Opinie Kozi ogrodnik - misje 24 godz.

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 6 kwietnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    Zawaliłam. Nie ma opcji, żebym zrobiła wszystko. Myślę, że jak się pracuje więcej niż na pół etatu to nie ma opcji, żeby zdążyć.
     
  2. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Pnącze zdobyte :)
    Rano uruchomię
     
  3. farmerinha

    farmerinha Koneser forum

    oj tak, gdybym nie była na pracy zdalnej w obecnych czasach, to nie ukrywam, ten event by dla mnie nie istniał...

    Powiem szczerze, że to jak dobrze wypadały rękawice w stosunku do misji numer I mnie zaskoczyło i to mocno. Zwlaszcza, że założyłam, że podkręcą by wyciągać z oaz, a tu niezapominajki plus 2x zbiór cebuli i udało się bez spiny i to całość a nie tylko do itemu... Oczywiście dziękuję serdecznie wszystkim, którzy mnie wspomogli :inlove:
    Misji V nie zamierzałam robić, skoro item i tak do zdobycia w szótce, a tu proszę. :)Najwredniejsze jednak były wiaderka :p

    Jeszcze trochę i już widzę pnącze na zielono :):):)
     
  4. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    Uważam, ze to nie fair z takimi misjami w tygodniu, bo pracując 8 h na ranną zmianę nie ma opcji, żeby zdążyć bez kupowania SN na potęgę. Weekendowe miały by sens, ale tak- absolutnie.
     
  5. Anetta41

    Anetta41 Chodząca legenda forum

    zgadzam się z Tobą , ja mam dzisiaj wolne , więc mogłam zrobić do końca event , nie ukrywam że użyłam dużo wspomagaczy
    bo jutro idę do pracy na 10 i przed 19 będę w domu, inaczej bym nie zrobiła do końca i pnącza bym nie miała
    pozdrawiam
     
  6. grania.

    grania. Wyjątkowy talent

    He, he, a ja znowu zabłysłam intelektem. Jakieś beznadziejne otępienie na mnie naszło i właśnie 3 godz temu oddałam 8 tysi szałwii do misji stałej. A teraz wchodzę do koziego ogródka nr 6 i zdziwko w zadaniu nr 1 2i 3 poziom potrzebna jest szałwia... Cholibka, Albo kupić na targu póki są (ciekawe dlaczego pokrzywy nie ma o_O) albo rano wysiać. Ale jak w robocie zapomnę i ocknę się po 14 to ,no najwyżej sadzonek nie będzie xD, Choć lubię robić całość. Ważne, że rano badyl będzie w komplecie i gałązka będzie.
     
  7. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Zabrakło mi do ukończenia całego zadania 223 badyla, którego zbiór jak zwykle wypada na 1:02, więc odpuszczę sobie nocne zbiory i w końcu się wyśpię. Chmurki wypoczęta odpalę rano. Gratuluję tym co już zakończyli i powodzenia dla tych co się jeszcze borykają;)
     
  8. Marzenakruczek

    Marzenakruczek Ambasador forum

  9. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    witajcie :)

    wróciłam z pracy o 17.30 i muszę dzisiaj skończyć , bo rano znowu do robotki :oops: więc zakasałam rękawy i zbieram i sieję :oops: szkoda byłoby ostatnie zadanko zawalić ;)
    mam nadzieję że zdążę ;);)
     
  10. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    Skończyłam. Tak, wszystkie etapy zrobiłam na "dopalaczach". Więc nie wiem, czy był trudny czy nie.
    Ostatecznie nie trzeba było robić absolutnie wszystkiego. Itemy pewnie będą (chyba zresztą nawet już były w tej edycji) na G&T...Powiedziałabym, że jest kilka możliwości zdobycia (niezłego) pnącza. A tam gdzie są możliwości to i trudność (dla normalnej osoby) jest..."rozsądna".
    A skoro o pnączu. Tu też darowałam sobie czekanie...Pnącze zebrane. Skrzyneczka bonusów otwarta...
    Jestem zadowolona... I jakoś mi tych nawozów nie szkoda;)

    [​IMG]
     
  11. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    Dzień dobry wszystkim i ja właśnie skończyłam event i idę odpalić pnącze :)
     
  12. grazyna19547070

    grazyna19547070 Naśladowca mistrzów

    witam,misje skończone,pnącze pracuje
     
  13. -milena2015-

    -milena2015- Czeladnik forum

    Event skonczony pnacze odpalone
     
  14. beata3696

    beata3696 Okazjonalny autor

  15. leszek3696

    leszek3696 Czeladnik forum

  16. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Skończone, pnącze działa.
     
  17. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    i ja też skończyłam :) itemy na pnącze postawiłam i tyle :)
     
  18. wiesmanokubo

    wiesmanokubo Młodszy ekspert

    U mnie również koniec, itemy i pnącze zdobyte:)
     
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Event uważam za zakończony:p
     
  20. kit6kat

    kit6kat Okazjonalny autor

    Event skończony, pnącze działa :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.