Opinie Królowa Karnawału 2024

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 14 lutego 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Nastał czas karnawału! Pomóż zwierzętom udekorować karnawałowy wóz w samą porę na wielką paradę! Dołącz do zabawy i zdobądź jak najwięcej słodkości!

    news (2).png

    [​IMG]
    Czwartek, 15.02.2024, godz. 14:00

    [​IMG]
    Środa, 21.02.2024, godz. 22:00

    [​IMG]

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    hiacynta lubi to.
  2. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    E no słabiutko
    pnącze które będzie wisieć dla ozdoby :sleepy: no tyle że ładniutkie

    ze sklepiku to mnie interesuje ligustr pospolity , muflony i lori ale czy królowa aż tyle rzuci talarami
    jakoś nie ufam jej wysokości ;)xD

    na szybko policzone
    by zgarnąć tylko pnącze 50 gier , na skróty czyli same srebrne zadania z misji
    do wysiania 24850 romantycznej róży to na wszystkich łąkach wyspy
    i 1050 koszyków wylotka też że wszystkich wyspowych łąk

    muszę przemyśleć po co mi to [​IMG]
     
  3. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Ja odpuszczam, szkoda ściągać małpy i inne dopalacze.
     
  4. Tiger_Lily

    Tiger_Lily Forum Pro

    Pnącze mnie w ogóle nie interesuje, jeszcze żeby chociaż były jakieś TPD w nim...
    Ale! Event i tak robię xD

    Po moich wyliczeniach wychodzi, że koszyki lepiej zdobyć z misji.
    Na zrobienie całości potrzeba 60 kwiecistych koszyków, jeden dostajemy w gratisie, zostaje 59.

    Produkcja w młynie:
    - romantyczna róża = 59 x 500 = 29 500 szt.
    - koszyk słodkości = 59 x 21 = 1 239 szt.

    Misje (całość):

    - romantyczna róża = 27 250 szt.
    - koszyk słodkości = 1270 szt.

    Za całość misji możemy dostać 65 kwiecistych koszyków. 59 jest już za zrobienie srebrnej kampanii w 4 zadaniu.
    Jeśli pominiemy dwa ostatnie zadania, to do zakończenia zadań eventowych potrzebujemy:

    Misje (bez złota i diamentu z 4 zadania):
    - romantyczna róża = 27 250 szt. - 900 = 26 350 szt.
    - koszyk słodkości = 1270 szt. - 70 = 1 200 szt.

    Mam nadzieję, że uda mi się skończyć całość bez ruszania wodospadów :)
     
  5. Matisiek200

    Matisiek200 Zaawansowany

    Event zrobię dla samego wykupienia ciekawych zagród za talarki, chociaż jeszcze są pnącza poprzednie do kupienia hmmmm muszę się zastanowić. Pnącze z tego eventu takie sobie jako dodatek się zgarnie. Na wodospadach mam praktycznie postawione same drzewa, a ruszać ich nie chcę więc na dwóch polach muszę dać radę. Powodzenia! :inlove:
     
  6. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    jak dla mnie,,królowa super:inlove::3 drzewa,których nie mam a są do zdobycia
     
  7. rysio

    rysio Ambasador forum

    czy po ukonczeniu 60 minigier, dalsza gra i zbieranie prezentow od Krolowej jest mozliwe?
     
  8. AladdinSane

    AladdinSane Półbóstwo forum

    słabiutko...

    nie, bo....

    * demolka całej Baha
    * pilnowanie wypadajek
    * nagrody sobie takie
    * stare itemy i pnącza już mam...
    * ...nagrody ze sklepiku też
    * piccolo? - trudno - raptem 1 skrzynka (w hodowlanym 2)

    jeśli pnącze to przygrywka do 1 sek. warsztatów, to jeszcze daleeeka droga
    jak kiedyś wprowadzą opryska dla warsztatów z wypadalnością z piccolo na poziomie florenowca....
    to zanim się uzbierają....:sleepy::sleepy:

    czy ktoś podejrzewał, że pnącze wielkanocne z 2012 !! będzie pomocne w 1 sek. zwierzu 12 lat później !!!!

