Opinie Królowa karnawału 2024 II

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 27 czerwca 2024 o 09:09.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    No i wykrakałem...po nocy słabo koszyczki wyleciały bo z trzech pól tylko 106;)
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Powtarzam się, ale tak mam, przy sobocie po robocie.;)xD


    [​IMG]

    Koszyczki z misji zgarnęłam, ale zostało trochę ewentówki, jak następne koszyczki się nazbierają to jeszcze trochę polatam.;)xD
     
  3. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Mało kto docenia, że królowa całkiem ładnie nam podciąga zielony pasek ;).
     
  4. dana7317

    dana7317 Mieszkaniec forum

    Kapibara ,,wyjeżdżona'' u Królowej i z tego happy ja :inlove:
    na oku jeszcze drzewka - więc sobie będę z orszakiem Miłościwej Karnawałowej Pani pomykać i każde cudeńko które w sklepiku jeszcze wyhaczę będę karmić lub podlewać z majestatyczną atencją ...
    Jak dla mnie event bajerancki i czuje ten bit karnawałowy :music:mimo żaru z nieba :p
    Nie stać mnie kupować tajemnicze sadzonki czy zagrody więc jak dają za ,,półdarmo''8) to biere i nie narzekam że muszę szybko siać
    Powodzonka i miłego dzionka:)

    P.s Ja doceniam, że zielony pasek się przesuwa;) :D:D:D
     
  5. grania.

    grania. Stary wyjadacz

    Kapibara w stodole xD, nowe drzewka kukui i nyssa też xD, tak więc zadowolonam, bo tego u mnie nie było. Jeszcze 20 gierek do końca lewej strony, ale chyba polatam do końca, bo troszkę SP, SN i farmarek też wlatuje. Fajny nie zobowiązujący i nie męczący ewent w którym można trochę dobra zdobyć.
     
  6. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ja wypociłam już całość, to co chciałam wykupione. Jestem zadowolona:)
    [​IMG]
     
  7. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Zakończone xD 61 zbiorów dało tyle talarków że wykupiłem to co planowałemxDxDxD pozostałe zbiory to super bonus i uzupełnienie stodoły;)
     
  8. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    Misja i dodatkowe przejazdy ,sklepik wykupiony .Piccolo tym razem zaszalało dając florenowca:)
     
  9. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Brawo ty!!!
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Koszyki lecą jak z cebra, ale badyl będzie problemem jak koło się nie spisze, bo do tej pory zrobiłem tylko 2 rozsiewyxD:cry:xD I dlatego nie przepadam za tak krótkimi eventami - zerowy margines błędu-.-


    EDIT: Pierwszy przejazd - 25 talarów. To chyba nawet w miarę dobrze.
    EDIT2: Bonusy omijają mnie szerokim łukiem, ale za to mam już po 3 sztuki itemów "Barista" i "Wykwintny szef kuchni":cry:xD:cry:
    EDIT3: Na 50 kręceń imprezowymi okrągłe ZERO bonusów, więc pasuję. Tak, w pasku też żadnych bonusów nie mam a skrzynie z imprezówkami nawet jeśli mam, to raczej za mało, aby coś konkretnego dostać.
     
    Ostatnie edytowanie: 29 czerwca 2024 o 13:57
  11. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Tak się katujesz na własne życzenie.:oops:
     
  12. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Po porannym zastoju/ chyba mój błąd/ z koszyczkami, teraz jest ok ....74 zbiory i jest szansa na wykupienie całego sklepuxD 2x wypadło po 70 talarów xD
     
  13. Makowiska

    Makowiska Młodszy ekspert

    Gratulacje, ja też lewą stronę zrobiłam. Ale jeszcze trochę polatam. Tylko wypadajek mało.
     
  14. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    I po [​IMG]

    piorunem [​IMG] gnałam by lizoków dużo dała xD

    jeszcze tak nie miałam lekko ponad dobę i po evencie [​IMG]
     
  15. twardy81

    twardy81 Aktywny autor

  16. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Wycisnęłam jak cytrynkę :inlove:;)xD

    [​IMG]

    Sklepik wykupiony :) nawet gwiazdki i banany :music:
     
  17. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Fajne nagrody. Mam zamiar zgarnąć wszystko ze sklepiku. Na razie wykonałam 84 gierki. Niby szybkie, ale trochę mnie znudziło, więc na razie przerwa :sleepy:. Musiałam sobie odpalić muzę z lat 80-90tych :music:co by nie zasnąć.

    W sumie to bananów i gwiazdek nie chcę :p.
     
    Ostatnie edytowanie: 29 czerwca 2024 o 19:27
  18. anna0089

    anna0089 Książę forum

    U mnie 30 gierk zrobionych. Na razie postawiłam na rośliny których mam sporo i zaraz zacznę dorabiać koszyczki.
    Lubię tą mechanikę . Fajnie że można zgrać ze zbiorami z ewentu -farmerama na żywo, co nie zawsze się zdarza :cry:
    myślę ,ze to mały ukłon dla graczy za to że ewent krótki ;) . Kapibara już się pasie , nyssa rośnie . Jest pieknie-wakacje
     
  19. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Fajną niespodziankę dostaliśmy od BP. Królowa dość hojnie sypie wszystkim łącznie z gwiezdnymi talarami.
    Sklepik zaopatrzony w ciekawe nagrody, można uzupełnić braki na farmie.
    Taki przyjemny event dla odprężenia - takich ostatnio mi bardzo brakowało - robię go z przyjemnością.
     
  20. pbkl

    pbkl Nadzorca forum

    Tak jakos wyszlo, ze zaczelam dzis rano i tylko na glownej Bahamy, wiec pobawie sie ile sie da.
    Jutro troche tez pogrzebie, moze jakis bonus wiecej uruchomie, bo grzebiac w stodole calkiem pokazne ilosci bonusow wykopalam. '
    Jednak to juz jutro :)
    Drzewo jakies napewno bedzie-czyli plan podstawowy. A co jeszcze-okaze sie :)

    edit: 2 nowe drzewka kupione-jest dobrze :)
     
    Ostatnie edytowanie: 29 czerwca 2024 o 21:49