Opinie Królowa Karnawału 2020

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 19 lutego 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Królowa powinna zmienić dentystę, albo wyrwać ząb. Ileż można tak cierpieć?
     
  2. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    A jak to jedynka ją boli.:oops:
    Dosyć szeroki uśmiech ma i jak tu taka szczerbata na wozie karnawałowym paradować. Ale jest na to rada - jak mojej koleżance złamała się jedynka to zanim dotarła do dentysty przykleiła ją na gumę do żucia.xD:cry:xD
     
  3. rysio

    rysio Ambasador forum

    Mnie tylko zal, ze w tej edycji bylo tak malo SP wyrzucanej przez krolowa. SG, PD i TPD byly obfite trzeba przyznac
    Mam tylko niesmak dopisywania, nie potrafie udowadnic, ale mam wrazenie braku skrzynek SP, SN SNZ, jakos po kazdej serii (5-10 gier) jakby czegos brakowalo. w sumie udalo sie 82 rozegrac
     
    Ostatnie edytowanie: 25 lutego 2020
    gosiunia007 lubi to.
  4. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Królowa nie rzuca w ogóle florenami, oszczędza je nie wiedzieć po co, to mogłaby sobie wprawić złotego zęba, ten by już ją nie bolał xD:p
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Czas eventu minął już jakiś czas temu, dziękujemy za opinie. Wątek zamykam i przenoszę do Archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.