Opinie Królowa Karnawału II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 10 lutego 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    U mnie na kliencie ruszyła z kopyta. Przy ustawieniach najlepszej grafiki, mam wrażenie, że trochę wolniej rzuca dobrami i się mogę zastanowić co chce złapać. xD
     
    krasnoludek10 lubi to.
  2. abask

    abask Komandor forum

    Ledwo ruszyła, zrobiłam 1 przejazd i wisi... Nawet nie mogę zamknąć okna ze zdobyczami :( ( Na kliencie bo Unit u mnie wcale się nie odpala)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  3. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    Byle czym sypie ;-P
     
    krasnoludek10 lubi to.
  4. kizi_mizi

    kizi_mizi Zaawansowany

    Ok, skończyłam. Pnącze zdobyte, jakie jest takie jest ale kolejny event zakończony.
     
    kalinamala i krasnoludek10 lubią to.
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Sypie głównie PD a to mi się podoba, bo zdecydowanie sprawniej przejdę wiele poziomów w krótkim czasie, wskutek czego szybciej dojdę do grykixDxDxD

    Stan misji - jedno całe zadanie na cztery, zbiór za 4h - chyba nie będę spał po nocachxD:cry:xD
     
    nikolabln lubi to.
  6. ezzsnowyy

    ezzsnowyy Czeladnik forum

    Witam , gdzie mogę sadzić eventowke , na plantacji nie pokazuje mi jej >:(
     
    krasnoludek10 lubi to.
  7. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Siejemy na plantacji, na wyspie - romantyczną różę.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  8. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Chyba nauczę się szczekać i odszczekam to co wcześniej pisałam...
    Jeśli chodzi o prezenty, to tym razem całkiem mi się ta Bunia podoba, koszyki napełnia całkiem przyzwoicie i w miarę płynnie chodzi (obym nie napisała tego w złą godzinę:p) Jedyne czego żałuję, to że jest na wyspie i koszyki trzeba kręcić, w pierwszej edycji koszyki leciały z zagród i 1 koszyk to 1 rejs z królową, no i przelicznik słodyczy był znacznie lepszy, ale to już raczej nie wróci...:)
     
    Ostatnie edytowanie: 13 lutego 2021
  9. ezzsnowyy

    ezzsnowyy Czeladnik forum

    Plantacja na wyspie to jest pierwsze pole które dostaje się po odblokowaniu Wyspy?
     
    krasnoludek10 lubi to.
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie trzeba kręcić koszyków:) Wystarczy zrobić misję;)
     
    Majeczka13 i marmlada lubią to.
  11. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Tak wiem, misje już zrobiłam ale chciałabym jeszcze pobiegać z koszykiem , więc muszę kręcić, w 1 edycji chodziło się do królowej z koszykiem-wypadajką, więc możliwości były dużo większe :)
     
    KsiądzxD i krasnoludek10 lubią to.
  12. aagajkowska

    aagajkowska Młodszy ekspert

    Pnącze zdobyte :) Bawimy się dalej. Wszystkim grającym życzę powodzenia w bieganiu z koszyczkiem:)
     
    krasnoludek10 i KsiądzxD lubią to.
  13. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Po przejściu na wyspę zobaczymy:

    [​IMG]
     
    iza_79 i krasnoludek10 lubią to.
  14. Majeczka13

    Majeczka13 Chodząca legenda forum

    U mnie Bunia też się spisała. Dobroci nałapałam mnóstwo. Zaczynałam od misji bo bardziej się opłaca i koszyczków sporo. Pnącze wisi. Powodzenia.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  15. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    Pnącze wisi,za 3 godziny zakończę spółdzielnię. Potem już tylko siew na dodatkowe bieganie.Bunia u mnie spisuje się bardzo dobrze,różne dobra dostałam i mnóstwo skrzynek. Zależy mi na farmarkach ale 3 to najwięcej ile mogłam zdobyć w jednym przejeździe.Powodzenia.
     
    kalinamala i krasnoludek10 lubią to.
  16. magros

    magros Nadzorca forum

    Pnacze wisi roslin duzo ale brak koszykow dzis jeszcze sieje roze a jutro dlugorosnace na koszyki zobacze co dac na noc
     
    krasnoludek10 lubi to.
  17. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    pnącze zdobyte
    [​IMG]
    zabawa trwa dalej :)
     
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Czuję, że będzie u mnie kłopot z pnączem, bo mam dopiero 1 644 romantyczne róże z 8 990 potrzebnych (w 1 zadaniu mam zrobione wszystkie 3 kampanie i w innych też chciałem, chyba niepotrzebnie rwałem się z motyką na słońce), koło ani skrzynie bonusów nie chcą współpracować (także szykuje się chyba cały szereg nieprzespanych nocy albo nocy z pobudkami na zbiory8)) a koszyków mam już 260 z 432-.-
     
  19. alexander56

    alexander56 Generał forum

    ja na królowa raczej nie narzekam bo i co mi to da , dotad rozegrałem 69 gierek koszyki napełniane zazwyczaj na maxa . miłego dnia i udanych walentynek farmerzy ;):D
     
    nikolabln i krasnoludek10 lubią to.
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    2 całe zadania na 4 zrobione - ciekawe czy się wyrobię:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.