Opinie Królowa karnawału 2024 II

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 27 czerwca 2024 o 09:09.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Coś upał rozgrzewa nie potrzebne dyskusje....zapraszam dla ochłody do basenuxD Pytam żony pijesz piwo..mówi że nie ,woli lody...no i fajnie mam jedno piwo gratisxDxDxD
     
  2. karol540

    karol540 Okazjonalny autor

    nie mam przywiązania ani do telefonu ani do lapka jak mowie ze czegoś nie zrobię to nawet żeby się paliło na farmie mnie nie będzie
    a tak co kto ma tez mnie mało obchodzi każdy jest panem swojej farmy
    a tak się obrażanie się
    nic to nie zmieni
    chesz to graj to jest do każdego z nas jak nie miej wolne jedz sobie nad wodę
     
  3. eweliaB07

    eweliaB07 Aktywny autor

    Robię dla dwóch drzewek, których nie mam. Chlapać SN nie zamierzam, wstawać w nocy na zbiór też nie. Pomalutku na luzie potrzebuję 600 GT. Miłego latania z koszyczkiem ;)
     
  4. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    A może bardziej , że sami z własnej nieprzymuszonej woli przywiązujemy się do tego laptopa na krócej lub dłużej , albo nawet i na stałe.
    Przypomnij sobie początki farmy - te pierwsze lata gdy cała rzesza graczy się do tego laptopa, czy kompa przywiązywała od rana do często gęsto późnych godzin nocnych (oczywiście z przerwami by z głodu czy odwodnienia nie paść ) . A większość z nich więcej na Forumie urzędowała niż w polu z motyką czy widłami :p I nikt nie narzekał ani nie protestował że za długo ,,musi,, przy tym laptopie czy kompie siedzieć - przeciwnie, wszyscy się cieszyli z każdej chwili spędzonej w grze (bo forum to jakby nie patrzeć także część farmy) .
    Dziś to się zmieniło - i nie tylko dlatego że tak wiele osób odeszło... że z samą farmą nie za dobrze się dzieje... że coraz większe wymogi a nagrody... wiadomo... - główną przyczyną owych zmian jest raczej to , że dla wielu gra przestała być dowolnością (chcę więc się bawię) a stała się jakąś koniecznością - przed którą nie ma ucieczki . Nawet ja sama czasem (o zgrozo) tak ją traktuję- że muszę koniecznie zrobić... wysiać... zdobyć... mieć... :cry:
    I dopiero sytuacje podobne do tej dzisiejszej (tu w tym wątku) uświadamiają mi że to ,,muszę,, w złym kierunku mnie prowadzi.

    Dlaczego ?
    skoro da się w ciągu tych trzech dni spokojnie wysiać na wszystkie nagrody lewego paska . No ale... ale rozumiem, że ludzie są różni ... jednemu i te trzy dni wystarczy, a zaś innemu i 30 byłoby mało ...

    Osobiście zrobię tyle na ile starczy mi czasu i chęci.
     
  5. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    O rany to już karnawał? To ja zaczynam przygotowania ,kiecka do przerobienia lub kupienia,za wygodnymi butami trza się rozglądnąć.No do sezonu karnawałowego czas zacząć przygotowania.Dużo czasu Nam dali.Czy upał spowodował taki pomysł na sprinterski event?Ja dziękuję nie odpowiada mi pora roku.
     
  6. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Mam pytanie odnośnie cytatu z poradnika : ,,Słodycze nie są do niczego wykorzystywane, po evencie zostaną wymienione na: cukierek - 5PD, 2TPD, 1SG, batonik czekoladowy - 6PD, 3TPD, 1SG, lizak - 7PD, 4TPD, 1SG.,,
    Po co w takim razie one wylatują ?
    Przecież można by zamiast nich dać zwykły nawóz, skrzyneczki , banany i co tam jeszcze było , nawet zwykłe owoce.
     
  7. zibi33

    zibi33 Książę forum

    Nie denerwuje mnie to że są trudne misje, że jest dużo misji czy jeszcze coś innego. Denerwuje mnie to że mam wolny czas siadam i nic nie mogę zrobić bo gra wisi a ktoś mi pisze że mam wyczyścić ciasteczka, chociaż dobrze wie że przyczyna jest zupełnie inna. Ja nie zawzinam się na grę czego chociażby dowodem jest to że moi znajomi z farmy jeden za drugim przeganiają mnie w poziomach. Jedyne czego pragnę by gra działał płynnie a nie tak jak w większości przypadków. Być może nie na każdym serwerze są takie problemy ale uwierz mi nieraz jak wykorzystuję kupon na kombajn to potrzebuję nawet 15 minut by zebrać plony z sześciu pół. A gdy zbieram itemy za każdym razem wylogowuje mnie z gry. Nie jest to wina mojego kompa bo próbowałem wykonywać tą czynność u kolegi, brata i wszędzie było to samo.
     
