Opinie Królowa karnawału 2024 II

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 27 czerwca 2024 o 09:09.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. hapsak89

    hapsak89 Forum Pro

    102 przejazdy za mną uff nie chce mi się więcej :p dobrze, że to taki krótki event xD Baha na powrót poukładana uff, ciężka orka. Przy okazji powystawiałam tajemniczości i wypadły mi kapibary i 3 longany:inlove::D:inlove:
     
  2. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    No proszę, proszę... aż się prosi o jakiś lepsiejszy rym :music:;)to może taki
    Niechaj wszyscy bogowie olimpijscy znają
    że Farmery nie gorzej od Nich wyciskają

    My z Mietką też robimy co możemy by naszym bogom w umiejętności owej dorównać xD:cry:xD
    [​IMG]
    i jak na tak krótką wizytę tośmy całkiem nieźle wycisnęły Jej Królewskość z onych dostatków, które ze sobą w karocy wozi :p
     
  3. pbkl

    pbkl Nadzorca forum

    Zakonczone plus kilka dodatkowych przejazdow :)
    Jestem zadowolona :)
    Wszystko dlatego, ze krolowa tym razem nie byla sknera - postanowilam zrobic calosc ;)
     
  4. TheiaBloom

    TheiaBloom Naśladowca mistrzów

    [​IMG]

    Moja Królowa też nie była małpą i pozwoliła na zakup wszystkich drzewek, kapibar, skrzyneczek i TSy również po kilka sztuk. Jeszcze ostatni zbiór eventówki i ostatnich 10 przejazdów. Podoba mi się taki szybki event i nawet mogłyby częściej się takie pojawiać :music:
     
  5. MiszkaM

    MiszkaM Koneser forum

    Wróciłam po urlopie wczoraj, dzięki dyniowym wysiałam komplet roślin na dwa eventy. Królowa dawała od 15 do 55 talarków. Sklepik przetrzebiony, wpadło też trochę SG. Dziękuję sąsiadom za prezenty.
     
  6. ola88888

    ola88888 Stary wyjadacz

    Ja teraz juz mam koniec :)
    Wszystkie drzewa kupilam, bo nie mialam i kapibary tez :)
    Warto bylo zuzyc tyle rzeczy :)
    Mi nowe rzeczy bardzo slabo wypadaja.

    Krolowa byla bardzo mila tym razem :)
     
  7. dora4370

    dora4370 Moguł forum

    [​IMG] Na tym skończyłam przygodę z królową . Ze sklepiku wykupiłam wszystko co chciałam a nawet więcej niż na początku zakładałam .Cieszą nowe drzewka , których nie miałam (longan i nyssa leśna ) a dwie zagrody żuków , które się wykluły to już całkowita pełnia szczęścia :inlove:
    [​IMG]
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Starczyło badyla na 22 gry, więc Królowa całkiem nieźle sypała talarkami (średnia wyniosła około 34,8 ). Idę się rozglądać w sklepiku co wziąć za te wyłowione 765 GT.


    EDIT: Padło na 10 skrzyń farmerskiego koła fortuny III, 7 skrzyń z farmerskim wyposażeniem oraz po 2 skrzynie bonusów i z farmerskimi bonusami I.
    Kurczaki pieczone, to mogłem jednak coś spróbować siać jak skończyłem latać z koszykami jakoś 21:20:oops::sleepy:
     
    Ostatnie edytowanie: 30 czerwca 2024 o 20:42
  9. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    107 koszyków wylatanych żuczka dała :) pa pa królowo tym razem byłaś nawet hojna :D
     
  10. grania.

    grania. Stary wyjadacz

    125 gierek zrobione . Mietka zaspokojona. Brakujące nowości uzupełnione. Królowa talarków dawała pomiędzy 15, a 60. W większości wypadków 30-35. Ile dokładnie zdobyłam - nie wiem, nie liczyłam. Ze sklepiku wszystkie drzewka i potencalne dzrzewka wzięta i kapibary. Pręgowce pominęłam, bo mam. I oprócz tego trochę różnych skrzynek. Ogólnie ewent wporzo, :)
     
