Opinie Królowa Karnawału III

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 10 listopada 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    To co źle robisz?
    Nie siejesz, czy wypadajek na głównej łące szukasz? :eek:
     
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Iście szatańska liczba:pxD:cry:xD

    Zbiór o 1 albo rano.
     
  3. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Kręciłam zamiast oddać do misji :oops::sleepy::cry:
     
  4. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    To teraz zacznij oddawać do misji. Nie jest jeszcze za późno. To dopiero początek eventu :)
    Będzie dobrze :)
     
  5. ewanta

    ewanta Komandor forum

    ja też :cry:
     
  6. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    ja tak samo, ale co tam, przecież jutro też jest dzień i jutro nadrobimy i oddamy do misji :) jeszcze ponad 119 godzin :)
    dzisiejszy dzień kończę z 14 rozegranymi przejazdami i na stanie 198 talarków .....2 zabrakło na piccolo, a już mi się oczy świeciły xD:cry:.....za godzinkę mam jeszcze zbiór, ale to już oddam do misji xDxD

    dodam, że zaczęłam event z opóźnieniem, bo dopiero o 18ej wróciłam z pracy , także nie ma co się martwić :)
     
  7. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    W tym evencie jest do zdobycia 5 ulepszeń, 3 za rozegrane gierki, 2 - ze sklepu eventowego za 100 GT od sztuki;)
    U mnie brak wypadajek 230 sztuk do ukończenia 4 srebrnej misji, roślinki 18260 z naddatkiem:p, więc jeszcze będę miała z czego ukręcić:music:
     
  8. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    witam gałązka odpalona:) nakładki kupione i jedna skrzynka czyli 2 wystawione;)idę spać bo jutro do pracy:eek:
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Zbiór rano i wtedy też będzie jedno zadanie srebrne zrobione w misji:sleepy:
     
  10. 53klasa

    53klasa Stary wyjadacz

    A ja dopiero zaczynam xD. Byłam zajęta cały dzień realną rodzinką;). Nawet nie mam szans was dogonić.
     
  11. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Tak się zastanawiam czy robić ostatnią srebrną...strasznie dużo/460/ koszyków do oddania...40 gierek już rozegrałem ,rośliny mam w nadmiarze ponad 4000...chyba te 10 koszyków z młyna dokręcę.;)

    Zmieniłam jedno słówko. Użyte przez Ciebie jest uważane za wulgaryzm;)
    MOD_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 12 listopada 2021
  12. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    witajcie :)

    nazbierałam na piccolo :) wyrósł nieumarły skarb ...
     
  13. =Repez-

    =Repez- Generał forum

    Pomalutku nadrabiam te wypadajki,ale idzie dobrze
     
  14. basia_z_

    basia_z_ Weteran forum

    Pnącze wisi, misja skończona. Przeliczyłam i wyszło mi że w misji trzeba na koszyki mniej rośliny i wypadalców niż w młynie więc zrobiłam całą. Teraz jeszcze posieję roślinki pozbieram koszyków i coś tam w młynie ukręcę. Trzeba tą fałszywą królową wykorzystać na maxa:)
     
  15. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Nazbierałam koszyczków, poszłam z wizytą do królowej, a to nie królowa tylko małpa, nie rzuciła ani jednym talarkiem.:mad:>:(
    Ja się tak nie bawię, losowość losowością, ale zero to jednak tu nie pasuje.8)
    Mam nadzieję, że to pierwszy i ostatni raz było.-.-
     
  16. =Repez-

    =Repez- Generał forum

    U mnie ta losowość pokazała się wczoraj przy wypadajkach
     
  17. AngelGina

    AngelGina Ambasador forum

    Dzień dobry :)
    A ja całkiem zapomniałam o wcześniejszym starcie eventu, na dodatek spóźniłam się na tradycyjny start, więc rozsada dopiero około 15-stej była :eek:, w międzyczasie miałam wyjście, więc roślinki sobie gniły ;), tak to mój początek był nieogarnięty ;)
    Mimo tych przeszkód wykonałam dwa całe zadania z misji i nazbierałam od królowej małpy na jedno Piccolo, chociaż hojnością ona nie grzeszy :p, jeszcze 4 talarki zostały, może jakoś pociągniemy ten wózek :D
    Na teraz 18/50 gier.
     
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    2 zadanie srebrne napoczęte i 200/1550 (robię najpierw tylko kampanie srebrne), rekiny zebrane, chomiki tylko na głównej farmie wystawione, bo dopiero za 2h zbiór gruszy. Potem drzewa zostaną tylko na leśnej:p;)

    Królowa sypie u mnie talarami dość marnie, więc proszę Cię, o Wielka Małpini (małpa + Houdini) rzucaj ich więcejxD:cry:xD Super papu, super nawozu, SNZ i sianogroszy z resztą też;) Brak turbo nawozu jakoś przeboleję8)

    EDIT (dla niewtajemniczonych) : Houdini był też wielkim specem od ucieczek. Jak nasza KrólowaxD:cry:xD
     
    Ostatnie edytowanie: 12 listopada 2021
  19. e-MK-a

    e-MK-a Okazjonalny autor

    Mnie się jeszcze nie zdarzyło zero, ale faktycznie duży rozrzut, od kilku do kilkudziesięciu.
     
  20. AngelGina

    AngelGina Ambasador forum

    U mnie najmniej trafiło się 3, a najwięcej 21 (to tylko raz tak królowej się rzuciło ;))
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.