  8. $-$farmer$-$

    $-$farmer$-$ Czeladnik forum

    Dla zmyłki i zwiększenia ilości wypadajek
     
  9. twardy81

    twardy81 Młodszy ekspert

  10. memlak

    memlak Naśladowca mistrzów

    Mnie też nie. Twój optymizm niemal zawsze mi się udzielał i leciałem z eventem czy mi się chciało czy nie ;):)

    Niestety nie;) ale możemy ;):)

    Mini gra jak nie będzie cieła to może się skuszę :) wole latać z koszykiem niż ten ostatni :sleepy:
    meduzy czy tam jakieś ślimaki;)
     
  11. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Mi się podoba, że będzie królowa, jaka by nie była. Zawsze wpadnie trochę fantów, a u mnie na wyspie nic szczególnego nie stoi. Mogę to schować na weekend to paska bez bólu ...uszu :)
     
  12. hapsak89

    hapsak89 Forum Pro

    Karnawał w czerwcu brzmi jak mocno nieudany żarcik primaaprilisowy, zwłaszcza przy obecnych problemach z grą, które my gracze zgłaszamy i jesteśmy tylko olewani i nikt z tym nic nie robi. Foch-.-
     
  13. grania.

    grania. Stary wyjadacz

    Karnawał, nie karnawał nie mam kapibar , więc robię. Można na pieszo to zrobię na pieszo, bo na baha nic nie potrzebuję. Chyba, że dyniowymi podgonię event na farmie to i królowa się załapie. Nie mam dylematu, czy ściągać coś tam z Baha, bo cały czas mam tam pola i sieję rózności na paszę. Właśnie chciałam ją trochę odstawić na bok i wywalić tam drzewa to se wystawię po niedzieli 8)
     
  14. freska_kreska

    freska_kreska Nadzorca forum

    A ja tam się ucieszyłam na widok królowej. Zawsze sypnie SN czy SP, a przy okazji ze sklepu coś można wyrwać dla siebie. Idealnie, że trwa 3 dni. Telewizyjnego nie robię, a dla królowej to może i dyniowe odpalę, jeśli pnącze nie dopisze :) Wszystkim robiącym życzę niezacinających się przejazdów i hojnej królowej oraz mnóstwa wypadajek :)
     
  15. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Tak Wam się nie podoba. Rozumiem, że nie zamierzacie robić ?
    :pxD;)
     
  16. Yabolek

    Yabolek Mistrz forum

    Ten weekendowy przejazd królowej, to nawet niezła niespodzianka
    Przede wszystkim wiem co dostanę za ciężką pracę w palącym słońcu na wyspach.
    Mam serdecznie dość skrypto-losowości.
    Królowa postanowiła zabalować w czerwcu, to niech baluje i oby hojna była :p
     
  17. renia111979

    renia111979 Ekspert forum

    o ile ni w gruszkę ni w pietruszkę po raz enty dwa eventy, gdy płynność gry pozostawia wiele do życzenia, tak śmiało piszę - robię dla miecia 8) kapibary w pasku z chęcią posiedzą :DxD:p, kukui też nie posiadam, a tsy w kulki lecą , także jesli królowa da wystarczająco monetek to również zgarniam xD
     
  18. pbkl

    pbkl Nadzorca forum

    Lubie pobiegac z koszyczkiem, ale...poswiece na to jedna bahamowa "lake" i ile wyjdzie tyle wyjdzie.
    Na gamingowych lapkach farma jako tako dziala, choc obciaza lapka okrutnie. Zadna wina neta czy ciasteczek.

    Nie mam nowosci ( drzewek, kapibar ) jak sie uda uzbierac talarow to cos sobie kupie a jak nie uda to zaden problem-kiedys wpadna.
    Na braki w SN i SNZ nie narzekam, moze cos pochlapie, zwlaszcza, ze juz od jakiegos czasu nie robie zadnego eventu.

    W sumie zalezy zwyczajnie od tego czy mi sie zechce.
     
    Ostatnie edytowanie: 27 czerwca 2024 o 18:39
  19. freska_kreska

    freska_kreska Nadzorca forum

    Tak sobie myślę, skoro wypadajka będzie leciała z burdeliku, to dadzą BB?
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    BB zapewne tak, gorzej z obniżkami podejrzewam8)
     
    hiacynta i bogusiania lubią to.