Opinie Królowa karnawału 2024 II

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 27 czerwca 2024 o 09:09.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy!

    Nastał czas karnawału! Pomóż zwierzętom udekorować karnawałowy wóz w samą porę na wielką paradę! Dołącz do zabawy i zdobądź jak najwięcej słodkości!

    [​IMG]


    [​IMG]
    Piątek, 28.06.2024, godz. 14:00

    [​IMG]
    Niedziela, 30.06.2024, godz. 22:00

    [​IMG]


    Pozdrawiamy,

    [​IMG]
    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    hiacynta i krasnoludek10 lubią to.
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    To było do przewidzenia.
    Sprinterzy robili ewenty w 24h, to po co dawać na to 6 dni.
    3 dniowa Królowa Karnawału (w końcu czerwca?).
    No i jak Wam się podoba nowy czas na ewent?

    To taka próba całkowitego pójścia na ilość?
    Po co robić 4 siewne w miesiącu, jak można 8.
    Jak będzie zysk z koszyczków, to bym się spodziewał takich króciaków na stałe.
     
  3. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    xDxDxD
    Idzie nowe, ciekawe czym nas jeszcze zaskoczą.:oops:
    Chyba zabrakło funduszy na zagramaniczne wojaże?:pxD
     
  4. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    no nie 3 dniowy event,tego jeszcze nie grali i do tego bez pnączą,hahahahahah,usmiałby się koń xDxDxD

    BP leci po całości,do tego promocja na FL,kurna brakuje im kasy na wczasy >:(>:(>:(

    A ja powiem pass,hahahahaha :p:p
     
  5. Kafelowy

    Kafelowy Naśladowca mistrzów

    Proponuję jeszcze trzydniowy ewent na pełni oraz na polu specjalnej troski a na farmie misje codzienne połączone z tygodniówką na koniec. Do tego promocyjny zakup koszyczków w pakietach i na pewno BP nazbiera sporo kasy na wczasy a nam pozostaną darmowe wczasy w pokojach bez klamek. Po zaskoczeniu jakie wywołała u mnie informacja o karnawale w czerwcu !!!! zastanawiam się czy warto robić ten ewent , bo skoro leci po 5 GT to aby kupić to co chcę trzeba było by rozegrać 228 gierek. Czy w 3 dni dało by radę nasiać tyle badyla ? Raczej nie. Pozdrawiam.
     
  6. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Nic mi nie wiadomo o przymusie robienia eventów:p
    Jeśli jednak ktoś będzie chciał się pobawić, może zgarnąć jakiś przydatny fant. W sklepiku są całkiem świeże zagrody i drzewa. Dumam nad nyssą i kukui, bo mam tylko pojedyncze drzewka... Pewnie wiele nie wywalczę, bo siać będę tylko na plantacji, ale zawsze coś. Już po pierwszej darmowej gierce będzie można ocenić na ile hojna będzie Królowa jeśli chodzi o talary:)
    Z czego wnosisz, że podczas 1 przejazdu Królowej można zdobyć tylko 5GT? o_O Możesz złapać i kilka razy po 5GT...
     
  7. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Nawet nie zaczynam. W sobotę rano weekendowy wyjazd i do poniedziałku bez Farmy. Powodzenia łapiącym koszyczki.
     
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Podziwiam Twój niezmącony optymizm.
     
  9. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    piccolo x 2 kusi, ale demolka na Baha !!!!....-.--.-

    ilości prawie takie same jeśli chodzi o produkcję kwiecistych koszyków

    z misji: (64 kwieciste koszyki - 9740 zielska i 684 koszyki (wypadajka)
    z młyna: (64 kwieciste koszyki - 10432 zielska i 704 koszyki)

    żeby to miało ręce i nogi to oba eventy tak wysiać, żeby zmieścić się w 6-godzinnych "przyśpieszaczach" SN z pnącza,
    odpalić jakieś bonusy "do stodoły", pokręcić kołem....
    dyniowych nie ruszam - oszczędzam!!
    wypadajki nie lecą z zagród, więc 1 sek. nie podgonisz - i tak trzeba będzie trochę poczekać


    tylko czy to wszystko warte jest furmanki SN?

    sklepik całkiem na bogato
    tylko czy Królowa sypnie talarami po królewsku?
     
    Ostatnie edytowanie: 27 czerwca 2024 o 11:02
  10. PitchforkOfDoom

    PitchforkOfDoom Wielki mistrz forum

    i teraz jeszcze wpadła 3 dniowa królowa karnawału, nie ma pnączą, żadnych itemów, jakieś fanty do wygrania. Dla mnie nie warto marnować czasu w czerwcowy weekend.
     