  11. szary_ludzik

    szary_ludzik Wielki mistrz forum

    Pa, pa Królowo!
    Zapraszam ponownie!
    Ponad 60 przejazdów, drzewka i kapibara przygarnięta.
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja trochę żałuję, że głównie łaziłem po mieście, zajmowałem się szukaniem pracy i licencjatem (ech, te formalności8)) zamiast na farmie siedzieć, ale cóż... Następnym razem może będzie mi bardziej dane zbierać regularnie badyl, nawet jak Królową dadzą na tak krótki czas. Przynajmniej mam taką nadzieję;) Podsumowując, nie narzekam:) Zwłaszcza, że Królowa przeminęła znacznie szybciej ode mnie:p:D
     
  13. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    nie zdążyłem nawet roślinek rozsiać haha
     
  14. jakleci.bozena21

    jakleci.bozena21 Mieszkaniec forum

    485 talarkow przepadło bo w ostatniej chwili zebrane były i niestety zaczeło mulic i nie wykupione To juz reguła jak sie konczzy event to sa problemy wszyscy pogodzeni z losem nikomu nie przeszkadza musi wszystkich wywalic zeby była jakas reakcja a pojedyncze przypadki no coz kazdy ma głeboko w powazaniu Czesto na jednym kompie jest tak ze jedno konto działa ok a z drugim jest problem ale to juz reguła i nikt nie robi z tym nic proponuje sie zmiane przegladarek to rozumiem czasami ale nie cały czas te wymiany nikt sie nie liczy z naszym czasem ani ciezko zdobytymi badz kupionymi bonusami ktore tracimy czy jest szansa ze ta gra bedzie normalnie działała?
     
  15. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ja na spokojnie wysiałam, zrobiłam najpierw misję w spółdzielni i jeszcze ponad 20 koszyczków
    ukręciłam w młynie. Kapibary kupione a z tajemniczości niestety nic ciekawego nie "wyrosło"
    same stare zagrody w różnych wersjach. Kilka nowszych drzewek wyrosło i to na tyle.
    Jestem jednak mimo wszystko zadowolona bo nie było nerwówki - tylko burza na jakiś
    czas pozbawiła mnie neta ale zdążyłam ze wszystkim. Mam tylko jedną farmę i to mi wystarczy.
    Przecież to jest zabawa a nie biznes- wystarczająco przy niej nieraz stracę nerwów
    więc na własne życzenie nie zafunduję sobie dodatkowej jazdy bez trzymanki.
    Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
     
  16. d_anulka

    d_anulka Wyjątkowy talent

    Dla mnie karnawał w czerwcu udany. Wysiałam sporo więcej niż było potrzebne do zrobienia eventu, więc biegałam za królową z koszyczkiem przez 120 gierek :music:
    Z kupionych w sklepie tajemniczo-zagadkowych wykluły się kapibary (pośród licznych żółtych i pomarańczowych zagród). Jest nowa darzymlecznia, drzewo kukui i encephalartos woodi XXL. Drzewa zagadkowe lepiej się spisują niż zagrody:p
    Z paska postępu z tajemniczych wylągł się jeden żuczek. Z pikolo Magiczne drzewo. I jeszcze sporo pd, tpd, sg i różnych nawozów. Taki karnawał to ja mogę raz na kwartał obchodzić :D
     
  17. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Bardzo udany karnawał i ta temperatura+32* C jak w Rio de Janejro xDxDxD
     
  18. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Nowe drzewka, dwa żuki, PD z 9cioma zerami, 154 SP i inne fanty :D.
    Mniejszy wysiłek niż przy standardowych eventach, a nagrody lepsze :).
    Nie pojmuję jak można narzekać na ten event, a że trwał tak krótko ? To też plus, bo można zapełnić pola czym innym i nie trzeba pilnować zbiorów.