Opinie Królowa Karnawału II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 10 lutego 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    Rob najpierw srebrne trzeba duzo roslinki ale i wiecej koszykow jest a do pnacza potrzeba tylko 50 gierek.
     
    Honorat. i krasnoludek10 lubią to.
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dzięki za radę;)
     
    nikolabln lubi to.
  3. kamder

    kamder Hrabia forum

    Pnącze zawisło :)
    [​IMG]
    Szkoda, że nie ma żadnego bonusu za wyłapanie wszystkich rzeczy - przynajmniej dałoby motywację do łapania ;).
     
    Honorat. i krasnoludek10 lubią to.
  4. dotas

    dotas Stały bywalec

    A mi brakuje koszyków.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dzisiaj niestety już nie wyślę, ale postaram się jutro:) Poza tym dziwne, że masz 226 poziom na farmie, więc na wyspie pewnie też dość spory i niedobór koszykówo_O
     
  6. dotas

    dotas Stały bywalec

    Zawsze mam problem z wypadajkami. Bo z racji braku czasu i dostępu (12 godzin poza domem). Sieję zawsze roślinkę. A potem istnieje problem z wypadajkami.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A siejesz najdłuższe roślinki na start:)?? Masz dużo SN??? Jeśli tak, to myślę, że dobrym rozwiązaniem byłoby sadzenie na Super Polach z wodą, qpą, SN i SNZ, oczywiście wcześniej odpalając białą niewinność i kerststol (czy jakoś tak, nigdy nie pamiętam tej wyrafinowanej nazwy) na start a jak skończą działanie, to uruchamianie ich ponownie i tak aż do czasu wysiania badyla (na pewno będzie to szybsze), ale to tylko jak masz duże zapasy SN:) W przeciwnym razie pozostaje dostosowanie tak siania, że wtedy kiedy masz więcej czasu siejesz na wylotki, a kiedy mniej to siejesz badyla;)


    PS. Za każdym razem odpalaj również chutney marchwiowo - jabłkowy z babeczką Pinkie Pie (ale w 1 przypadku użyj ją dopiero jak uruchomisz wszystkie produkty).
     
    Honorat. lubi to.
  8. grania.

    grania. Wyjątkowy talent

    68 gierek rozegranych i wystarczy - koszyków tyle co z misji. Dalej nie kręcę - jutro szara codzienność w pracy i mało czasu. trzymam kciuki za dalej walczących. A przy okazji .gra chodziła nawet dość płynnie i sporo można było nałapać
     
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Słodkie zwątpienie za mną, teraz zastanawiam się co to znaczy słodko zwątpić.:pxD

    [​IMG]
    66 gier rozegranych, pnącze wisi, koszyki tylko z ewentówki, zostało jeszcze 50 godzin z Królową.:)
     
  10. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    Całość skończona
    [​IMG]
     
  11. majka47

    majka47 Analityk forum

    Skończone.Słodkich Walentynek!
     
  12. orkiszowiec

    orkiszowiec Baron forum

    Zgodzę się, że to już nie królowa, nawet nie księżniczka tylko zwykła hrabianka.
    Zrobiłem sobie porównanie z rokiem poprzednim.
    Poziom nagród podobny, ale zmieniła się mechanika - zmalała ilość jazd.
    PD/TPD wyższe, bo przez rok awansowałem, SG niby wyższe, ale wzrost inflacji?
    Królowa 2020
    średnia na 1 kurs
    (300 kursów)
    średnia na 1 kurs
    (60 kursów)
    Królowa 2021
    250 PD * poziom
    21 817
    304 750
    250 PD * poziom
    50 SG * poziom
    7 953
    96 408
    50 SG * poziom
    50 TPD * poziom
    58 625
    362 267
    50 TPD * poziom
    SP
    1,7
    1,7
    SP
    SN
    4,8
    3,3
    SN
    SNZ
    1,6
    3,3
    SNZ
    TNZ
    1,8
    1,5
    TNZ
    ZB
    0,6
    0,4
    ZB
    gwiazdka
    -
    0,6
    ekskl. perfumy
    FM
    -
    0,8
    FM
    skrzynia koła fortuny III
    -
    0,3
    skrzynia koła fortuny III
    skrzynia wesołych zw.
    -
    0,2
    skrzynia farmerska VI
    skrzynia zwariowanych
    -
    0,1
    skrzynia zwariowanych
    Legendarny kiedyś ewent zmienił się w zwykły, do odhaczenia (pnącze i koniec).
     
    Ostatnie edytowanie: 15 lutego 2021
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jeeeeeej:D!!! Wyrobię się z końcem misji i jeszcze będę miał nadmiar koszyków słodkości (wylotek):D!!! Zostały mi tylko ostatnia kampania w 3 zadaniu i 2 ostatnie w 4 zadaniu:p;) Dziękuję wszystkim bardzo za rady:inlove:


    Zbiór za 3 h 15 min.
     
  14. kit6kat

    kit6kat Okazjonalny autor

    15 koszyczków brakuje do pnącza, z ostatniego zbioru wypadły 3 to kpina :( a już się cieszyłam, że jakieś pnącze będzie....
     
    KsiądzxD, krasnoludek10 oraz Anetta41 lubią to.
  15. mania4691

    mania4691 Naśladowca mistrzów

    Nie narzekam na krolową,choć były bardziej suto sypane dobroci do koszyczka.No cóż bierzemy to co można wziąść.
     
  16. mojahacjenda54

    mojahacjenda54 Czeladnik forum

    zrobilam 77 jazd z koszyczkiem ale to juz nie krolowa ale tylko jej dworka..szkoda slow
     
  17. agatarolnik64

    agatarolnik64 Koneser forum

    Jestem na finiszu , jeszcze 8 koszyków i będzie pnącze , chociaż niestety trzeba było wychlapać sporo SN , tym razem real wziął górę nad farmą (kilkudniowy pobyt w szpitalu ) miałam odpuścić ale jak się widzi światełko w tunelu i odzywa się lekko żyłka hazardzisty xD to chce się dotrzeć do końca , zadań w spółdzielni prawie nie ruszyłam , życzę miłego wieczoru wszystkim :)
     
    krasnoludek10, KsiądzxD oraz nikolabln lubią to.
  18. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    U mnie pnącze już jest i nawet sporo gier na plusie :)
     
    krasnoludek10 i KsiądzxD lubią to.
  19. tomash_21

    tomash_21 Aktywny autor

    Siemka wszystkim.
    Ja dopiero dzisiaj przysiadłem do gierek. Na razie 80 przejazdów za mną i jeszcze ze 2 będą przed 22. Udało się nazbierać prawie 30 mln TPD, około 3 mln SG i prawie 25 mln PD. Nie liczyłem ile za cukierasy wpadnie,ale wyjdą jakieś grosze :). Nie narzekam chociaż obecna pomagierka królowej może jej tylko buty czyścić :/
    Kibicuje walczącym o dojście chociaż do pnącza
     
    krasnoludek10 i KsiądzxD lubią to.
  20. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Gratki :D u mnie też dzisiaj koniec ;)
    [​IMG]
     
    krasnoludek10 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.