Opinie Kozi ogrodnik - misje 24 godz.

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 6 kwietnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Uwaga farmerzy! Rozgrywajcie codziennie misje z serii "Kozi ogrodnik" w spółdzielni! Zdołasz ukończyć wszystkie sześć? Nie ociągaj się, masz tylko 24 godziny na każdą!

    [​IMG]



    [​IMG]
    Środa, 07.04.2021, godz. 14:00

    [​IMG]
    Wtorek, 13.04.2021, godz. 14:00


    [​IMG]

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    hiacynta, PoloMit oraz krasnoludek10 lubią to.
  2. 555051

    555051 Forumowy żółtodziób

    chmura super ....
     
  3. Marzenakruczek

    Marzenakruczek Ambasador forum

    znowu tyle wypadalców i z czego będzie lepiej rośliny czy drzewa
     
  4. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Jedną z wypadajek powinna być "kozia trąba":p Nie robię 8)
     
  5. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    Dzień Dobry :)
    Zacznę na pewno. Mam tylko nadzieję, że BP zwolniła już kurkowego-obiboka, który miał dyżur podczas malowania pisanek ;)

    Skrzyneczki bonusowe i z nawozem - szkoda odpuścić.

    Pozdrawiam
     
  6. kizi_mizi

    kizi_mizi Zaawansowany

    No fajne pnącze jest o co powalczyć, pytanie jak wypadalce. Trzeba spróbować :);)
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Coś tam spróbuję zrobić, ale mam nadzieję, że z drzew wypadnie sporo wiader na start, bo potrzeba aż 270 do zdobycia w dobę...
     
  8. Bielicka1986

    Bielicka1986 Czeladnik forum

    Pnącze fajne ale pracując na 14 tą niewiem czy warto zaczynać
     
  9. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Ja bym spróbowała:) Najważniejsza wydaje się ostatnia z misji, w której zdobywamy pnącze. Potrzebna jest w niej głównie roślina eventowa, a z tym można sobie poradzić. Wszystkie itemy są podwójne i może komplet na pnącze też uda Ci się zdobyć. Ew. braki można uzupełnić podczas G&T (zakładam, że itemy będą wymienialne, choć oczywiście nie można mieć takiej pewności).
     
  10. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam
    Ja robię, nie ma innej opcji, takie eventy już były.

    Potrzeba:
    Rośliny
    Różanecznik całość na obie misje: 4010
    Dzwonek '' : 2660
    Gwieździsta petunia : 1970

    Wypadajki:

    Drewniane wiadro : 270
    wiosenny nawóz : 285
    Rękawice ogrodowe: 280

    Jeśli się pomyliłam poprawcie, powodzenia bo nie ma tak źle.
    Rośliny sieję zaraz na oba zadania

     
  11. Flipkowo

    Flipkowo Naśladowca mistrzów

    zgadza się, do tego owca - 20 szt, ryś - 23 szt, wielbłąd - 20 szt grzyb-1740, rzodkiewka 1110, szałwia-1660
     
  12. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    A ja się zawiodłam zapomnieli dać PNS.
     
  13. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Mnie wypadajki nie martwią tak jak roślina. Pracuję od 7 do 15, więc praktycznie będę siała między 15:30, a 6:30 następnego dnia, jeśli oczywiście po drodze nie będę na zakupach itp.
    Pnącze całkiem przyjemne :music:
    Potencjalne meduzy, choć pewnie i tak mi nie wpadną. Nigdy nie zdarzyła mi się tak szybko nowość. Ba! nawet koszatek jeszcze nie mam :cry: xD.
    ...i trochę kuponów na kombajn widzę :).
    olgs3 rzeczywiście! Nie zauważyłam...-.-
    (ale siara, ale jak zamieszczę post, to nie umiem potem edytować i zacytować :oops:. Człek tyle lat na forum funkcjonuje :oops:)
     
  14. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    O tej reszcie nie pomyślałam bo licze że każdy ma to w swojej stodole
     
  15. mjanakiewicz

    mjanakiewicz Młodszy ekspert

    W poprzednim evencie Pisankowe Szaleństwo - udało mi się zrobić raptem 38/50 (z prawej strony) siejąc non stop i chlapiąc trzy razy SN na krokusy po brakujące wypadajki.
    Jak się ma poziom trudności obecnego eventu "wysoki" do np.: "bardzo trudnego" (jaki był w Pisankowym Szaleństwie po prawej) ?
     
  16. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Poziom trudności 24 godz. misji często jest określany jako średni/wysoki. Może wynika to z tego, że poszczególne misje są krótkie i trzeba się trochę zorganizować żeby z nimi zdążyć? Całe szczęście, że na 1 łące siejemy, a na innej zbieramy wypadajki:)
     
  17. hanzos

    hanzos Ekspert forum

    ktoś liczył czy da się zrobić te misje bez SN i bonusów? na samej wodzie, kupie i CMJ. policzyłabym sama, ale marnie u mnie z matemetyką
     
  18. kizi_mizi

    kizi_mizi Zaawansowany

    ... wszystko prawda tylko w pisankach można było "podgonić" wypadajki w oazie a w tym nie. I dlatego tak ważne jest czy będą lecieć jak wcześniej czy jak ostatnio czyt. słabo (!):cry::cry:
     
  19. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Olga, może dlatego, żeby niektórym nie było szkoda odpuścić ;)
     
  20. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    Tu niewątpliwym ułatwieniem jest fakt, że nie trzeba wszystkiego robić, żeby zdobyć pnącze i itemy.
    Wystarczy 2, 4 i 6 misja. I wtedy już nie mamy czynnika losowości, która bywa kapryśna ;)
    Ale już warto zaopatrzyć się w szałwię, grzyba i rzodkiewkę.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.