    ale pas...

    powodzenia w łapaniu prezentów

    hodowlany event już na tak
    jeśli w niedzielę będzie zniżka na hodowlę to łącznie potrzeba 460 SP
    - te, które są w domu uciech od ostatniej obniżki
    i sporo kolorowych i produktów - już rynek nerwowo zareagował
    o_Oo_O
     
    Ostatnie edytowanie: 14 lutego 2024
  9. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Tak, aż do znudzenia. Przynajmniej do tej pory tak było.
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A ja chyba zobaczę ile mi wypadnie z karnegii wylotek i jak będzie się ładować gra:p Bo jak tak jak teraz, że się ładuje dość długo, to chyba podziękuję8) Poletek mam sporo do wykorzystania.
     
  11. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    wykorzystujac wszystkie skracacze czasowe w okresie tego mini eventu...
    https://board-pl.farmerama.com/threads/szybsze-produkowanie-w-fabrykach.94549/
    kazda fabryka jest w 3h 33 min...
    ja pnacze wezme....
     
  12. marcinek74

    marcinek74 Baron forum

    Event Urodziny Farmeramy okazały się największym niewypałem w historii gry. Jak będzie z królową karnawału czy też zabawi się z nami .... Pnącze słabiutkie jak ten event może dla zabicia czasu zrobie event czas pokaże.
     
  13. rysio

    rysio Ambasador forum

    przyslowie mowi "co bylo a nie jest nie pisze sie w rejestr"
    w Farmeramie jest tyle novum na niekorzysc ze warto spytac
     
  14. WERONII

    WERONII Mieszkaniec forum

  15. Angel

    Angel Komisarz forum

    Nie robię, szkoda mi burzenia całej wyspy w zamian za pnącze, które nie jest dla mnie - nie jestem i nie będę fabrykantkąxD
    Nagrody do zdobycia w tym evencie niektóre fajne, jak darzymlecznia, topola pustynna czy jeszcze jedne lori by się przydały, ale odpuszczam i tak jeszcze kiedyś będą.;):p
    Niemniej życzę powodzenia robiącymxD
     
  16. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Burzenie Wyspy jest dla mnie dużo mniej traumatyczne niż burzenie Farmy, więc eventy na Bahamie bardzo mi pasują, mogłyby być częściej. Bez pnącza niewątpliwie można się obejść, w każdym razie teraz. Kto jednak wie w którą stronę gra się rozwinie? Może kiedyś to pnącze będzie na wagę złota? Skoro dają to biorę:)
    Co do Królowej. Zauważyłam, że nagrody dodatkowe są zwiększone - np. 2 SP czy 4 SN zamiast 1 szt. Zawsze się coś w koszyczek złapie przy okazji marszu po pnącze. Trochę mniej fajne mi się wydaje, że zwiększono liczbę potrzebnych roślin w stosunku do poprzedniej edycji, ale nadal do ogarnięcia "na piechotę" (tak przynajmniej mi wygląda na oko).
    No i sklepik. Jest w nim parę pewniaków - najnowsze zagrody i drzewa. Komu wcześniej się to nie udało, może zdobyć 2 pnącza z wcześniejszych edycji. Całkiem niezłe pnącza wydaje mi się...
    Oby tylko Królowa nie byłą małpą i szczodrze rzucała talarkami xD
     
  17. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Ja widzę piccolo i widzę nowe drzewka w sklepiku i kolejne lori, no i event odbywa się na wyspie, a tam nic szczególnego się u mnie nie dzieje, więc oczywiście będę robić :).
     
  18. TheiaBloom

    TheiaBloom Zaawansowany

    Z których lat są te poprzednie pnącza, bo obczaję sobie, czy może warto się o nie starać? :music:
     
  19. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Edycja z listopada 2021 i z lutego 2022:)
     
  20. TheiaBloom

    TheiaBloom Zaawansowany

    o dziękuję :inlove: event na pewno zrobię, bo jestem dość świeżym graczem i te pnącza wyglądają dla mnie o wiele bardziej zachęcająco, niż obecne! oby Królowa sypała dużą ilością talarów :music:
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.