd w sztuce.8)
    Nie dość, że małpa to jeszcze skąpa, ale co najmniej jednego powinna rzucić.
    No i super, tak powinno być.:)
    21 to chyba szczyt jej szczodrości.;) Czy może ktoś złapał więcej?
    U mnie oprócz tego nieszczęsnego zera, jest od 6 do 21.:)
     
  2. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    U mnie całkiem dobrze pierwsza doba poszła - pnącze odpalone, ze sklepu wykupiłam ulepszenia i Piccolo.

    [​IMG]
    Z Piccolo dostałam dyniowy, kwieciste, wielozadaniowca i święto świateł. :)
    Sieję dalej, może wyraki z TS mi wyrosną, bo jeszcze nie mam.

    Miałam 30 najwięcej, ale 3 też kilka razy były.
    Jak się łapie dużo koszyków na raz, to mylą się SG z GT.
     
  3. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Ja też to wczoraj zrobiłam... Bynajmniej nie z niewiedzy, lecz z roztargnienia. Mam prawo być roztargniona, więc się nie przejmuję xD
    Teraz już grzecznie pakuję róże do misji, ale z koszykiem pobiegam jutro:)
     
  4. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Pięknie, gratki.:)
    O dobrze wiedzieć, że 30 może się trafić.:)
    Na wszelki wypadek łapię wszystkie srebrne.:pxD
     
  5. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    No pięknie :)
    U mnie wypadły bonusy z koła i wykorzystałam to do podgonienia eventówki, ale wypadajki mnie zahamowały.
    Jak Ty sobie z nimi poradziłaś ?

    Na pierwszy zbiór był ładny wynik, ale potem tylko eventówka (no i zostawiłam 3 ogrody dendr.)
    Teraz będę wspięgę na noc siała z wszystkimi ulepszeniami
     
  6. grania.

    grania. Analityk forum

    U mnie 34 gierki rozegrane, małpa tak sobie rzuca pomiędzy 3 a 21, średnią mam 12, raczej wszystkie wybieram, 30 nigdy nie widziałam. Z misji został 4 poziom. Później będę sobie w młynie kręciła siejąc wspięgę na dopalaczach na wylotki. Zobacz e na ile pikolaków uzbieram. Ulepszenia już wykupione.
     
  7. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Dziękuję Elu.:)
    Na początek miałam z drzew 380 wypadajek, trochę mało, bo sąsiadka z iksory i karnegii miała prawie 500.
    Później siałam tylko eventówkę i wypadło mi tyle koszyków, że zrobiłam 76 gier. Teraz znów mi ich brakuje.:)
    Mam 4.670 szt. rośliny i trzeba będzie coś na noc posiać dłuższego, może nawet nie tylko na noc.;)
     
  8. halina54

    halina54 Hrabia forum

    38 gierek rozegranych,lapie wszystkie srebrne ale najwiecej jest 18 .Jeszcze nigdy nie bylo u mnie wiecej..3 picollo juz mam i zbieram na czwarte,moze sie trafi florenkowe,a za reszte to co sie uda ugrac,nie zalezy mi na punktach to wezme cos innego...wszystkim zycze duzo wypadajek bo marnie leca z eventowej,ale na noc pojdzie wspiega to moze bedzie wiecej
     
  9. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Kręciłam imprezowymi 150 razy mając nadzieję, że coś wpadnie z bonusów niestety nawet +1 nie wpadło. Raz widziałam +200% i dwa razy +100 % na tyle kręceń-.- z innych rzeczy też nic wartościowego nie wpadło idę więc na piechotę z wodą i kupką bo nie mam innego wyścia ale nie podoba mi się to, że gra coraz bardziej skąpi bonusów.
     
  10. Marzenakruczek

    Marzenakruczek Ambasador forum

    Pnącze hula robię dalej
     
  11. magdalena

    magdalena Weteran forum

    Nasza królowa to postać tajemnicza, z roku do roku bardziej skąpa i biedniejsza. Mówi się, że posiadała legendarne skarby. Rzeczywiste, zaginione przed wieloma laty, być może wręcz nigdy nie istniejące, ale od zawsze intensywnie rozpalały farmerska wyobraźnię.
    Miłego łapania - mniej zacinania.
     
  12. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Event zakończony, skrzynki Piccolo oraz nakładki wykupione. Teraz sieję i zbieram GT chyba jednak na skrzynki bonusowe. Na noc dam wspiegę z alchemikiem oraz maską Tiki bo mi brakuje wypadajek a nie chcę zużywać sp. Powinienem uzbierać do wtorku
     
  13. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Ciekawą lekturą wyjaśniającą, co stanowi podstawę parady zorganizowanej przez Królową jest opis w misji.:)
    Otóż, to słodycze (z bananów) mają najczęściej wpadać nam do koszyczków - reszta, to tylko dodatki.:D

    [​IMG]
     
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Minęła ponad doba eventu i 766/1550 w 2-gim zadaniu - to dobrze czy źle:pxD;)???
     
  15. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Misja skończona, połapane łakocie i talary
    [​IMG]

    Co nieco wykupione:
    [​IMG]

    Najlepszy wynik to były 24 talary, ale trafił się też przejazd zerowy.

    4 Piccolo dały: Uczeń Ingrid, Magiczne drzewo, Kijek pogo i Chomiczą -.-
     
    Ostatnie edytowanie: 12 listopada 2021
  16. wieśniak2

    wieśniak2 Stały bywalec

    co posiać, żeby leciało więcej wypadajek, bo coś mam ich jak na lekarstwo. Dodam, że nie mam za wiele SN....jeśli z SN to tylko na dużych polach
     
  17. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Na noc posiej warzywa jak najdłużej rosnące z Maską Tiki.

    U mnie marność nad marnościami:(. zaczęłam z kilku godzinnym poślizgiem a dziś
    zapomniałam o cmj przy zbiorach:oops: - skleroza nie boli, ponoć:wuerg:. Tak więc nie ruszyłam jeszcze
    z miejsca a inni już mają pnącze. Koło też odmawia współpracy:mad:.:cry::cry::cry:
     
  18. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Na wyspach najlepiej warzywa z maską tiki i alchemikiem, oczywiście na małych polach.:)
     
  19. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Może na noc długorosnące warzywa z Maską Tiki, Maścią leczniczą i Esencją wiedzy
     
  20. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    pnącze zdobyte,54 rozegrane gry,zgarniete na tą chwile Piccolo 8) a co dalej ..to zobaczymy na ile postara sie królowa ;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.