  11. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Witam Farmerów. A może to jest ukłon w naszą stronę i taka rekompensata za notoryczne problemy techniczne na farmie? Ależ ja naiwna jestem8)xDale wolę jak szklanka jest do połowy pełna niż pusta. Event robię sklepik na bogato. Chcę zdobyć kapibarę bo nie mam. Pozdrawiam upalnie8)
     
  12. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Przecież to tylko gra. Chcę - robię, nie chce mi się - nie robię. Po co się żołądkować, real daje wystarczająco dużo powodów do zmartwień, niestety:(
    A Królowa? Coś tam przy okazji dłubania na potrzeby Farmeramy na żywo podłubię i na Plantacji. Czas zielska taki sam zdaje się...

    ***
    -norbijas-, usunęłam Twój post. Gdybyś miał wątpliwości - nie życzę sobie osobistych wycieczek pod moim adresem.
     
  13. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Super [​IMG]

    Robię
    jest możliwości wyboru
    lubię

    filmowego nie tykam to mogę się pobawić u królowej
    nagrody nowości

    ***
    wyszło mi * na szybko liczone
    9740 romantycznej róży
    684 koszyków słodkości

    a że siew na 3 łąkach wyspy to raz ciach i po evencie :D
     
  14. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Na ewent dali 56h.
    Podstawa to zrobienie misji, z niej da 64 koszyki + 1 na start = 65 mini gier.

    Na misję potrzeba:
    9.740 romantyczna róża (5:30, z woda i nawozem 3:58) - na wszystkich polach siewnych wyspy.
    684 koszyk słodkości - wylotka z upraw i drzew na wszystkich polach siewnych wyspy + oaza

    Na wyspie są 532 małe pola, co daje zbiór na czysto 1.596.
    Czyli potrzeba 6 zbiorów (9576) + 164 z rozsiewu.
    28. Rozsiew i 1 zbiór na małych.
    Na noc pod wylotki (najlepiej już dzisiaj).
    29. 3 zbiory na małych i na noc pod wylotki.
    30. 2 zbiory i ... koniec?

    To jest do zrobienia na pieszo.
    Pytanie czy warto?
    Średnia 20 GT za 65 gier da 1.300 GT.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------
    Jedna za 50 krok, a druga?
    Ślepnę na starość?
     
  15. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Usunęłam niezwiązane z eventem posty. Jeśli komuś nie podoba się moja postawa, zapraszam do złożenia skargi w Pomocy technicznej. Zapewniam, że zostanie rozpatrzona przez mojego Przełożonego.
     
  16. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    z tego co wiem z offa masz wszystkie misje w stodole zrobione....naprawde poswiecisz jak mniemam malpki na calej bahamie czyli duza strata pd na farmie by zgrnac nagrody ,ktore juz dawno masz?
     
  17. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    tylko jedna - mój błąd
    widziałem drugą w sklepiku
    albo to ja niedowidzę, albo usunęli....;);)
     
  18. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Marion odrobinę luzu ;),kazdy ma prawo napisać co mysli- wolność słowa -czy już nie :cry::cry:

    BP funduje nam eventy jeden po drugim i na dodatek ten w tak krótkim czasie >:(>:(,fakt nie zauważyłam kapibar :( :( -nie mam tej zagrody :cry: ale .....czy chce mi się robić,hmmm,do tego gra cały czas muli i jak tu biegać z koszykami-powiedz mi jak? Co robią informatycy aby była płynność gry? bo ja nie widzę żadnego postepu.Rano odpalam grę na kliencie bo tam chodzi jednak dobrze,ale ...ale klient też informatykom się sypie i czasami wogóle nie mozna wejść to jak tu grać :cry::cry::cry:

    Zastanowię się czy ruszyć ten event....może na ta kapibarę ale ....czy warto,może dadzą w sezonie 8)8)
     
  19. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Jak się cieszę, że to Tobie wzrok szwankuje, a nie mnie.;):p
    xD:cry:xD
    -------------------
    Pytałem poza forum i też pikolo było widziane w sklepiku.
    Dlatego dopytałem.
    Może jednak to nie wzrok.
     
  20. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Ech... i po co to wytykanie... i czepianie się... i w ogóle ...
    Jak już się mamy czepiać to najlepiej karocy Jej Wysokości :pxD
    Kto dobrze się uczepi ten i w ciągu tych trzech dni cośkolwiek tych dobroci z niej wygarnie :music: a kto czasu ma mało ten i przez tydzień by zbyt wiele nie wylatał .
    Ja akurat jutro mam krótki wyjazd , więc dopiero późnym popołudniem, lub wieczorem będę mogła tak ,,zacnego gościa,, na mej farmie powitać i kwiecie dlań rozsiać.
    No właśnie - jest możliwość wyboru co i ja lubię
    - tylko trochę smutne , że nie każdy potrafi z tej możliwości wyboru korzystać