Opinie Królowa Karnawału III

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 10 listopada 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Bunia po raz kolejny rzuca przepysznymi słodyczami! Dołącz do zabawy i złap tyle łakoci, ile zdołasz!

    królowa.PNG

    [​IMG]
    Czwartek, 11.11.2021, godz. 11:11

    [​IMG]
    Wtorek, 16.11.2021, godz. 22:00


    [​IMG]


    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    Ostatnie edytowanie: 10 listopada 2021
  2. tabeh

    tabeh Zaawansowany

    Lubie ten event :) Jak zawsze robie

    Pierwsza?
     
  3. gosiunia007

    gosiunia007 Wyjątkowy talent

    No cóż robimy. :p
     
  4. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam :)

    wyliczyłam misje,zrobienie tylko srebrnego wychodzi:13550 roślina,810 wypadalców i zdobywamy do gry 50 szt koszyczków czyli tyle aby zdobyć pnącze,reszta to juz nadwyzka 8)
     
  5. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    jak nie pomyłka to zaczyna się 11.11 i o godzinie 11,11
     
  6. grazyna19547070

    grazyna19547070 Naśladowca mistrzów

    na 50 gier potrzeba16250 rośliny i 950 wypadajek,trzeba robić,
     
  7. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Witam. Nietypowa godzina rozpoczęcia eventu 11.11 muszę zapamiętać. Robię jak zawsze,a co z tego wyniknie to się okaże po wydarzeniu. Najbardziej mi zależy na PD i SP. Pozdrawiam.
     
  8. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Pnącze hm interesujące tylko te plus 1 dla warsztatów i to mrocznych innych to ja nie wystawiam

    czyli
    35 gier złapać ulepszenia i tysiąc talarów na zakupy i po sprawie ;)

    No ciekawe jak często i ile tych talarów będzie rzucać na lewo i prawo


    ***
    no właśnie takie nietypowy czas rozpoczęcia to czemu nie zakończenia np 22:22 xD
     
  9. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    godzina jest dostosowana do realnego swiata...fasching czyli karnawal zawsze zaczyna sie u sasiadow 11 listopada o godz.11.11
     
  10. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Mam nadzieję, że Królowa będzie Królową i hojnie sypnie talarkami:D Ze sklepiku chcę wyjąć ulepszenia silosu i skrzynki piccolo, a to 800 GT. Skrzynki neonowych zagród też się do mnie ładnie uśmiechają, ale to już chyba za wysokie progixD
     
  11. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    Lubie krolowa, zawsze cos tam wpada do koszyczka :)

    Nie zrobie duzo, ale z checia sie pobawie i zbiore ile sie da :)

    Pnacze mnie nie interesuje a o talarach wole nie myslec, bo moze na nic nie starczyc :)
     
  12. Flipkowo

    Flipkowo Naśladowca mistrzów

    Witam! Ja wyliczyłam, że do misji potrzeba 15425 romantycznej róży i 960 koszyków
     
  13. Marcinwin

    Marcinwin Ekspert forum

    Drodzy koledzy i koleżanki, co najlepiej posadzić pod wypadajki ?
     
    Marzenakruczek, 6elka4 oraz PoloMit lubią to.
  14. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Na małych polach to co rośnie najdłużej.Menażerie, manufaktury, ogrody dendrologiczne jak masz.
     
  15. marnyfarmer

    marnyfarmer Okazjonalny autor

    Event fajny ale dużo trzeba burzyć >:(>:(>:(
     
  16. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Czego się nie robi dla KrólowejxD:cry:
    U mnie ostanie się tylko 1 menażeria z wyrakami, reszta to pola, pola, aż po horyzont:D
     
  17. siersciuch69

    siersciuch69 Czeladnik forum

    tak właśnie. Najgorsze to burzenie, ale cieszę się że można nadrobić banany, których mi ciągle brakuje po tak długiej rozłące z grą :D
     
  18. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    to teraz podsumowanie:
    1. sianie rośliny na polach :15925 rośliny i 931 wypadalców i krecenie w młynie :p -- na 49 koszyczków bo 1szt dostajemy w prezencie :p :p
    2. misja: tylko srebnra : 13550 rośliny i 810 wypadalców i mamy 50 szt koszykow dla królowej + 1 szt przy starcie eventu

    EDIT:

    robiąc całą misje w spółdzielni wychodzi:15425 rośliny ,960 wypadalców i mamy 65 koszyczków na grę :) + oczywiście 1 szt dodatkowo przy starcie eventu

    teraz niech kazdy zdecyduje co mu sie lepiej opłaca 8)
     
    Ostatnie edytowanie: 10 listopada 2021
  19. Pientaszek6

    Pientaszek6 Okazjonalny autor

    ja robię misje i pnącze moje,pozdrawiam
     
  20. tajger1212

    tajger1212 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Oczywiście robię fajne nagrody, a że słodycze uwielbiam [wszystko co niezdrowe zawsze smakuje najlepiej] to koszyczek ooooo i ciut ciut jeszcze, tak wysoko będę podnosiła żeby tych słodkości nałapać.
    Wszystkim robiącym dobrej zabawy i dużej ilości zdobytych talarków życzę.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.