Opinie Królowa Karnawału III

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 10 listopada 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    witajcie :)

    U mnie 100 rozegranych gier, kupiłam 2 ulepszenia silosa, 3 piccolo i póki co 4 TSy z potencjalnymi wyrakami ;)
    Wypadajek mam jeszcze ponad 600 więc sieję eventówkę. Mam chrapkę jeszcze na 1 TS i skrzynie z bonusami. Zobaczymy ile talarków wpadnie ;)
     
  2. saktura

    saktura Mieszkaniec forum

    107 gier średnia 11,08. Jeszcze sieję zobaczymy na co uda się uzbierać. Badyl jest na 20 gier - blokują mnie tylko wypadajki, najwyżej podleję kropelkami.
     
  3. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    U mnie ze skrzyń : kumpel niedźwiedzia, cylinder, uczeń Ingrid i chomicza muchołapka.
    Jak widać florenowiiec i dyniowy omijają moją farmę szerokim łukiem od samego początku.
    108 gierek zrobione a średnia 11,8 na grę. Róża rośnie a koszyczków na chwilę obecną brak.
     
  4. amelusia123456789

    amelusia123456789 Forumowy żółtodziób

    kupilam jedno skrzynke a wyswietlilo sie ze so wysprzedane wszystkie trzy
     
  5. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Przyznam, że nie rozumiem jak można gromadzić w stodole itemy z Piccolo. One są z "+" i ich zdjęcie z pola powoduje utratę bonusów. Po "wykluciu" się muszą zostać bo inaczej kicha. Chyba, że pochodzą z innych skrzyń np. z Dżina (to te w bonusach zakupowych) - wtedy to inna bajka. Możesz mi wytłumaczyć?
     
  6. bona53

    bona53 Mistrz forum

    Tu przyznaje tobie racje , wystawionej skrzyni i uzyskanego z niej bonusa nie zdejmiesz bo wszystko stracisz.
     
  7. [Czereśniak]

    [Czereśniak] Naśladowca mistrzów

    Nie otrzymałem Picccolo z minigier,
     
    basia_z_, PoloMit oraz krasnoludek10 lubią to.
  8. bona53

    bona53 Mistrz forum

    Przeloguj się.
     
  9. bunny132

    bunny132 Ambasador forum

    a z zagadkowej zagrody"zambezi: wypadły wyraki i dwa razy papuzie gniazdo :inlove::inlove::inlove::inlove:xDxDxDxD
     
  10. [Czereśniak]

    [Czereśniak] Naśladowca mistrzów

    nie pomogło, mam tylko te kupione za talary
     
    basia_z_, PoloMit oraz krasnoludek10 lubią to.
  11. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Witajcie.
    Od wczoraj ok. 17 nie miałam internetu (jak cały Szczecin i Stargard u mojego operatora), a więc nici z neonowych zagród.
    Poza tym udało się zdobyć wszystko co chciałam, więc event uznaję za udany :)
    Coś jeszcze może zgarnę ;)
     
  12. .elom.

    .elom. Ekspert forum

    Co daje genialny wielozadaniowiec + z Pikolo? Cud że w tym bałaganie tabeli itemów znalazłem-----daje 60 % pd/ 2 godziny.
     
    Ostatnie edytowanie: 15 listopada 2021
  13. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

  14. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    [​IMG]

    rozegrałam 91 gier do tego co widać wykupiłam jeszcze 3 zagadkowe ale wyraków nadal brak same węgorze wyskoczyły 2x pomarańczowe 1x żółte ,teraz zbieram na skrzynki bonusowe bo królowa zrobiła się szczodra po tygodniu skąpstwa :D
     
  15. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    Opryskiwacza nie da się (chyba) zebrać kombajnem, podobnie ja Kosiarza Trawy. Ja na wszelki wypadek wystawiam skrzyneczki w ogrodzie ozdobnym i te z "+" zbieram na życzenie, w odpowiednim momencie. Dlatego taki Prezent Dyniowy, Kosiarz Trawy i najprawdopodobniej Opryskiwacz, mimo iż fizycznie nie są w stodole/pasku, to jednak zbiera się ich potęga ;)
    Nie miałam dzisiaj czasu, więc zebrałam przekwitniętą wspięgę po 24 godzinach rośnięcia i tak zakończyłam w zasadzie event.
    Zgarnęłam Piccolo, skrzyneczki z bonusami (chociaż ostatnio otwarcie 8 szt. dało bonusy TPD/PD i 2 x 100% do zwierzaków- o bonusach roślinnych można sobie pomarzyć), jedne potencjalne wyraki no i, oczywiście, ulepszenia silosa. Przybyło mi sporo SG, SP, SN. Z Piccolo wyskoczyły kwieciste, cylinder, chomicza i nieumarły - miły evencik :)
    Pozdrawiam wszystkich :)
     
  16. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    .elom. - Twój post z samym cytatem usunęłam.

    Najlepiej i najprościej napisać zgłoszenie do Pomocy Technicznej. Na forum skrzynki nie znajdziemy.

    Do uzbierania mam jeszcze 450 gwiezdnych talarów, żeby zrealizować zakupowe plany. Nie wiem, czy się to uda.
     
    basia_z_, PoloMit oraz krasnoludek10 lubią to.
  17. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Postaram się wyjaśnić :) albo raczej rozwinąć treść co między wersami ukryta i której czytelnik czasem nie doczyta :music:;)
    Itemów w stodole zgromadzić się nie da
    zwłaszcza tych o których rozmawiamy teraz
    lecz można w ogrodach ,,gromadzić,, je sobie
    i to bardzo łatwo - wystarczy nie zbierać .
    Tak bonus ,,przechować,, można i latami
    lecz ja aż tak długo raczej nie zamierzam
    a co zaś się tyczy stodoły - z wrotami
    no to w niej się przecież przechowuje zwierza .
    Kiedy tej zwierzyny wpadną tam tysiące
    niemal wszystkie naraz -dosłownie co chwilę
    wtedy mogą wrota znaleźć się na łące
    bo która stodoła pomieści aż tylexD:cry:xD
     
    Ostatnie edytowanie: 15 listopada 2021
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Półmetek do pnącza był po południu, zbiór za godzinę i lecimy dalej:p Ale okropnie martwię się o kosze i badyla, bo jestem dopiero na czwartym zadaniu i kampanii srebrnej ze stanem 2921/7500 róż i 460 koszy, ale zostało na razie ich tylko 31. Dobrze, że jutro pobudka na 8, bo od tej pory mam zdalne zajęcia:D
     
    basia_z_, PoloMit oraz Aisha1969 lubią to.
  19. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    Mi mógłby wpaść cylinder iluzjonisty albo bukiet kwiatów, w miarę często mi to wypada i uważam je za jedne z lepszych nagród z picolo :p
     
    basia_z_, PoloMit oraz krasnoludek10 lubią to.
  20. dotas

    dotas Stały bywalec

    U mnie z piccolo: cylinder iluzjonisty, kwieciste melodie, wieczne poszukiwanie skarbów i chomicza muchołapka.
    86 gier za mną. Zbieram TS (na razie na stanie 2). Może w końcu trafią się wyraki albo papuzie. Ale wystawiać będę dopiero po evencie.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.